» »

Samsung 957DF si žvižga

Samsung 957DF si žvižga

burekar ::

Približno en mesec že imam ta monitor, slika je super, refresh rate-i isto. Z njim sta samo dva problema.
1. En pixel je črn, zgleda kot da bi bil na notranji strani stekla(al karkoli že je ta material) en majhen črn prahec. Vidi se samo na beli podlagi, pa še to če zelo dobro pogledam.
2. Ko monitor neha delat, čez nekaj časa začne skupaj spravljat neke čudne melodije(pa resno). Ko dela je čist tih, ko pa je ugasnjen(v standby-u), pa čez nekaj časa začne spuščat neke malo tišje višjefrekvenčne glasove. In zdi se mi, da sčasoma pridobivajo na glasnosti.

A ma kdo podobne težave, in ali je to dovolj za uveljavitev garancije(res se mi ne da vedno ugašat monitorja ko neham delat z računalom, pa če je že 3-letna garancija, zakaj je ne bi izkoristil?)?
"The last 29 days of the month are the hardest."
- Nikola Tesla

Han ::

Tudi sam sem opazil, da si novi Samsungi "žvižgajo".

Nesi nazaj, povej za skurjen fosfor (črna pikica) in zahtevaj drug monitor, ne Samsung.

bastadu ::

Jaz sem na mojem Samsungu 900NF pred kratkim opazil eno zelo majhno pikico malo višje in desno od levega spodnjega kota. Ima kdo kakšno idejo, kaj bi to lahko bilo? Zgleda tako, kot če na LCDju ne gori ena diodica, samo da je manjša...

Highlag ::

Ko je monitor v stand-by -u je še vedno aktiven njegov elektronski napajalnik. In le ta verjetno oddaja piske. Če vas to moti ga ugasnite. :D

Moram pa reči da moj Samsung Syncmaster 700s / 4 leta star nič ne piska ne ko je prižgan ne ko je ugasnjen. :))

Ja nižanje cen izdelkov na tem področju ni prineslo nič lepega.

burekar ::

Highlag:
Ja, sam zakaj piska samo, ko je v stand by-u?
Pa znižanje cen je prineslo ogromno dobrih stvari. Npr. to, da lahko imamo namesto enega dva monitorja na mizi za isto ceno.
Prosim ne se pritoževat čez nizke cene, jaz jih imam zelo rad.
"The last 29 days of the month are the hardest."
- Nikola Tesla

krucymucy ::

No Lastniki dotičnih monitorjev dotične znamke (SAMSUNG namreč) ... poslušte to idejo .... USTANOVITE BAND....:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A še komu piska monitor? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
525300 (3571) Pyr0Beast
»

Samsung 2232BW

Oddelek: Strojna oprema
222362 (1740) domen-
»

Monitor Samsung 959NF

Oddelek: Pomoč in nasveti
161167 (942) AtaStrumf
»

Piskajoč monitor

Oddelek: Strojna oprema
201806 (1515) ali3n
»

Samsung 757NF (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
634620 (3635) Marjan

Več podobnih tem