» »

mrezna kartica za wireless povezavo

mrezna kartica za wireless povezavo

ernest1A ::

nekaj me zanima. Imam dve crni tablici in dve beli tablici. V eni crni je sedaj mrezna kartica za zicno povezavo ADSL. Crni tablici sta dolgi 14cm, beli pa 8,5 cm. Sem slikal


zanima me kaj so tisti bele tablice, ker racunalnik je star se mi zdi ze 8 let. Sedaj pa me skrbi ali bodo brezicna mrezna kartica delala al je ne bo zaznal.

boštjan ::

to so PCI vodila
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

murphyboy11 ::

une črne tablice so isa sloti beli pa pci vsekakor se isa sloti več ne uporabljajo drugje kot v muzeju ampak vseeno brežično mrežno boš vklopil v bele slote ( tablice) PCI če bo kartica delala na na tolk starem pc ju je pa druga stvar odvisno od OS ja in minimalnih zahtev od kartice...

Zgodovina sprememb…

ernest1A ::

je bolse da mam 98 al bolse da dam xp? Se da dobiti kako kartico, ki deluje tudi na starejsih compih?

Bi bilo mozno preko USP naredit povezavo? Al ni nobene druge moznosti in bom mogu sam zaradi tega drug racunalnik?

murphyboy11 ::

lej kokr sm razumu maš p2 računalnik in mislim da bi ti vsaka mrežna normalno delala pa nehi že težit pa odpirat miljon tem za en in isti problem prov grdo smetiš po forumu.....

muzičar ::

Zakaj sta dve temi? Ne odperat več istih tem. Wlan karte naj bi načeolam delale tudi na takih kompih. Kar se tiče gonil in vsega je boljše če imaš XP-je samo pričakuj malo hitrosti od XP-jov. Probaj kje dobit kak SDRAM in ga dodaj. Vsaj 256MB


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Low budget grafa za igre

Oddelek: Pomoč in nasveti
221150 (969) zanbam
»

Za kaj služi ta PCI kartica?

Oddelek: Strojna oprema
251846 (1184) wooted
»

Linux in ISA ethernet card

Oddelek: Operacijski sistemi
91147 (1087) dr.J
»

ADSL na enem računalniku ne dela

Oddelek: Omrežja in internet
281696 (1389) ali3n
»

Kako povezati računalnika direktno preko modemov?

Oddelek: Pomoč in nasveti
91046 (880) ABX

Več podobnih tem