» »

Test drive unlimited

Test drive unlimited

Tilen ::

Ce beta ob nekem dnevu potece in userji potiskajo nazaj uro potem... se ti ne zdi da je nek limit? >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

kixs ::

Ja... in kaj ima to veze z mano!? :\

Tilen ::

Heh nic. Cist slucajno sva samo midva trenutno v debati. Nic osebnega, da ne bos mislil. :8)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

kixs ::

Sem ze mislil, da sem nekje napisal kako se datum spremeni, pa katere registre moras popravit, itd... :D

Sam nisem... :P

Torej, cakamo na release ;)

@LOL ::

Fantje, v jokerju je verzija za Xbox360 dobila super 90%.
Glede na to da so zadnjih par NFSjev ocenili porazno jim kar verjamem da gre za prvo ligo špil>:D
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

kixs ::

Zadnje 3 NFSje sploh nisem spilal vec kot par ur skupaj... za TDU sem pa ze napisal za beto... in upam... upam, da bo final boljsa... pravzaprav mora bit veliko boljsa od te bete!

Cel cas sem vozil samo Alfo GT in ze po pol minute mi je sel zvok motorja tako na zivce... :\ Pa ceprav sem v lastnih alfah prav v zvoku zelo uzival... predvsem v visokih obratnih. To pa kar neki. Poleg tega predno pripeljes do 100km/h (60mph), se stirikrat prestavi... ne vem, ce je to v pravi alfi gt!? Pa koncna je tudi 120mph (cca 200km/h).. kar seveda ni res!

Puncke, ki jih vozis okoli imajo prav mrtev pogled... ko bi to vsaj odstranili iz kao "simulacije" voznje.

Sej ne recem, morda prevec pricakujem.

Kot sem ze prej napisal, zadnje case spilam predvsem Cobra 11 Nitro... to je prava uzivacina :D Pa ceprav ni 100% realna ;)

lp

nsane ::

Očitno ne znaš voziti, če ti je šla Alfa samo 200 km/h. Poleg tega si cel čas vozil samo Alfo? Ni čudno, da ti igra ni všeč. Kar se tiče pa NFS serij pa itak vsi vemo (no nekateri), da niso vredne pol pizde mrzle vode, samo Porsche serija je bila uspeh.

nejc26 ::

sam beta je uzun kdaj pa pride original

sweeti007 ::

ka lahko kdo pove kak se odklne tisto v garazi ko lahk kupuješ avte


ter kako odklenes parts shop no te trgovine ko so v zacetku zaklenjene plissss

kixs ::

Manual:
tok pa ze znam vozit, da drzim gas do konca po AC in gledam na stevec 8-O

Alfo sem vozil zaradi tega, ker mi je vsec in sem imel v RL ze dve. Ce ne znajo tega naredit priblizno tako kot je treba, zakaj bi se mucil z ostalimi.

Ce ne bo boljsa od Nitro 11, gre v prazgodovino :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Matri[X] ::

In kako se vam zdi koncna PC verzija? :D

nsane ::

Ni še pri nam. Samo na Švedskem, Franciji, Nizozemski, Belgiji. A napeluješ na cvetke?

Tr0n ::

Povprecno, nic posebnega bi opisal po kaksni urci igre. Veliko podrocje, cool mapa.

;-) ::

Lih sm eno uro igral. Zdi se mi dober, vsekakor boljši od kakega NFS-ja. OMG sam mapa je pa took velika ej:D

Na živce mi gre ko zapeljem kam v rože, pol pa negre več nazaj avto pa morm iz špila pa od zadnjega save-a naprej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

Matri[X] ::

Sem imas reset vehicle position - 'B'.

;-) ::

Hvala ti:D

@LOL ::

Zgleda vas je blo dost na "Švedskem, Franciji, Nizozemski, Belgiji" zadnja dva dni da vsi tako veselo igrate:D
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

simnov ::

grafični pogon je zelo hroščat (na max oziroma na min nastavitvah enako šteka) pa še zvok oddaja neke p p p p

El Barto ::

Zgleda vas je blo dost na "Švedskem, Franciji, Nizozemski, Belgiji" zadnja dva dni da vsi tako veselo igrate


Ti sploh ne morš mislt kok je blo navala, oz. ga je še sedaj...

