» »

Štrom me ruka, računalnik pa piska

Štrom me ruka, računalnik pa piska

OmegaBlue ::

No evo vam moj problem.Vse se je začel ko sm na video kartici prklopu kabel (made by me )na TV out (s-video).Sliko je pošilal super za DVD-je gledat.Pol pa fora ugasnem računalnik grem spat:\, popoldne prižgem, računalnik mi zapiska in monitor se spoloh ne prižge, računalnik pa normalno zažene Winse;((.O.K. ugasnem računalnik grem uzad k so kabli in probam izklopt kabl iz TV OUT-a in glej ga hudiča me zruka ko prasca8-O.In kasnej ugotovim da po kablu od rekorderja prhaja štrom, ni glih velika napetost ni pa tud majhna.Prižgem računalnik nazaj dela normalno, ugasnem prklopm kabl nazaj dela normalno, spet izklopm rač. ga vklopm nazaj piska in spet isto sranje?!?! Kaj je narobe kaj naj nardim da nau štrom prhaju skoz kabl nazaj in kaj je ta piskane.Kot se mi zdi bi mogu štrom jt iz TV OUT-a ne pa vanga. Kabl je pa svideo-činč-skart.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Koci ::

Kupi original kabel
Panta rei!!

Sergio ::

ali pa probaj met zadevo ozemljeno...

al pa mej rekorder pa računalnik na istem razdelilcu...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

SkyNet ::

Itak bučman, valda da je treba ozemljit, sej ma tut navaden TV kabel v sebi nekaj elektrike, ki pol rukne (al pa sam kabelski tv). Spel eno žico do radiatorja al pa kej takega. Al pa sebi na noge prvež pa dej vse skupaj na bluetooth :)
right minus opens, into bump easy left, flat out right, into mcdrive 3 bigmacs

BC3 ::

hehe:D zakon naslov téme

Windi ::

To je povsem normalno, da te malo zruka, enkrat te pa more, samo ne kakšna majhna napetost iz kondenzatorja ampak bi te moglo 230V!!!!! da bi mel za vselej mir in nebi več šlatal.

appz ::

ej mothafaka kej tacga pa se ne ...ko sem prebral naslov teme sem se zacel smejat..sem pogledu temo sem se se mal bolj smejal in pol preberem kaj je napisu BC3
ql..zapustim temo in potem se enkrat preberem nalov .......ha ha ha za crknt...in si nisem mogu kej kot it nazaj in to pripisat...:D:D.kej tacga pa ne perberes vsak dan

LojzePek ::

Po moje je problem v OS. Mene tud full trese zdej ko mam XP-je. Sam človek se navadi. Včasih je treba mal potrpet.

Mercier ::

He, he, nov bag XPjev. Lahko samo upamo, da naslednji ne bodo haj voltiđ. :D

[t502] ::

No, ce se ne spoznas na elektriko in na te priklope najboljse, da nic ne slatas pa gres kupit v trgovino originalen kabl. Drugic ne bo tebe rukalo ampak bo tvoj p00ter zrukalo :D

[t502]

tha_man ::

bzzz... piip... bzzz... piip... :D
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Bajo1 ::

carski naslov svaka cast rotfl:D:D:D

acer92 ::

Tole pa je crknit od smeha!

Cygnus ::

lol! rotfl even ahahah štrom te ruka...ja kakav pa si računalničar če te štrom ne zruka :D . ahah ja pa komentar...da je to zarad winsov... lol...car!!! >:D ej chief...ja veš kaj probi formatirat disk...mogoče bo nehal rukat :\
lp,
Mare
------
I see London, I see France, I see stinky underpants!

OmegaBlue ::

Ja haval za pohvale mojga topica. No ruka me še zmeri k prklučm kabl - pa ne mi s takimi kt formatiri disk.
Pa spoznam se na štrom hodm na SESŠ Srednja Elektro in Strojna Šola kranj.
Drgač pa hvala za odgovore.
(Gremo DVD gledat8-O|O8-O HAHAHA)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

boogoo ::

Zlo dobri posti.....

Meni prebija tel. linija preko modema. Tak da preden vklopis TV, izklopi tel. linijo. Ce pa bo se vedno pa se pridruzujem zgornjim postom, kupi original kabel.

Spajky ::

Probaj na TV obrnit vtikac za 180 stopinj... mogoce bo pomagalo...ruka te preko block kondenzatorjev na masi TV na napajalcu le tega... tokovi so zelo majhni, vendar napetosti med 50 in 150V izmenicno..8-)

LojzePek ::

Men se pa doskrat zgodi, da mi žarnice v sobi začnejo slabše svetit, ko mam procesor obremenjen na več kot 80 %.

[t502] ::

lol Pek, ne pretiravaj z pozresnimi igrami, ker bo drugic bolnica brez štroma ostala :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: [t502] ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elektro šoker...

Oddelek: Strojna oprema
296459 (5580) AngelOfDeath
»

Dvakrat preživel pod 220V (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
526946 (5542) tiborrr
»

Statična elektrika vsakič ko grem iz avta

Oddelek: Loža
399511 (8629) Pyr0Beast
»

ojačevalec...problemi z vhodi

Oddelek: Zvok in slika
221610 (1401) yimi
»

Kako do TV-ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
61059 (843) rc-car

Več podobnih tem