» »

Test drive unlimited

Test drive unlimited

Cveto ::

Tisti seznam ni ravno zanesljiv, glede na to, da sem igro ingral tudi na radeonu 9600pro. Resda je bilo pri 800x600 samo okoli 20fps, pa vseeno, zadeva dela. R9700 pa ima popolnoma enake funkcije kot 9600pro, pa še precej hitrejši je, tako da bi zabeva morala delat bp vsaj na 800x600. Preverjeno pa ne dela na radeonu 9200 (tudi če bi delala bi dobil pomoje največ 5 fps) zato ker ni podpore DX9

bond007 ::

Carska igra res. Čisto izpolnila moja pričakovanja, mogoče fizika bi lahko bila boljša, drugače pa res vsaj za 9/10. Toliko boljše od par zadnjih NFS, da kar glava boli.
Res je veliko ozemlje, ampak so pametno naredil, da se ni treba furat večkrat po isth cestah - povsod tam kjer si se že fural, se lahko kdajkoli kasneje kar teleportiraš. Mogoče so pri parih dirkah po dolžini malo pretiravali - recimo vem za eno, ko za nagrado dobiš 200k $ ... ampak moraš naredit okoli 120 milj, kar pomeni okoli uro vožnje8-O .
Ogromno znamk avtomobilov pa še nekaj klasičnih je zraven. Sicer trenutno najraje vozim do konca navitega westfielda - 2,5s do 100=raketa, edino končno ma bolj bogo. Praktično vse pri tej igri mi je zelo všeč - recimo ni se treba voziti samo po cestah.. lahko iščeš bližnjice, kar čez gozd in grmovja. Tunanje avta so tudi lepo rešili ... ne grejo v 100 in eno podrobnost, ampak imaš recimo 3 upgrade kite in to je to..
Edino za moj bogi tronote prenosnik je mogoče igra malo prezahtevna.. še vedno pa igram v wide resoluciji (800*480 mislim da) z high detajli (p-m 2ghz, x700 malo navita, 1GB rama). Tudi na 800*600 deluje OK, ampak se ne prilega lepo ekranu. Zašteka mi pa nikoli ne, kot so eni zgoraj omenili. Dela tekoče, brez zatikanj - verjetno tudi zaradi boge resolucije, ki jo uporabljam.

Uglavnem super!

macgajver ::

bond lepo si tole povedou se 100% strinjam s tvojo oceno špila

Pa prej sm oddal ene 2 posta da motorjev ne odpre po podrobnem pregledu se ugotovil da sem zgrešil eno garažo dons sm stestirou mal motorje za zvok jim morm samo rečt svaka čast pri vseh vozilih je zvok odličen pri motorjih pa sploh letijo pa k sneta skira bb grem špilat
tenstan krompir je pa zakon

Jst ::

Imam c2d 6300 OC, 1GB rama, 7900GS in mi igra dela na 1280x1024 + 4 AA. Najbolj mi je pa všeč, ker ni loadinga, kot pri ostalih špilih, kjer si lahko skuhaš kavo vmes. Problemov z zatikanjem nimam, dela konstantno z 57FPS (izmerjeno s FRAPS) in ne pade pod 52.

Super sprogramiran špil.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

nsane ::

Malo slik nikoli ne škodi. ŠE 3 DNI!

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

NiMH ::

Wau ta špil je NOR!! Svaka čast Atari-ju...Končno en špil, ki je narejen za mene :)
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

OrkAA ::

Uf, meni igra dejansko dela na bartonu 2600+, 512 rama in radeonu 9600 :))

Sicer jo moram igrat na 640x480, vendar dela. Žal pa je na tej resoluciji tako bedna, da se igranje sploh ne splača. :)

nsane ::

Pa sej to ni res. Datum izida v SLO so prestavili na konec marca.;((

T-h-o-r ::

Pojdi na Švedsko, tam je že izšla, se splača, verjemi

NiMH ::