Je lepo če gre človk kdaj male na izlet :D

Drugač pa kr uredu, boljša varjanta k pa Cobra 11 (k sem jo v en ur obrnu), sam je pa hudo velik, pa polcajke so precej zoprne - mimogrede so me olupl za 20 jurčkov (mal sem bil sicer tud jaz kriv:8) ).

Ja pa grafični in zvočni pogon ma malce prebliskov, a je kar OK. Pa kot je že eden zgoraj napisal, da Alfica nima pravega zvoka - V6 sploh ne zveni pravilno (vem ker ga vozim v RL), no ja ampak bom zdržal.:D
"You cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa - until you've
experienced that rollercoaster of pain, disappointment, and agony for that
brief moment when everything works and you're on a nice road". Jeremy Clarkson

Kami ::

Pa sm mislo da mene nekaj grafična zajebava.

Carbon mi delal gladko, a Test drive unlimited mi na vsake nekaj časa štekne (padejo FPS-ji).

Enako je pri 1024x768 vse na high, 4x AA in enako je pri 640x480, vse na low, no AA

@LOL ::

Verjetno bo te težave potem rešil kak patch
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

;-) ::

Hja grafika na čase štekne pa ni važno kaka resolucija je ja...škoda.

Jst ::

Meni špil dela OK, vendar je nekaj narobe z zvokom. Dela mi namreč samo levi zvočnik. Desni je pa tiho. Ima še kdo podobne težave?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

TechBeats ::

Ja, potrebn bo en patch nujno zlo kmal ;(( ;((
men tud šteka... pa nek na forumu sm prebrau, da ma folk navite C2D pa 2 giga rama, 8800gtx pa še zmer šteka...

sweeti007 ::

:D think outside the box and use x360 ne bote mel teh problemov spljoh



ka je zi kdo ogotovu kak se avte kopuje v svoji hiši?

nsane ::

Nekateri pravijo, da jim full verzija dela slabše kot beta verzija. V bistvu smo lahko veseli, da igra prihaja k nam 12 marca in do takrat, že lahko pričakujemo kakšen patch, ker ima full verzija popolnoma iste težave kot beta (problemi z zvokom, slab performance, z vključitvijo FF padejo fps-ji...)

Drgač pa jaz ne bi mogel uživati v offline načinu. Ravno v online igranju je čar te igre. PIRATES!

macgajver ::

ma s tem štekanjem je tko če mene vprašate otok je ogromen grafika je tolk huda da bi bla lahko tud že za v kakšen hud rpg pa vmes nič ne louda mal se pa že more kdaj pa kdaj zataknt men je to najhujša špila sploh večinoma furam s notranjo kamero pa seveda volan na manual shifting gasa volan ruls vsi nfsji razn porshe unleashed v jok pa na drevo pa vse igrače sabo hehe.
tenstan krompir je pa zakon

Zgodovina sprememb…

Kami ::

Jaz nebi reko da je to krivo. Meni kr dostikrat zašteka.

Najbolj me moti to, da vozim naprimer okoli 200 km/h pa zašteka za sekundo.
Pri taki hitrosti se takoj zaletiš v avto/drevo če zašteka.
Sploh nimam veselja tak špilat, ker štoparje težko okoli vozim, ker se pri večjem speedu takoj zaletim če zašteka. Pri takem speedu ni šanse da se rešim, torej vedno končam v drevesu/drugem avtu in tak grejo točke bye.

xabre ::

Igram cvetlično verzijo in so problemi z zvokom in predvsem grafiko. Če na novo naložim najnovejši forceware lepo dela tako kot mora, če pa hočem spremeniti ločljivost ali vklopit AA pa pade na 10-12fps in nastanejo grozni artefakti. Tudi če spremenim nastavitve nazaj na default ne pomaga.8-O

Sem najel avto za 10 minut za 800$. Biznis stoletja.:D

Pa grafika ni ravno za dol pasti, recimo povprečna, pa avti v prometu bi bili lahko boljše zmodelirani.

Upam, da bo kakšen patch kmalu ven prišel.

El Barto ::

Men pa praktično neopazno štekne na krajih, kjer mesto naloži (mogoče bi blo pametno, da defragmentiram disk), pa je pa je grafika na high in AA 4x, je pa res, da mi na enih ločlivosti nekaj bliska v avtu, na nekaterih je pa vse OK.

