» »

[Router] Asus WL500g Premium FAQ

[Router] Asus WL500g Premium FAQ

««
3 / 13
»»

amigo_no1 ::

Flashing the Asus WL500G Premium
http://www.dd-wrt.com/wiki/index.php/In...


http://www.dd-wrt.com/dd-wrtv2/down.php...

znotraj je fajl z besedo "asus" v imenu fajla (fajl: dd-wrt.v23_asus.trx)
dd-wrt.v23_sp2_standard.zip

ali

dd-wrt.v23_sp2_mini.zip (fajl: dd-wrt.v23_mini_asus.trx)

pingec ::

Si lastim tale router in sem prvič sprobal wlan (s pci kartico in računalnikom) in moram reči da je domet porazen, imam dd-wrt in default nastavitve kar se tice wirelessa, se da se kaj potweakat? Namreč stvar mi ne lovi niti iz ene sobe v sobo na koncu hodnika.
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

steev ::

Sem sele zdja upazil. Jest sem doklikal do standart, pa dal link, vendar je se vedno kazalo osnoven meni.
Jap, standart asus.
:|

amigo_no1 ::

@pingec
preveč železja v stenah :D

Poskusi v drugem kanalu (1...11)
Vklopi B način (ne G)


@steev
Si po flashanju resetiral router na default nastavitve ?

steev ::

Ne. Ker je ze blo defoult in sem prvo ko sem ga kupil flashal na DD-wrt. Potem mi je en dan vzelo da sem ga flashal na olegovega (kakor koli si ga vkljucil je bil v stanju za flashanje - tisto ko utripa lucka)

Ce bi recimo hotel tudi danes to naresti (flashati na kak drug firmware), bi rabil nekaj casa (v prvo nebi šlo). Recimo da bi hotel flashati z olega na original, bi moral vmes flashati na dd-wrt (potem se da), ce ne pa nebi slo. Nevem v čem je stvar. Potem sem ga flashal in počakal 10 minut, ga izklopil iz elektrike in spet pocakal 10 minut, potem je pa delalo.

Verjetno bi ostal na DD-WRT, vendar rabim met tikalnik gor prikljucen pa tudi disk.
:|

Climber ::

Čaki steev, jasz razumem tole kar si zdej napisal kot da ti nimaš dd-wrt gor naložen ampak trenutno original firmware od asusa?

A kdo mogoče ve zakaj mi ne downloada če mam izkloplen comp, drugače pa doenloada normalno.

Pa hudirja dej že napište ker firmware dela najbolš za ta ruter. Rabm met gor tud tisklanik prkloplen pa prenosn disk.
Gigabyte GA-P35C-DS3R, Intel Q6600 8Mb, Radeon 4550 512Mb,
2GB OCZ Platinum 800Mhz, WD 500Gb Sata II 16Mb, NEC 5720, LC Power 6550G,
Thermaltake Xaser III blue.

steev ::

Ne, narobe si razumel. Samo sprobal sem DD-wrt, ker pa ne podpira diskov in tiskalnikov, sem si nalozil olegov in moram rect da deluje perfektno. Na orignalu mi je tiskalnik zacel tiskati kakih 15 sekund po kliku na ikonu Tikaj, pri olegovem pa se predno kliknem tiskaj ze tiska. :)

Tukaj se vse dela preko telneta (oz. ssh). Potrebujes nekaj osnov linuxa (ali pa ne, ker je na wlan-sat obsiren vodic), ce bos hotel nastimati disk. WebGUI je pa isti kot pri originalu.
:|

borisov ::

@jeje997
Mere so cca 11x8m

Climber ::

A kdo mogoče ve zakaj mi ne downloada če mam izkloplen comp, drugače pa downloada normalno.
To me res zanima, pa skoz mam pr vseh fajlih napisan Qued.

Jaz ma trenutno ta zadn firmware od Asusa, še zmeraj mi ni noben napisal kater firmware je trenutno najbolši ( to pomen da mi ni treba znat uporabljat linuxa pa telneta!).