Lahko samo vprašam če ta igra deluje tudi v Multiplayer načinu (igranje proti drugim igralcem)...Samo to me zanima :)
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

T-h-o-r ::

A kdo ve kje se iz mph nastavi v kmh

coma2black ::

@macgajver


...Pa prej sm oddal ene 2 posta da motorjev ne odpre po podrobnem pregledu se ugotovil da sem zgrešil eno garažo...

jaz mam iste probleme...:8) ...pa sem mislil, da so še kake skrite garaže, ki niso označene na map...pa očitno niso...bo treba pač še vse enkrat obiskat 8-)
--=- [ Dex ] -=--

gunserman ::

Lahko samo vprašam če ta igra deluje tudi v Multiplayer načinu (igranje proti drugim igralcem)...Samo to me zanima :)


Seveda, igro so bolj naredili za multiplayer kot singleplayer igranje... Veš vrjetno tudi to, da moraš imeti original za multiplayer igranje :D

Zgodovina sprememb…

coma2black ::

@T-h-o-r

...malo poglej po nastavitvah pa nastavi iz imperial v metric
--=- [ Dex ] -=--

NiMH ::

Seveda, igro so bolj naredili za multiplayer kot singleplayer igranje... Veš vrjetno tudi to, da moraš imeti original za multiplayer igranje :D

gunserman, vem to...A zadostovalo bi če ne bi pametnjačil in bi rekel samo SEVEDA...
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

Jst ::

A TDU je tudi singleplayer igra? Nisem vedel...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

nsane ::

A boš reku da si igral muliplayer?

NiMH ::

A boš reku da si igral muliplayer?

Ehehehehe :P

Jst...Cel čas (če imaš špil) igraš SinglePlayer-ja...

A ve kdo kje je ta MultiPlayer?? Oz kje se to nastavi, da lahko igraš proti drugim iz sveta??
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

T-h-o-r ::

Takoj ob zagonu te vpraša za gamespyarcade account če ga nimaš si ga morš pa ustvarit, jz sm samo naprej stisno :)

Jst ::

Hja, glede na to, da mi, ko pritisneš "m" (mapo), vedno prikazuje druge igralce, sem mislil, da je to samo multiplayer špil...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

Damn, igra mi je crknila.

Med igranjem mi je zmanjkalo elektrike za nekaj sekund in po ponovnem zagonu sistema hočem zagnati špil in kaže, da je vse v redu. Menu se pojavi, dam Continue, normalno kaže moj karakter, ki gleda TV, nakar grem v garažo, izberem avto in nato mrk. Na zaslonu je samo napis "Test Drive Unlimited / Saving..." in tako tudi ostane.

Sem probal odinštalirati in še enkrat inštalirati, zbrisal moj profil iz "My Documents," naredil nov karakter, si sposodil avto (na začetku igre) in spet mrk. Zanimivo, da me ni vprašalo za mojo kodo. Sem brskal tudi po registru in našel samo "Current_User/Software/Atari," ter ta ključ zbrisal, a ne pomaga.

Imate kakšno idejo, kako bi spravil špil nazaj v življenje?

(In ne, nočem format c:, res ne bi...)


Damn!!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

nsane ::

@Jst

Ravno preberem tvoj post in bam zmanjka elektrike za 3 sec. Očitno ima Slovenija danes težave z elektriko :). Ok k tvojemu problemu. Naredi system restore na čas preden si inštaliral TDU, druga mislim da si vse naredil kar si lahko. Preglej disk tudi za kakšne bad sectorje, ker izpad elektrike je največji šok za diske, preglej disk s kakšnim registry mechanic-om, ali pa v registru ročno izbriši vse ključe z besedo "Atari" ali "test drive". Zmanjkal idej.

Jst ::

Manual: Vse kar si naštel sem naredil, razen System Restore, ker tega servisa ne uporabljam in je disable-an.

Čudno mi je to, da me po ponovnem instalu ne vpraša za mojo kodo.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

Tukaj imajo enak problem: ataricommunity.com.