Zvok je meni tudi enkrat čisto mrknil a sem pač takrat nabiral denar in ponavljal vožnjo (hit 170 mph in heavy traffic), pa je na štartu reklo sam "pc" in utihnilo za tistih 30 sec, da sem dosegel hitrost. Ponovil vožno in zvok je ponovno delal.

Sicer ni simulacija (saj imamo RBR, LFS, rFactor, GTR, ...), ampak mi je bolj všeč kot pa NFS (razen Porsche) in zgleda da bom kar precej časa porabil za vožnjo po Havajih, pa plačevanje kazni policajem (do sedaj na 16% in cca 150 jurčkov :\ ).
"You cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa - until you've
experienced that rollercoaster of pain, disappointment, and agony for that
brief moment when everything works and you're on a nice road". Jeremy Clarkson

nsane ::

Nekaj slik mojih skandinavskih prijateljev iz foruma:

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

pviran3 ::

Jz vozilm na 6600series, pa dela zlo vredu (glede na 6600:D ) na 1024 high resolucije. Včasih se texturam zmeša in use utripa.
Se ni kaj za prtožvat, saj je min za igro 6600GT :D
A je mogoče že kje kak cheat za money, polcaji mi ga skos odžirajo;(
LP

El Barto ::

Glede na tole, potem še ni na minimumu grafika:

System Requirements
Windows XP, Windows 2000, Windows XP 64-bit, Windows Vista
512MB System RAM
2 Ghz Intel Pentium 4 or equivalent processor
128MB Direct3D compatible video card Supporting DirectX 9.0
DirectX 9.0c Driver
DirectX 8.1 compatible sound card

Supported Video Card Chipsets:
ATI X1900 series
ATI X1800 series
ATI X1600 series
ATI X1300 series
ATI X850 series
ATI x800 series
ATI x700 series
ATI x600 series
ATI Radeon 9800 series
ATI Radeon 9700 series
ATI Radeon 9600 series
ATI Radeon 9500 series
NVIDIA GeForce 7800 series
NVIDIA GeForce 6800 series
NVIDIA GeForce 6600 series
NVIDIA GeForce 6200 series
NVIDIA GeForce FX series


Najlažje sem pri "hit 170 mph in heavy traffic" služil po 15 k na furo - ni slabo za 30 sec dirko - se je Ferrari 340 hiro izplačal, bom še Enzota ubodu, pa bo še prej oz. če bom najdu še kako takšno dirko za več denarja.
Zaenkrat sem na 1.3 mil, vendar moram kupit hišo, pa nekaj avtov ...
"You cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa - until you've
experienced that rollercoaster of pain, disappointment, and agony for that
brief moment when everything works and you're on a nice road". Jeremy Clarkson

macgajver ::

mene pa zanima kako prideš do motorjev jest sem pregazil cel zemljevid pregledal vse hiše z avtomobili pa se mi še vedno nočjo motorji odpret in še matra me da bi našel kakšno imprezo ali evota obstaja to v tej igri
tenstan krompir je pa zakon

Zgodovina sprememb…

Poldy ::

Nikakor mi ne uspe nastaviti volana, da bi vsaj približno izgledalo normalno. Pa sem vse drsnike premetaval levo in desno. Če mene vprašate, je ta igra za tipke, volan je bolj pristranskega pomena. Že samo to, da avto lahko obrneš za 180 stopinj na polovici ceste... še v NFS se to ni dalo :\

macgajver ::

jest pa drugač kot z volanom te igre sploh ne morm vozt res kamera znotrej pa volan mam ful dobr občutk za brzino pa driving aids na off seveda glede zatikanja men se na visti kr precej zatika sem pa zdej na druk računalnik naložu sveže xpje pa dela vredu mal se še zatakne samo občutno manj še glede realizma podam svoje mnenje v resnici sem zadnič avto na parkplacu krivil na vse pretege pa morm rečt da se v tej špili zabavam še najbližje temu mogoče mejčkeno arkadnega pristopa glih prou drgač se pa za moje pojme avto pele odlično.

Kdo ve kako je s motorji men jih ne odklene mogoče sm kej pozabu.?
tenstan krompir je pa zakon

Poldy ::

Kako pa imaš nastavljene tiste 3 drsnike? Kaj z drugim sploh spreminjaš? nek steering bars?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldy ()

nsane ::

Najprej povej kateri volan imaš?

Poldy ::

Takega ki v GTR2 deluje odlično.

xabre ::

Kako se un mini zemljvid, ki ga imaš med vožnjo približa ali odalji?

