» »

Warning ob zagonu računalnika

Warning ob zagonu računalnika

RokDaKirba ::

Danes sem prižgal komp, po ene parih dneh in se je takoj ob zagonu pojavilo sporočilo:
"Warning: Insert Key pressed or Clock GEN. Watch Dog reset.
Please enter them in setup and save the settings before exit."

To se je kar naenkrat pojavilo, brez da bi karkoli spreminjal v biosu al pa kjerkoli. Ker računalnika par dni sploh nisem imel prižganega. Zadnjič ko sem ga prižgal je bilo še vse v redu. Sedaj pa kar naenkrat tole...

No saj v winse sem potem prišel, ker je pisalo "press F1 to continue" in "press DEL to enter setup." Pritisnil sem F1 in winsi so se naložili, ampak zdaj se bo vedno ko bom prižgal comp pokazal ta warning. dokler ne bom naštimal tistega kar od mene zahteva.

Kaj bi to lahko bilo?
I Tie A Rope Around My Penis And Jump From A Tree! Don't You Wanna Grow Up To Be Just Like Me?

ToniT ::

Mogoče baterija za bios? Ti ura dela pravilno?

Rasho ::

"Warning: Insert Key pressed


Mogoče je pa le Insert Key se res zataknu... poglej...
Yippie-Kai-Yay Mo*herf**ker!

RokDaKirba ::

Hey!

Sem zrihtal. Ni bla baterija krivec. Samo v BIOS sem šel, pod nastavitve za procesor in brez da bi kaj spreminjal sem shranil (F10) in sedaj je vse v redu.
Baje da do tega primera pride, če nepravilno ugasneš comp, + še nekaj drugih razlogov, ki se jih ne spomnim...
Sem klical na servis in so rekl, da baterija zihr ni, ker sta mi sistemska ura in datum pravilno kazala. No in res ni bila...
I Tie A Rope Around My Penis And Jump From A Tree! Don't You Wanna Grow Up To Be Just Like Me?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje dobiti windowse

Oddelek: Pomoč in nasveti
101279 (1030) killa bee
»

ABIT NF7-S problemi

Oddelek: Strojna oprema
101189 (1085) Tilen
»

Po flashanju Biosa se ne zažene

Oddelek: Pomoč in nasveti
61366 (1309) pirx
»

Gigabyte GA-7NNXP nForce2 Ultra

Oddelek: Strojna oprema
10961 (827) TribesMan
»

Flash (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
754256 (3415) kleDo

Več podobnih tem