Cdkey se pa shrani v:

..documents&settings/all users/application data/..
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

nsane ::

Potem si pa tako našel rešitev. Preden greš iz hiše klikneš quit in po restartu bi moralo delati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nsane ()

Jst ::

Ne, zbrišeš tisti dve datoteki, nato pa instaliraš in te spet lepo vpraša za ključ in lahko uporabljaš naprej svoj profil.


---

Pa dobro je, če si tisto mapo (poster), ki jo dobiš zraven, prilimaš na zid za monitorjem. (like me) Zelo pomaga. :)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

nsane ::

Pa ka ti maš slučajno original? :o Kje si ga kupu?

Jst ::

Ik heb Nederlands het ingekocht. :) (mislim, da sem pravilno napisal)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

nsane ::

Lucky you...jst bom mogel pa do konca marca čakati. :|

Jst ::

Po drugi strani si pa lahko vesel, kajti igra, dobra kolikor je, vseeno potrebuje kakšen patch.

---

Ni mi jasno, kako so poštimali tako veliko mapo in brez pol-urnega nalaganja, značilnega za novejše igre. Igra se namreč takoj zažene in ko pritisneš "Continue" ne mine sekunda in si že v špilu, pripravljen na nove pustolovščine. Bravo "Eden Games"!!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

NiMH ::

se strinjam s tabo Jst...Potrebna je patcha nujno :P

Drugače pa jim svaka čast za ta špil :)
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

PrimozR ::

Mogoče sprobam tole... Sicer bo težko - 6600 GT... Pa še avti so bedni. Zanimivi so samo Aston Martini, Lotusi, Caterham (škoda da je samo CSR 20 in ne CSR 260 Superlight >:D - 260 konjev v pol tone avtomobila), Zja, Noble M12 pa oba TVRa. Ostalo je bolj tko-tko... Res je, da manjka M5. Al pa M3. Mogoče celo E90 koncpet, rpedstavljen v Ženevi >:D

EDIT: Prasci Xbox-ejaši bodo dobil RS4 pa Lexus IS350, da o R45 GTRu ne govorim ;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Jst ::

Kolikor piše na njihovi uradni strani, smo PCjaši na boljšem. Več vsega. No, lahko, da se bo to spremenilo, ampak v originalu je tako.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

dzinks63 ::

:)) Eno pomoč prosim , kako pridet do te igre? A se da pri nas dobit, ali samo v tujini? Help

NiMH ::

dzinks da se dobit v tujini, pri nas mislim da še dzinks da se dobit v tujini, pri nas mislim da še ne

Mam en problem z igro na PCju...in nevem če to spada sem...ko sem v igri, se mi na vsake 200 metrov pojavi neka napaka...Kot da se cesta odreže...Kako to rešit??
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

NiMH ::

Evo še slikici problema:

To je neka napaka (dogaja vsake 150-200 metrov)



In to se zgodi če zapelješ noter:



Po kratkem času gre vse nazaj, a me to že pošteno moti saj ne morem odpeljati čisto nič...Pomoč?
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

xabre ::

Ko igraš, pritisni tipko "windows", da ti igro minimira in pokaže namizje. Pol spet maksimiraš, lahko parkrat ponoviš. Pri meni deluje, ko se pojavijo artefakti.

NiMH ::

Sem to probaval, pa je šlo en čas...Pol pa je tudi to nehalo pomagati ;(( ;(( Zdaj morem vsake 10 sekund stisnit Start na tipkovnici da izginejo artefakti, prej sem enkrat stisnil in je pomagalo kar dolgo...Naj še omenim, da mi igra deluje bolj počasi (login v igro, v misijo itd.)...Imam nastavitev na 1280x1024 na High in uporabljam Radeon x700 in ni problemov ( ne šteka med igro )...Probal sem pa že vse nastavitve (od 800x600 do 1024x768 vse od low do high in ni sprememb...) Please help ;(( ;((
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

msms ::

Meni tudi dosti krat vrže vn te artefakte, vendar ob zagonu igre. Pol pa moram par krat vn in not v igro da spet dela normalno.
Treba bo počkakati na popravke.

