» »

Navijanje

Navijanje

Rippy ::

:\

Zelo rad bi vedel če moja osnovna plošča K7T Pro (MS-6330) sploh podpira povečavanje množilnika v biosu ali na mostičkih. Tako da bi naprimer mojega Thunderbirda s 900MHz (9x100) spravil na 1000MHz (10x100).Če ne mi ostane samo zunanja frekvenca in z njo nebom veliko dosegel.

Hvala za odgovor.

SkyNet ::

Našel sem tole žalostno novizo:
The K7T Pro (aka MS-6330) does not have multiplier controls. You don't want this.
The K7TM Pro (aka MS-6340) is a mini-version of the K7T Pro. You don't want this.

več na:
http://www.overclockers.com/tips253/
right minus opens, into bump easy left, flat out right, into mcdrive 3 bigmacs

robertos007 ::

MS 6330 podpira spreminjanje množilnika v BIOSu spreminjanje vltaže v BIOSu in spreminjanje frekvence FSB v BIOSu. tako da ne flancat, rajši ita barvat L1 mostičke.

Rippy ::

Ja samo jst ne najdem v Bios-u ki se spremeni množilnik? Tam ko je FSB in Volcore ni za množilnik:\

SkyNet ::

robertos007: domnevam da te plošče nimaš, drugače ne bi govoril takih gluposti.
Ripper_16: na kolko lahko maximalno spraviš FSB?
right minus opens, into bump easy left, flat out right, into mcdrive 3 bigmacs

msmiha ::

K7Tpro ne podpira podpira pa K7T Pro2
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

OZZY ::

oznako 6330 ima več plošč. Spraminjanje množilnika omogočajo k7tpro2 (nato 2a). lite verzija teh plat tega ne podpira.
Go with the flow.

SkyNet ::

Gre se za MSIjevo plato Kt7pro. In za mojo Ms-6340. In nobena izmed teh plat ne podpira spreminjanja množilnika, niti iz bios, niti nikakor drugače. Samo fsb lahko spreminjaš iz biosa pa še glede tega si recej omejen. Pejt gledat na stran katero sem omenil v svojem prvem postu.
right minus opens, into bump easy left, flat out right, into mcdrive 3 bigmacs

robertos007 ::

imam msi-jevo plato z oznako ms 6330 in lepo podpira vse kar sem zgoraj naštel. drugič ko kupujete plate pa se vnaprej prepričajte kaj podpira in kaj ne.

SkyNet ::

Jaz mam Ms-6340, ki je malo uskubljena vezija 6330 in tega nimam, in tut Ripper_16 ma tako palto kot ti, pa pravi da te možnosti nima.
Edino če maš ti kakšen oc bios? Ali pa kaj drugega.
right minus opens, into bump easy left, flat out right, into mcdrive 3 bigmacs

Rippy ::

Ja toliko o kakšnem večjem podvigu v navijanju;(. 900 bom pa že spravu na kakih 1100 če bo vse po sreči. Saj upam. Hehe saj mi nebo treba čečkat to procesurju da ga odklenem:).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Upgrate Bios

Oddelek: Strojna oprema
121401 (1170) iso2000
»

MS 6330 Lite plata in navijanje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
10924 (763) OZZY
»

MSI K7T Pro2 OC??

Oddelek: Navijanje
81169 (1061) OZZY
»

motherboard za AMD Athlon

Oddelek: Kaj kupiti
111360 (1104) CCD
»

K7t pro2 al kt7 ??

Oddelek: Kaj kupiti
151797 (1565) luni

Več podobnih tem