A je to tolk težko razložit. Al pa mate vsi probleme z tem ruterjem, ker men bo kmal prekipel in ga bom nesu nazaj, ker mi po enem tednu še zmer ne vleče normalen dol!!!!
Gigabyte GA-P35C-DS3R, Intel Q6600 8Mb, Radeon 4550 512Mb,
2GB OCZ Platinum 800Mhz, WD 500Gb Sata II 16Mb, NEC 5720, LC Power 6550G,
Thermaltake Xaser III blue.

balocom ::

Oleg firmware je najbulš. In ne, ne rabeš znat linuxa in teleneta:\.
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

Climber ::

Balocom a teb če ugasneš računalnik normalen vleče dol na prenosn disk?
A maš kakšen link za ta oleg firmware.
Gigabyte GA-P35C-DS3R, Intel Q6600 8Mb, Radeon 4550 512Mb,
2GB OCZ Platinum 800Mhz, WD 500Gb Sata II 16Mb, NEC 5720, LC Power 6550G,
Thermaltake Xaser III blue.

balocom ::

Pa kako ti veš da neha velč če maš comp ugasnjen:\
http://wl500g.info/
Tam pa izber svojga.
Linux znat? Ne rabeš, spletna strna od routerja ostane enaka, kvečjemu ma še kako daodatno funkcijo. Telenet? Rabeš če hočeš disk naštimat, to pa itk ni noben bav-bav0:)

EDIT: Na slabše stem ne boš šel. Sej ASUS firmware ni noben podn, sm v primerjavi z unim na zgorem linku je... hmmm, zelo okleščen.
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: balocom ()

Climber ::

Da mi ne vleče več dol vem tko da ko zaženem zopet windowse vidm da v download masterju pod transfers sploh ni nobenega fajla, ki sem ga dal dol vlečt predno sem ugasnu.

A morm pod virtual server vpisat kakšne porte za odpret za tega download masterja.

Najprej bi rad uštima zadevo z asusovim firmwareom pol pa naprej na oleg.

Sem pa bral da je pri oleg mal komplicirano naštimat prenosn disk.

Kdo ve v čem je problem da imam v download masterju skoz napisan Qued.

Živci mi popuščajo!

Imam probleme tudi z Emule, kjer vpišem pod virtual server porte vendar ma mula še zmer trak čez oči - pomen da je zaklenen.

Help
Gigabyte GA-P35C-DS3R, Intel Q6600 8Mb, Radeon 4550 512Mb,
2GB OCZ Platinum 800Mhz, WD 500Gb Sata II 16Mb, NEC 5720, LC Power 6550G,
Thermaltake Xaser III blue.

ales_ ::

ok, doma smo nabavli ta ruter in wd320 gb zunanji disk (sformatiran na NTFS) ki je z njim povezan prek usb2. ta ruter je bil kupljen ravno z namenom downloada prek torrentov. v LAN sta povezana dva namizna racunalnika, ruter kot switch dela ok, tud do neta se dostopa normalno. disk se je vstavil v usb port na ruteru, prepozna ga, tu se pa zadeva ustavi, ker preprosto ne moremo dostopati do njega. V omreznih mestih je kao disk prepozna, a po dvokliku javi error da ali nimamo dovoljenja dostopa do diska. smo zacetniki, tako da po vseh teh postih samo se bolj zbegani. firmware je osnovni. prvo kot prvo bi radi samo, da normalno dela internet in omrezni disk. wireless se zaenkrat ne uporablja, tudi torrenti lahko pocakajo. Internet dela, omrezni disk pa ne. Prosim za pomoc:D , ker vecini ocitno omrezni disk dela. pol se bomo pa dalje ubadali s tem plug&play:\ ruterjem.

balocom ::

Prva napak je na nekje 75% prve vrstice...
...linux ne more pisat na NTFS partricijo, ker pač zlobni M$ noče izdat specilifikacij, zato prvo preformatiraj disk v FAT16 (v skrajni sili FAT32) al pa če pogledš po celotni temi, maš nekje link, kako nasnet izbolšani firmware ter kako disk usposobet.
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

steev ::

olegov software in pa disk z linux 3 particijo. naj bi se najbolje razumela.
:|

balocom ::

ext3 partricija;) Nažalost te male žverce nimajo dost zmoglivosti da bi lahk pognajale ResiserFS>:D (tole je pa zakon).
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

steev ::

