» »

tezave: elite k7s5a

tezave: elite k7s5a

mPrjatu ::

Imam tezavo s plato ELITE K7S5A, ki sem jo kupil pri MlacomU, ne dela mi DDR-ram, pri mlacomu so mi ga ze zamenjali y novim, vendar je isto. Ce pa imam na plati SDR ram, vse deluje OK. Muslim, da je napaka na plati.

Navelical sem se ze voziti v Lj, k MlacomU.



Lp
WE ARE NOT ALONE

chucki ::

si probal ram dati v obe banki? pa daj si gor najnovejši bios ki popravi veliko napak z ddr.....
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

mPrjatu ::

JAP, BIOS SEM UPDEJTAL, RAM SEM POSKUSIL TUDI V OBEH BANKAH. VENDAR NIC NE POMAGA.






LP

krucymucy ::

S to plato majo vsi neke težave pa še počasna je... je pa cena ta ki vas je prepričala...
Za tak denar ste lahko srečni, da ima sploh socket za proc...:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krucymucy ()

mobisuxguru01 ::

ta plata dela samo z določenimi vrstami ddr rama, micron, samsung pa še ene tri druge vrste, k se jih pa zdej ne spomnem, je pa en model ne prav dolgo nazaj vse točno naštel, tko da mal pobrskej po forumu

chucki ::

jst imam PIO rame pa dela vse ok! pa ne mi govort da je plata pošasna ker mi testi bolje kažejo kot vsem ki imajo via kt 133 in via kt 266!.....! plata je zakon! sam srečo moraš imeti z njo!
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

Mercier ::

Pred kratkim sem sestavil računalnik na tej plati z enim xyžlj DDR ramom, pa dela BP. Kaj pa pravijo Mlakomi? Valjda ti niso prodali ravno rama, ki ne gre na to plato?

kokos ::

Jzst mam tut to plato in z njo nisem imel nobenih problemov, je hitra in stabilna ter ponuja vse kar jaz rabim. Kupu sm jo pa od enega svercerja za celih 16K SIT :Dtakoj ko je prisla ven. Gor imam DDR, sploh ne vem od katerega proizvajalca (kupil v AT) in dela BP.
Ce bi prej bral vse pritozbe in negodovanja, ki se pojavljajo po dosegljivosti plate pri nas ne vem ce bi si jo upal, tako sem pa ful zadovoljen:P.
Nisem preprican, a zdi se mi da ima ECS podatke o podpori RAM-ov tudi na svoji web strani, sicer jih imas pa v navodilih od plate. Ce so ti pri Mlacomu res dali k plati RAMe, ki jih ta ne podpira;(, pojdi tja in jih zazeni nekomu v glavo, jih fajn nazjaj, pol nej ti pa dajo druge.

chucki ::

tako se govori!>:D:D
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

[t502] ::

Vidva imata sreco, da vama plata dela 100%. Moras priznati, da je dosti "pokvarjenih" plat ven prislo z tovarniskimi napakami. To je edin problem z ECS-jem nazalost :|

[t502]

Jux ::

Ej men je plata tud totalen zakon, sestavu z njo že 5 sistemov, vsi delajo BP z ddr in sdr ramom. Edina napaka je bug ki onemogoča navijanje (vsaj pri meni doma), sam za 25k sit si več ne moreš želet. :)
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

chucki ::

ti zgleda bug če imam durona navitga iz 750mhz@933mhz! dela na 124fsb BP!
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov računalnik - nižji/srednji razred

Oddelek: Kaj kupiti
302320 (1836) Mercier
»

M. PLošče Elite?

Oddelek: Kaj kupiti
281482 (977) mile
»

ECS K7S5A in Geforce2 problem

Oddelek: Strojna oprema
151021 (831) Kolos
»

ECSKA DA ali NE

Oddelek: Kaj kupiti
221437 (1005) Boky
»

elite K7S5A težava (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
744374 (3538) Uporabnik

Več podobnih tem