» »

vodni skuter po rekah?

vodni skuter po rekah?

dobnik ::

pred kratkim sm dubu vodnega skuterja in me zanima, ce bi se dalo z njim po reki Savi vozet... neda se mi skos na morje vozet, savo mam pa 15km stran. je ksn zakon ki doloca da se nebi smeu po rekah vozet, oz. veljajo pomorski?

lp, gigi

IgorGrozni ::

kakšen zakon o prometu na notranjih vodah ??........


...sicer jaz mečem kamenje (debelo) v voznike skuterjev, ko valovi, ki jih povzročajo, trgajo obalo..... in predvsem, ko mi med (redkim) muharjenjem plašijo ribe;((

To je šele strog predpis !>:D

madmitch ::

Na rekah so kar hude omejitve moči motorja, mislim da je 5 al pa 10 KM, pravtako omejitve hitrosti. Pa še spodobi se ne.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

sinko999 ::

Mislim da se je po vseh slovenskih rekah prepovedano voziti z karšnim čolnom z motorjem, po njih se lahko vozijo policija pa v reševalna služba, potapljači, pa še kakšni inšpektorji se lahko peljejo na kontrolo.

LP
Ni? ni ve?no !

AndrejS ::

Se vidi da nekateri pišeti ki nimate pojma. V MB - center mesta (Drava) skoraj se vsaki dan vozijo z vodnimi skuterji, celo organizirane dirke imajo , ter seveda klub. Druga stvar je Ptujsko jezero (umetno jezero reke Drave) - tam se vozijo z motornimi čolni z vodnimi skuterji pa je prepovedano!!! Ne vem zakaj. Se pravi da morejo obstajati cone , kjer je dovoljeno in kjer ne. Seveda pa za ta vodni skuter rabiš izpit!

dobnik ::

izpit ni problem.. mam js to. a mogoce kje kej pise kje bi ble dovoljene cone kjer bi se lohk s skuterjem vozu?

madmitch ::

Nobody is perfect, my name is Nob Ody


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Problem z Zapestno Uro

Oddelek: Loža
394141 (3926) Gandalfar
»

vožnja z motornim čolnom po Savi

Oddelek: Loža
122961 (2311) Azrael
»

Half Life 2 pomoč pri igranju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1027652 (4528) baguvix
»

Home-made HOVERcraft ... vsaka pomoč dobrodošla ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
6213397 (9777) hoverboy
»

Hovercraft SLOVENIA *** M A D *** (slike) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
649881 (7772) mrTwelveTrees

Več podobnih tem