Reiser pa itak zmaga.
:|

ales_ ::

linux 3 particijo?? lahko kdo razlozi? no, ok... delcek tezave je resen, ruter ne pozna NTFS. tenx:D, dalje kaj je to EXT2 oz. EX3(a je to misljen ta linux3?)? sam potem diska ne morm vzet kdaj ven iz ruterja in ga direkt na navadn usb2 od racunalnika priklopit? torej ostane samo fat32?

balocom ::

Sej maš FTP dostop do routerja oz. diska, ki je prklučen nanj:\
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

ales_ ::

@balocom: to na mene leti? ce na mene, ne stekam:D, vglavnem do diska ne morem, zdaj vem zakaj(NTFS). rad bi pac do diska normalno dostopal kot da je v omrezni sosescini, pa da je cel disk lepo shared folder in je to to. spremenit v fat32 torej. pol pa dalje...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ales_ ()

steev ::

windowsi ti navjo zaznal. in ja, linux 3 je mislen kot ext 3. i guess ...
:|

dulem ::

Odprta je že tretja stran te debate, pa še vedno ni enega pametnega odgovora, na kar nekaj vprašanj.

1. torrenta ko ga dodas v download master nastavi na queued in tako tudi ostane. Ali je že kdo rešil ta problem.

2. Ko dam v Download masterju connect mi napiše:

Network error!

The following are possible reasons:

1.There's no USB storage device being plugged
2.You may plug the unsupported usb storage device.
3.You may plug the usb storage device into the wrong usb port.
4.You my not enable the selection "Enable Download Master" in the web configuration page

Nobene povezave ni mogoče vzpostaviti, ker jo ciljni računalnik aktivno zavrača

Winsock description: Winscok 2.0
Winsock status: Running

Ali lahko kdo razloži bolj po domače, kako odpraviti ta dva problema.

LP
Dule

Oxford ::

Naletel sem na začetniške težave pri routerju Asus Asus WL500g Premium in jih ne znam razrešiti. Moram priznati, da nisem kak hud računalniški wizz in omrežja poznam samo površno. Zato prosim za pomoč. Uporabljam Windows XP Pro.

1. Modem Sagem f@st 3344 sem povezal z routerjem točno tako kot je narisano na 4. strani navodil za router: iz ETH1 porta na stranski stranici modema (označen je z modro barvo) sem speljal UTP kabel v WAN port na routerju . Nato sem povezal namizni računalnik z routerjem preko 1. LAN porta.

2. V Network Connections sem vnesel pod default povezavo, ki je "Local Area Connection" -> Properties -> Internet protocol (TCP/IP) naslednje nastavitve (točno tako kot piše v navodilih):

IP adress: 192.168.1.8
Subnet Mask: 255.255.255.0
Gateway: 192.168.1.1
DNS: 192.168.1.1

3. Iste parametre sem vnesel pod internetno povezavo za SiOL. Lahko dostopam do interneta.

4. Tu se pojavi prva težava: ko želim vpisati v Firefox-a internetni naslov: http://192.168.1.1, se ne zgodi NIČ;(( Samo zajamra mi, da spletne strani ne more najti. Kaj bi bil lahko razlog??


Sedaj pa imam težave še s prenosnikom, pri katerem mi je uspelo vzpostaviti Wireless povezavo z routerjem (IP adress ni enaka kot pri namiznem računalniku in je 192.168.1.3), toda ne morem pa se povezati z internetom in lokalno mrežo (Workgroup). Da ne omenjam, da prav tako ne pridem do routerja preko http://192.168.1.1. Kaj delam narobe? :'(

amigo_no1 ::

povezava za SiOL in router ne moreta imeti istega IP-ja

Za povezavo za siol napiši
IP adress: 192.168.2.7
Subnet Mask: 255.255.255.0
Gateway: pusti prazno

DNS strežnika za Siol sta:

primary: 193.189.160.13
secondary: 193.189.160.23

kar najdeš tukaj:
http://pomoc.siol.net/


Za povezavo za LAN napiši

IP adress: 192.168.2.8
Subnet Mask: 255.255.255.0
Gateway: 192.168.2.1 (to je IP od routerja)