Enkrat mi je že uspelo, pa ne znam več.

PARTyZAN ::

"M"

xabre ::

To vem, ampal se odpre full screen mapa. Jaz pa bi rad da se samo v unem malem okenčku poveča ali pomanjša.

BlackHole ::

A potem te igre ne bom mogel niti sprobati na Geforce 4200?
LP Marko

Tr0n ::

Mislim, da ti kr precej novih spilov ne bo vec delalo na 4200. :)

Probas pa lahko. ;)

nsane ::

As is noted in the minimum requirements not all video cards have hardware vertex and pixel shader 2.0 support even though they have the required video memory available. Here is a non-exhaustive list of video cards that we have tested and are supported:



ATI Radeon 9800 Pro and XT
ATI Radeon X300 series
ATI Radeon X600 series
ATI Radeon X700 series
ATI Radeon X800 series
ATI Radeon X1300 series
ATI Radeon X1600 series
ATI Radeon X1800 series
ATI Radeon X1900 series



Nvidia GeForce 6600
Nvidia GeForce 6800
Nvidia GeForce 7300
Nvidia GeForce 7600
Nvidia GeForce 7800
Nvidia GeForce 7900
Nvidia GeForce 8800

Here is a non-exhaustive list of video cards that are not supported:


ATI Radeon 7200
ATI Radeon 7500
ATI Radeon 8500
ATI Radeon 9000
ATI Radeon 9200
ATI Radeon 9500 Pro
ATI Radeon 9600 Pro and XT
ATI Radeon 9700 Pro


Intel 82810 Integrated Graphics
Intel 82815 Integrated Graphics
Intel 82830M Integrated Graphics
Intel 82845G Integrated Graphics
Intel 82852 Integrated Graphics
Intel 82855 Integrated Graphics
Intel 82910GL GMA 900 Integrated Graphics
Intel 82915G GMA 900 Integrated Graphics
Intel 82915GV GMA 900 Integrated Graphics


Intel 82855GM Extreme Graphics 2
Intel 82865G Extreme Graphics 2
Intel 82865GV Extreme Graphics 2


Mobile Intel 915GM/GMS Express Integrated Graphics
Mobile Intel 910GML Express Integrated Graphics


Nvidia GeForce 2MX
Nvidia GeForce 2GTS
Nvidia GeForce 4MX
Nvidia GeForce FX 5200
Nvidia GeForce FX 5600
Nvidia GeForce FX 5700
Nvidia GeForce FX 5800
Nvidia GeForce FX 5900
Nvidia GeForce 6200


SiS Xabre series video cards



S3 Graphics DeltaChrome S8
S3 Graphics Chrome S25
S3 Graphics Chrome S27



XGI Volari V3
XGI Volari V8

Edit: dodano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nsane ()

@LOL ::

Kako je to mišljeno da 9700pro ni podprt...:|
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

BlackHole ::

Kaj zdaj to pomeni, mi bo delala ali ne? Namreč ni je na seznamu podprtih in ne na seznamu nepodprtih? ;) Nimam MX verzije.
LP Marko

bboy ::

@ macgajver
"mene pa zanima kako prideš do motorjev jest sem pregazil cel zemljevid pregledal vse hiše z avtomobili pa se mi še vedno nočjo motorji odpret in še matra me da bi našel kakšno imprezo ali evota obstaja to v tej igri"


Do motorjev lahko dostopaš ko obiščeš vse štacune z avtomobili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bboy ()

kixs ::

Blackhole: ne, ne bo ti delovalo na GF 4... tako kot ze vec iger ne dela na tej grafi (Cobra 11 Nitro, SupremeCommander, ...)

macgajver ::

sej to govorim da sem obiskal vse štarcune z avtomobili pa še vedno nimam motorjev odprtih je še kšna fora da bi mogu vedt al nrdit da se motorji odprejo
tenstan krompir je pa zakon


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PC Volan in avtomobilska igra (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
10813818 (4658) phnj90
»

Need for speed

Oddelek: Igre
386077 (5249) bambam20
»

Test Drive Unlimited 2 - TDU2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15125919 (16345) BorutK-73
»

Need For Speed: ProStreet (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
38127916 (15292) Sandi1987
»

Ali je možno....

Oddelek: Igre
261692 (1067) Tr0n

Več podobnih tem