» »

Problem 7600gs agp rešen

Problem 7600gs agp rešen

Raffaello ::

Če imate težave z grafično kartico nvidia 7600gs (katerakoli firma: leadtek, club 3d! ), da vam ne predvaja filmov ali katerokoli video datoteko si preberite tole:

Problem ni v nobenem gonilniku, v nobenem kodeku ampak v drverjih za vašo matično ploščo! Ker stare matične plošče niamjo nameščeneih novih gonilnikov za agp vodilo (in pci seveda). Jaz sem problem rešil tak: v google sem vpisal model svoje matične: asus a7v8x-x in odprl stran

Http://www. Asus. Com/products4. Aspx? L1=3&l2=13&l3=62&model=227&modelmenu=1

Nato v levem meniju izbral download, potem kliknil na drivers in izbral

Version 4. 49 ter dowloadal, inštaliral, znova zagnal računalnik in to je to! Dela!

To je blo za asus matične plošče, za druge ne vem! Lahko pa naredite isto! V google vpišete naziv svoje matične plošče in odprete osnovno starn proizvajaca ali pa kar samega modela! Če so tam kaki driverji za matično ploščo ji downloadate in inštalirate! ( ps: moj comp je star 3 leta:\ za novejše pa ne vem!

Lp! :d

detroit ::

ce imas viin chipset (upam da se ne motim:) potem si sou zloudat 4in1 drivers najbrz ...ampak brez tega tako in tko slabo dela oz. je delal k to je old sm kot sm reku ne vem kaj mas ker mi link ne dela drgac pa gratz na resitvi:D
Skero

amigo_no1 ::

Link ne dela ker sta v njem 2 presledka

link, ki dela
Klik

Lith ::

Še boljše je ver. PRO 5.10


via_hyperionpro_v510a.zip

LP
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

AngelOfDeath ::

Saj sem ti v prejšni temi napisal kaj moraš narest nevem zakaj si šel novo odpret...
edit: Slovnica

Raffaello ::

Meni dela link:\ Ja hvala ker si mi povedal samo te nisem razumel kaj pomeni DRIVERI ZA PLATO (matično) pa sem pač zaj vsem povejal no. Brez zamere.

Raffaello ::

Samo to še. Na cedeju ki je bil priložen za leadtek gonilnike so bli verjetno Nvidiovi gonilnike, ker ko sem hotel inštalirati nvidiove 91.47 je javlo da so že inštalirani!?

T-h-o-r ::

rafaello, to je že tretja tema o isti stvari, ki si jo odprl :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gonilniki po instalaciji xp sp 2

Oddelek: Pomoč in nasveti
122267 (2073) Jakka
»

Disk se vgaša?

Oddelek: Strojna oprema
91209 (1021) RiNC
»

Ultra DMA

Oddelek: Strojna oprema
322216 (1621) amigo_no1
»

Matična plošča

Oddelek: Pomoč in nasveti
71103 (986) amigo_no1
»

Težave z onboard zvočno kartico!

Oddelek: Strojna oprema
111299 (1230) speed machine

Več podobnih tem