Le zakaj obstajajo navodila :D ?
Priklop strojne opreme s Sagem Fast3344
http://tinyurl.com/h43gf
stran 29

na prenosniku poskusi pingati 192.168.2.1& 192.168.2.8 (start/run/cmd/ ping 192.168.2.1)

@ales_
Ext3 @ Wikipedia


@balocom
Linux že dolgo dostopa do ntfs particij (r+w dostop)

http://www.joker.si/mn3njalnik/index.ph...

amigo_no1 ::

Za tvoj wifi router pa se navodila& firmware nahajajo tukaj:
http://support.asus.com/download/downlo...

Tvoj Sagem F@st 3344 podpira WiFi PCMCIA kartice (whod E spredaj), tako da nevem zakaj si kupil še asusa.

Oxford ::

Najlepša hvala obem za odgovora. Bom preizkusil vse nasvete.

Asusa sem nabavil zato, da bom gor priklopil še USB 2.0 disk in printer (ima namreč kar dva USB vhoda).

ales_ ::

torej, omrezje z diskom dela, saj je disk pravilno formatiran. moti pa to, da je povezava z diskom strahotno pocasna (1megabyte) in da kr naenkrat javi da na disku ni prostora in moras opustit kopiranje (ko se prenasa fajl v velikosti obicnega divxa recimo). disk nasprotno dela super ce je priklopljen prek usb2 na racunalniku in ne zablokira pri istem fajlu (btw, kolk kilobajtov/s mate tisti ki imate ta zunanju WD disk?? v total commanderju je prenos na disk med 6000 in 7000, a je to ok?? al bi usb2 moral bit hitrejsi?). no, torej je vrjetno kaj ruter kriv, da kr tak zablokira. enako se dogaja, ko se vlece z neta oz se brcka po netu in je 1Mbit linija polno obremenjena... firmware drug? al je ruter defektn?

Oxford ::

jeje997: hvala za navodila, toda še vedno ne morem dostopati do Asusovega routerja. Naj malo bolj natančno opišem nastavitve - po tvojih navodilih:

1. Takole izgleda mapa "Network connections"

2. Klik na ADSL (SiOL):

3. Properties od ADSL:

(tu se ne pojavi možnosti, da bi vnesel Subnet mask! in Gateway - kaj tu ne štima?)

4. Klik na Local Area Network:



5. Properties od LAN:

(tu sem dodal še DNS: 192.168.2.1 - na lastno pest)

Kaj je narobe? Prosim pomagajte! :'(

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Oxford ::

Začuda pa deluje povezava do Sagemovega modema. Če vnesem IP: 192.168.2.1, potem se mi prikaže naslednje okno ( in nato lahko pregledujem vse nastavitve, kot je to opisano v SiOL-ovih navodilih):



Torej ne gre mi glavo naslednje: kako to, da lahko dostopam do modema, ki se nahaja (gledano s strani uporabnika ZA (!?)) routerjem. Do le-tega pa ne morem (to je podobno, kot da bi videl preko sosedove hiše, nje same pa ne bi videl - WTF?).

Torej - povezava 192.168.1.1 mi še vedno ne deluje.

EDIT: 192.168.1.1 naj bi bil IP naslov od Asusovega routerja - mi piše v navodilih od njega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oxford ()

Oxford ::

Po vseh hudih mukah in sivih laseh, sem se povezal z routerjem. Enostavno sem ga resetiral - pet sekund sem tiščal na tipko "Restore" in pognal ASUS-ov program EZSetup. upam, da bom sedaj usposobi zunanji disk in printer - ter seveda prenosnik.

SasoS ::

Očitno si narobe priklopil. Modem moraš dat v WAN port, IP na mrežni kartici si naštimaj 192.168.1.2, siolovo povezavo pa kar zbriši...

amigo_no1 ::

1.) Za dostop do sagema vpišeš v lan povezavo ( Properties od LAN) sledeče:

- IP naslov: 192.168.2.2
- maska podmrežja: 255.255.255.0
- prehod: 192.168.2.1 //default ip naslov od sagema

- DNS naslov: 192.168.2.1



2.) Za dostop do asusa v taisto lan povezavo ( Properties od LAN) sledeče:
- IP naslov: 192.168.2.2
- maska podmrežja: 255.255.255.0
- prehod: 192.168.1.1 //default ip naslov od asusa

- DNS naslov: 192.168.1.1


Oboje lepo piše v navodilih za sagem in asus ruter!

