» »

qdi plate !

qdi plate !

ns-miha ::

mislem tipi kdo je tolku čez QDI plate. Men je ratal navit c2 600 na 990 mhz z zračnim hlajenjem, pa še stabilen je !

plata je pa Advance 10T brez zvočne !

mislem tipi sej vem de ni (še)šlo čez 1ghz, ampak to bo kmal. kar je pa najpomembneje je stabila ko hudč, ne kot nekateri ka majo MSI al pa ABIT, pa jim dela nekaj dni, pol pa začnejeo tarnat o tem modrem zaslonu in oni napaki !!! QDI je pocen in zanesljiva plata !!!

p.s. upam da nisem preveč zagnojil !!

TESKAn ::

Hehe, jst mam še zmeri ODI legend V - dela še zmeri zlo dobro in z vsem, kar sm gor dau:).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

ns-miha ::

kaq ql so te plate a ?
stabilne in popolnoma delujoče, za razliko od MSI, Abbit. No edino asus je se bols za moje pojme !

MadMax ::

Saj je MSI tut zelo dober - ampak redke plate (npr. BXMaster, ki si jo trenutno lastim - stabilna, da jo z macolo ne zvrnes, pa tut za navijat je se kar - c2 600@900 bp).

Je pa za spoznanje pocasnejsa od prejsnje QDI BrillianX 1S, na katero pa nisem mogel spravit c2.... 300@374 mi je blo pa premalo.

Sem imel pa vmes se MSI 6199VA - totaln podn od jajc... ni besed za to podrtijo opisat...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

totek24 ::

Aiwa!
Jaz mam QDI Advance 10T pa mam 1000@1333Mhz Celeron! Samo mi ne rata voltaze dvignit,ker nimam pravih navodil za jumpere :O Drugace je stabilen,samo se mi zaradi premale voltaze sesuje pri igrah!Zaj ga mam 1000@1100Mhz dokler ne ugotovim kaki je pravi vrstni red jumperov za dvignit voltazo!V knjigici je narobe napisano :O Kaj mi lahko keri pove pravi vrstni red za max voltazo?
lp, totek

SkyNet ::

Jaz mam trenutno MSI 6340 (via KT133) in deluje stabilno da bolj stabilna bi mogla biti ne. Plata je iz nižjega cenovnega razreda, je microATX. Je pa res da ni overclocking friendly -duron 800@927.
Ko nabavim DFIjevo, se znajo stvari spremeniti, saj bo šel moj rudonček na 1.33ghz, pa četudi ga bom moral hladit s štirimi ventilatorji>:D
right minus opens, into bump easy left, flat out right, into mcdrive 3 bigmacs

jRk0 ::

jaz pa mam QDI Kinetiz7T na kt133 cipovju in je hitra plata, ampak OC very unfriendly;(.Zanimivo pa je, da ma jumpere za mnozilnik, ki pa ne delajo:). Navi ldurona z rezanjem, komaj pred kratkim.
You fuck up once, you loose two teeth.

LojzePek ::

Jest mam QDI Qudoz v2.0. Sej navijat se da, sam ko sem pa videl test na Tom's HardWare pa ti da mal mislit. Pri določenih testih je tud do 10% počasnejša od ostalih plat z istim chip setom. Skoraj neverjetno no. Ampak glede na to da je izredno poceni (25 jurjev), pac navijes procesor in pridobis izgubljene odstotke.

krucymucy ::

ja ne vem - Epox 8kta3+ , gor D700@1085 /155x7 - fantje to je FSB-ja 310MHz 8-O
P.S. pa še ram dela na CAS2 pri tej frekvenci 8-O
Tko da ne o QDI - sej sem tud jest mel Briliant X pa PII350@392 /112 FSB... sam to ni to....

totek24 ::

No kaj ve keri pravi vrstni red jumperov za 1.80V na QDI Advance 10T? Ker v knigi je napacen vrstni red napisan pa mi nic ne pomaga :O

Lp, totek

jRk0 ::

Mel pa sem v dobrih starih casih, oz. se mam vedno neko QDI plato in gor p166mmx, ki se je navil na 233MHz brez povisanja votlaze. Zdaj ga ma fotrova tajnica, ampak ce bi mel cas bi se probal voltazo dvignit, ker je to vse podpirala..

Pa zakaj se mi zdi, da ma QDI dosti boljse plate za Intel?
You fuck up once, you loose two teeth.

ns-miha ::

ne vem kdo je ze spraševal za voltazo na qdi advance 10t plati, samo originalno jo lahko z jumperji dviznes samo na 1.825V, ker je narejena bel za tulanimume, kot za copermine !!!
je pa razpored takšen : jvt1:open
jv1: open
jv2: 1-2
jv3:open
jv4:1-2

totek24 ::

ns-miha: ja toti vrstni red je v knjizici od plate, samo ko pa nastelam jumpere pa mi nena dvigne, ampak celo pomanjsa :O Tak,da sn mislo,da ce je ze kdo kaj probo to pa da mu dela? Ker jaz bom popizdo zaj ko je nestabilen pri 1333Mhz s toto voltazo kaj je zaj ;((


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

do kolk navit celeron 1200 brez dodatnega hlajenja (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
764799 (3638) mihamedo
»

še enkrat navijanje celerona 1 Ghz

Oddelek: Navijanje
141083 (871) R33D3M33R
»

QDI al kaj druzga?

Oddelek: Strojna oprema
151333 (1165) bili_39
»

Celeron 1000, Advance 10-t Overclock

Oddelek: Navijanje
9854 (689) V-i-p
»

c 1000

Oddelek: Navijanje
6862 (760) Asgard

Več podobnih tem