TOP ::

To je isto kot da maš katro pa hočeš pelajti znjo 300km/h,dajte znižajte malo nastavitve pa bo,ker meni prav lepo lavfa.

NiMH ::

Ej TOP sem probal na skoro vseh nastavitvah pa je isto...V začetku je bilo še vredu, zdaj pa igra počasi nalaga (ne šteka) in pojavljajo se mi ti grozni in nadležni artefakti ...
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

El Barto ::

Meni zdaj čisto vredu dela, le takoj ko zaženem igro in se vozim, hoše mal cukat (zgleda, da mape nalaga) a se po cca 10 sec vse umiri in dela kot mora.

Kar se pa štoma tiče - ja kak UPS si umislite, jaz sem zatačas, k je štroma zmanjkal po ta fini avtocesti testiral najvišje hitrosti (imam 30 min delovanja na UPS). :P
"You cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa - until you've
experienced that rollercoaster of pain, disappointment, and agony for that
brief moment when everything works and you're on a nice road". Jeremy Clarkson

macgajver ::

Pomoje je tale vaša zadeva s artefakti povsem preprosta vaši mlinčki so prešvoh al pa grafične zato ker na dost močnik kompih teh težav 100% ni pri mojem sosedu ki ima bol švoh komp pa se to stalno dogaja tolk da nebi o tem da je igra kriva ti s radeonom x700 praviš da špil na 1280x1024 na High ne šteka mam mal dvome pomoje morš met kr porazn fps sem pri sošolcu inštaliral igro nastavitve na high 1024 768 ima amd 3800+ in radeona x1950pro 1.5gb rama pa proti mojmu kompu dela igra prav porazno res občutna razlika. sam jest sm pač navajen špile igrt da je fps konstantno 60 in več.
tenstan krompir je pa zakon

OrkAA ::

Ma kaj ti serješ neki. Preberi si na kakšne kompu sem jst poganjal igro. In to brez vsakršnih artefaktov. Tudi na 1024x768 mi dela, vendar je fps okrog 10 :) Neigralno, vendar deluje.

xabre ::

En problemček:

Kar nenadoma se mi je kot lik nastavil en obrit model s sončnimi očali, prej sem imel nastavljeno žensko, pa tudi nekaj shranjenega napredka sem izgubil.
Baje je to en bug, pa če kdo ve, če se da nazaj spremenit?

Jst ::

Čudni problemi, sploh tisti s sliko. Meni pa v eni misiji na severu (gor) otoka vedno vmes nekje na 3/4 zmanjka zvok. Misija za 40000$, če se ne motim. Ko zapeljem čez ciljno črto, pa zvok lepo pride nazaj v moje zvočnike (oziroma bolj levega, kajti desni tako ali tako ne dela).


Eden Games:

We want patch!!! (360 prasci ga že imajo!)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

nsane ::

NiMH ::

Dober link Manual :)

--------------------------

Kaj je moj mlinček preslab...Če bi bil preslab igre sploh poganjat nebi mogel...Sploh pa je na začetku delalo dobro, zdaj ga pa nekaj serje...
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

TOP ::

Nerkaj me zanima,kako nastaviš pogled od znotraj vozila,kot da sediš za volanom.HVALA

NiMH ::

TOP pritiskaš tipko C tako dolgo, dokler ti ne da pogleda v sedežu :)
No Comment...

NBA => I LOVE this Game


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PC Volan in avtomobilska igra (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
10813818 (4658) phnj90
»

Need for speed

Oddelek: Igre
386077 (5249) bambam20
»

Test Drive Unlimited 2 - TDU2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15125919 (16345) BorutK-73
»

Need For Speed: ProStreet (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
38127916 (15292) Sandi1987
»

Ali je možno....

Oddelek: Igre
261692 (1067) Tr0n

Več podobnih tem