Tudi za asusa obstajajo navodila - vendar smoi očitno preveč leni za branje leteh ! Lenobe ne več bom podpiral !

Glej tudi sliki:
http://www3.shrani.si/o.php?slika198641...
http://www3.shrani.si/o.php?slika298641...

krho ::

2.) Za dostop do asusa v taisto lan povezavo ( Properties od LAN) sledeče:
- IP naslov: 192.168.2.2
- maska podmrežja: 255.255.255.0
- prehod: 192.168.1.1 //default ip naslov od asusa

- DNS naslov: 192.168.1.1

No Way:
Kvečjemu:
- maska podmrežja: 255.255.0.0
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

amigo_no1 ::

krho
Tole je copy&paste iz navodil ... Nisem si jaz izmislil ...
Zakaj po tvoje nebi delalo (za - maska podmrežja: 255.255.255.0 )?

Oxford ::

@SasoS: Očitno si narobe priklopil. Modem moraš dat v WAN port, IP na mrežni kartici si naštimaj 192.168.1.2, siolovo povezavo pa kar zbriši...

Nisem imel narobe priklopljeno. Vse je bilo po navodilih od proizvajalcev, nastavitve pa so bile kot jih je napisal jeje997. Pa še vedno ni delalo. Ko pa router resetiral, se je 'odprlo'. Vse sem zrihtal in preizkusil v 10 minutah - skupaj z zunanjim USB 2.0 diskom. :))

Hvala za nasvet glede Siolove povezave. Zares je ne potebujem več.

Climber ::

Nekaj časa nisem nič napisal.

Disk sedaj downloada tud če ugasnem comp. To je ok.

Problem je v tem da downloada samo en fajl!!!!!!

Na netu sm prebral da je to povsod, ker morjo naredit bolš firmware al pa program download master.

Zaenkrat mam zadnjo verzijo Asusovega firmwarea.

Pa še tole, tole downloadanje je bol počasno prek ruterja a je pri vas enako.

Ugotovil sem da je bila tale fora z downloadanjem bolj nateg za kupce, kot pa kakšn fajn ruter za hitro downloadanje datotek ko je comp ugasnjen. Na žalost je tko.

Kot ruter je pa ok.
Gigabyte GA-P35C-DS3R, Intel Q6600 8Mb, Radeon 4550 512Mb,
2GB OCZ Platinum 800Mhz, WD 500Gb Sata II 16Mb, NEC 5720, LC Power 6550G,
Thermaltake Xaser III blue.

steev ::

Kaj pa če bi probal oleg-ov software. Zraven pa si naložiš c-torrent.
:|

Climber ::

Steev dej mi kakšen link, a teb downloada več fajlov naenkrat če ugasneš comp?
Gigabyte GA-P35C-DS3R, Intel Q6600 8Mb, Radeon 4550 512Mb,
2GB OCZ Platinum 800Mhz, WD 500Gb Sata II 16Mb, NEC 5720, LC Power 6550G,
Thermaltake Xaser III blue.

steev ::

ctorrent je linux torrent klient. več imaš tukaj.

če se ti bo kaj zalomilo me klikni na msn (mejl dobiš v podatkih) ali mejl ali ZS.

lp

Edit: najprej das olegov software, potem naredis particije na disku, potem usposobis sambo (da bo disk viden v windows omrezju), potem pa usposobis ctorrent.

Pa vsaj nekaj osnov (premikanje po mapah itd.) linuxa.
:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: steev ()

kuglvinkl ::

Kaj pravite na tole:

BitTorrent Partners with Global CE Manufacturers.

