» »

Fear

Fear

Tammih ::

Bok! Včerej sem formatirau comp, prej pa sm si na dvd zapeku datoteke, med drugim tudi fear.. Zdej sm si ga vrgu s cd-ja pa mi ga noče zagnat. Ko setup zaženem mi v pou sekunde vrže vn8-O .. Kaj je narobe? Bom mogu res še enkrat z neta snet..mi snema sm z 20kb (povezava je pa 1mb);(
Hvala za pomoč

Tr0n ::

Katere "datoteke" si si zapekel? Ce mislis direktorij, kjer si igro instaliral, potem ti ne bo delalo. Instaliraj iz CD/DVDja.

M@73Y ::

Bom mogu res še enkrat z neta snet

Te besede me pa razpiz*ijo. že miljonkrat je bilo na forumu omenjeno da ne nudimo pomoči osebam, ki uporabljajo nelegalno igrovje!!!
Rešitev problema. Kupi si original igro FEAR in ne boš imel problemov. 100% preverjeno.
..jump into psytrance tunnel..

Tammih ::

M@73Y, dej ne seri, to pa mene razpizdi;(( .. Igra Fear MULTIPLAYER je BREZPLAČNA, kr poglej si na netu..

Tr0n: Ne zapeku sm si setup fajl, sm je v bistvu, kokr zgleda neuporabn???:\

Tr0n ::

Hmm, ce je instalacija bila samo na enem .exe fajlu, potem bi moralo delat. Se ne spomnim, ce se Fear Combat install potem razpakira na vec datotek.

Pac tisto kar downloadas, tisto moras tudi met, da instaliras. :)

M@73Y ::

Se opravičujem, samo drugič napiši FEAR MULTIPLAYER ne pa samo fear.
Mislim da je problem ker imaš mogoče zagnan kakšen program za "slike". torej daemon in podobni.
..jump into psytrance tunnel..

A. Smith ::

Mogoče ti tole ne bo pomagalo, ampak vseeno. Ko mi original Fear (leto nazaj) ni delal, sem ugotovil, da moram inštalirat service pack2.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Davek na amazonu.com?

Oddelek: Pomoč in nasveti
153609 (3184) rogi2010
»

F.E.A.R. 2: Project Origin (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
786259 (3735) vasquez
»

moder zaslon

Oddelek: Pomoč in nasveti
71054 (952) Tammih
»

F.E.A.R. COMBAT (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Igre
10111329 (7735) gansta
»

Najljubša Igra (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
938504 (5888) Tilk

Več podobnih tem