» »

Mnenje o nakupu

Mnenje o nakupu

matjash ::

Zlagam gamerski računalnik, ki ne bo navit. Zanima me mnenje o sistemu saj bo moj prvi Intelov računalnik po dolgem času. Za specifikacije glej SLIKO.

Hvala.
... bolje pozno kot nikoli.
  • spremenil: matjash ()

schwabspenk ::

Matjash - ne upoštevaj Kurbirja, ker nima očitno lepe besede, za uporabnike intela. Mislim, da boš za ta gnar, dobil res dobro gajbo in upam da ti bo delovala super! :)) Edino kaj je, glej da boš kupil 2x512DDR2 in ne samo ene palčke 1GB.

LP

matjash ::

Pa me razsvetli še kaj je tako glupega v tem... :\

Saj je mišljeno da bodo 2 palčki rama samo ne vem še kako bo s financami bo pa definitivno še druga prijadrala čez čas noter.
... bolje pozno kot nikoli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matjash ()

schwabspenk ::

Kurbir pač slepo verjame, da je amd edini, ki ma dobre procesorje, ostale pa zaničuje do konca. Resnica je daleč od tega. Dore Duo 2 so konkurenčni in v precej ozirih močnejši od AMD-ja. Seveda, pa je AMD cenejši, tako da sam presodi, kaj ti bolj ugaja. :)

schwabspenk ::

Z rami je potem ok. Toplo pa ti priporočam nakup intela :D

matjash ::

Kot alternativo sem razmišljal tudi o X2 4200 ki stane približno enako, bi pa lahko pri matični prihranil 16 tisočakov.

Pa še nekaj me zanima, kolko bi pridobil če bi dal 800 mhz rame namesto 664 mhz?
... bolje pozno kot nikoli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matjash ()

schwabspenk ::

Lahko bi tudi 4200 X2 vzel ja, pa prišparal 20ksit. Lahko pa kupiš tega intela in po dolgem času sprobaš, ali so se kaj popravli ali ne ? :D

schwabspenk ::

Mislim, da se ti tako hudo ne bo poznala frekvenca ramov, če pa dobiš 800Mhz za podobno vsoto, ti priporočam, da jih kr nabaviš :D

Adrijan0 ::

Če boš pogledu kak test boš opazu da je kar velika razlika med 667mhz in 800mhz. Pozna se tudi do 10%, to pa ni malo.
klik

LP.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup PC ja po delih (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
887725 (6447) zigasoncek
»

poceni sistem (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
664380 (3609) st0jko
»

AMD ali INTEL? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
565422 (3709) pinx
»

sistem intel/amd

Oddelek: Kaj kupiti
91368 (1177) Carmack
»

pomoc pri maticni

Oddelek: Kaj kupiti
341653 (1277) JIM22

Več podobnih tem