Že staro in znano?

aks_! ::

Jaz bi imel vprašanje v zvezi s tem routerjem. Če nastavim zaščito na WPA-PSK, se mi računalnik ne poveže. Zatakne se pri "acquiring network address". A bi mogoče kdo vedel, kako to rešiti?

thx

amigo_no1 ::

Če uporabljaš Wireless Zero Configuration , potem moraš nekje izbrati wpa-psk (aes ali tkip) in vpisati geslo in če imaš skrit ssid še ime omrežja ...


http://www.microsoft.com/technet/commun...
klikni na Add in vpiši potrebne podatke (glej prvo sliko) (kot sem zgoraj napisal)

Če imaš ssid skrit , potem Wireless Zero Configuration ne najde tega omrežja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

aks_! ::

Nastavitve sem poskusil že vse mogoče, pa brez uspeha. Čez čas se po povezovanju izpiše Limited or no connectivity. Pa tudi v Linuxu (Ubuntu Edgy Eft) se mi ne poveže. Zdaj ne vem, ali sem napačno nastavil router ali pa je problem kje drugje.

EvilGod ::

V pondeljek mislim nabavt ta router, pa mi prosim svetujte, ker firmware naj dam gor...
Mel ga bom za Router za povezavo z t-2, gor bosta poleg modema še dva kompa s kablom povezana, in res občasno še prenosnik prek wifi.
Gor bom prklopu usb disk, prek kerga bi rad laufal www server, ftp server in torrente (za kere bi želel da tudi uplodajo in delajo pr ugasnenmu compu)
Če je treba kakšne nastavitve in torrente rihtat preko ssh-ja me nič ne moti...
Predlagate olegov firmware in verjetno linux particije na disku?

amigo_no1 ::

Navodila za router si že prebral ?

Navodila:
http://tinyurl.com/yzgc3u

//link. jvolk

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jvolk ()

murphyboy11 ::

A mi lahko gdo pomaga očitno sem zaflešal jajca od asusa odkar ga imam imam samomorilska nagnenja :\
vglavnem hotel sem dati gor dd-wrt firmware ko je vse naredil mi router ni več delal oz lučke so utripale normalno to je pa tudi vse firmware restoration ne morem uporabit ker mi napiše da ni nobenga routerja najdu a imate mogoče kako idejo kaj lahko še naredim 192.168.1.1 pa tudi noče odpret....
aja preko kabla mi pa dodeli ip 192.168.0.1

Zgodovina sprememb…

njok ::

A v rescue mode ga ne mores vec spravit?

Jose ::

Če si res "bricknil" ta router, potem bo treba zbrisati NVRAM in znova naložiti firmware. Opozarjam pa, da se v tem primeru (moraš odpreti router) lahko za vedno posloviš od garancije. Če routerja ne moreš pingati, potem je to zelo sumljivo. Še enkrat sprobaj VSE legalne poteze, probaj uveljavljati garancijo (ne verjamem, da bo uspelo) in če še vedno ne bo uspeha boš moral peljati router na servis ali pa obiskati naslednjo stran
NEMŠKO ali
ANGLEŠKO

Sam fore z ozemljitvijo PINa 9 še nisem sprobal. Dobro preberi, ker je v forum lahko kdo napisal tudi kako neumnost!!!

LP in veliko uspeha, JOSE.

P.S.: Poročaj o uspehu.

murphyboy11 ::

njok v restore lahko pridem vsaj mislim ker lučka začne utripati sam potem ne morem pingat touterja in posledično tudi ne morem novega firmwara posnet gor .

jose a ni tako da s tem narediš samo to da ti pride v rescue mode ?? s pini ker meni pride v rescue mode samo to je pa tudi to
... bom pa prebral vsekakor povezave .....
««
3 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Instalacija UDPxy na DD-WRT

Oddelek: Operacijski sistemi
2710102 (3521) bimmer-mb
»

Asus RT-N16 DD-WRT print server

Oddelek: Omrežja in internet
61070 (960) errhec
»

Asus WL500gP, dd-wrt, printer and disk sharing

Oddelek: Omrežja in internet
96739 (3143) coyotee
»

keri ruter do 100€ z mnogo featursi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7415209 (12956) neres
»

kter Wi-Fi kupt

Oddelek: Kaj kupiti
433497 (2262) trnvpeti

Več podobnih tem