» »

Posebna cena XFXa za slo-techovce?

Posebna cena XFXa za slo-techovce?

Turtle ::

Zakaj morjo pa doplačat vaši forumovci. Ponujate posebno ceno 180 € medtem ko recimo TUKAJ dajo za cca 2€ vsem že nižjo ceno....

Bolj kot prijateljski nasvet, dajte se prej prepričat, kot pa da lastne forumovce "zavjate"

dodam še slike





(vem da so to reklame, sam vsaj za lastne člane malo preverite)

OmegaBlue ::

Kje točno to "mi" ponujamo?
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Turtle ::

med tem sem popravil...torej na vašem forumu se ponuja za vaše člane.......

mtosev ::

Verjetno misli oni funtechov oglas na strani. Ne OB?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Turtle ::

Tako je...Sej lahko bi bloa XYZ firma, sam če bi jaz ponudil kaj pri nas v klubu "specialno" ceno za naše člane, pa bi pol kdo pogruntu da lahko drugje po redni ceni dobi cenej bi me dal pošteno je**....razumete?

OmegaBlue ::

"Popust" ponuja Funtech, ne mi. Slo-tech samo nudi prostor za oglaševanje - "posebno" ponudbo pa je sestavil funtech.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Turtle ::

Brez zamere, amapk zdi se mi da zavaja vaše člane.. (nas). Mogoče samo kot opozorilo, da se splač pogledat preden dodate pasico...Tud sapru je včer stolov zmankal, pa so rekl da je dobavitelj zajabu...Jest sem osebno preklel špar....zdi se mi vas (nas) škoda, glede na to da je tole higest ranking forum za računalnike pri nas (v Sloveniji)

igor0203 ::

No poglej, TUKAJ imaš različne štacune in poglej koliko se razlikujejo cene od štacune do štacune za isto grafično. Zakaj se potem tudi pri nas ne bi smele? Ene štacune imajo dražjo robo, drugi cenejšo... Vse je odvisno od katerega uvoznika dobavljajo robo.

Turtle ::

jest to že razumem....gre samo, da se ne bo pol kdo kle gor najdu k bo bemtil čez slo-tech....nema veze, pač sm hotel prej opozrit....

ČIP 008 ::

Popust" ponuja Funtech, ne mi. Slo-tech samo nudi prostor za oglaševanje...

Saj to ni nič slabega vendar ljudi ni treba zavajat ,da dobijo ceneje kot je opozoril Turtle.

BluPhenix ::

Ohjoj, tukaj očitno nekaterim ni jasno kdo "zavaja" in na koga se morajo obrniti.

Preberite še enkrat kaj je napisal OmegaBlue, ali pa večkrat če komu ni jasno.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

ČIP 008 ::

"Popust" ponuja Funtech, ne mi. Slo-tech samo nudi prostor za oglaševanje - "posebno" ponudbo pa je sestavil funtech.

BluPhenix to je napisal OmegaBlue!
Kar pomeni "zavaja" Funtech z sponzorstvom Slo-techa.............:\

OmegaBlue ::

Zakaj točno je zavajanje če se cene med trgovinami razlikujejo?
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Dr_M ::

hm, ce pa kdo prodaja rabljeno robo samo 50% cenej kot najcenej v stacuni, namesto 70%, je pa takoj opozorilo v oglasu. :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

ČIP 008 ::

Preprosto zato ker se posebni "popust" za člane Slo-techa izkaže kot dražji brez popusta.

OmegaBlue ::

Dr_M ne praskaj, mali oglasi so popolnoma ločeni od oglaševanja.

"Popust" daje _TRGOVINA_ ne slo-tech, nihče ne sili da kupujete točno tam.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Zgodovina sprememb…

Primoz ::

Mah ... takrat ko je Funtech dal izdelek gor je bila cena že OK (dokler je ni nekdo videl ... ane Gregor?).

To, da mi pa ustanovitelj nekega AGTja spremeni ceno, da je en evro nižja od cene, ki jo ponuja Funtech (lahko bi jo vsaj spustili za kakšen resen znesek), in se gre potem na forum dret, da je tam ceneje ... je pa itak kar nekaj (če ne drugega vsaj prikrito oglaševanje). Ali pač, Gregor?

Če boste tudi vi ponudili kakšen spodoben popust na kakšen uporaben kos strojne opreme (tako da bo v času objave oglasa ta kos ponujen po najnižji ceni v državi (za končne kupce)), se lahko tudi vi javite za kakšno oglaševanje. Če bo cena res dobra, je lahko oglas tudi brezplačen.

Ko boste v prihodnje manipulirali s svojimi cenami, se prosim v postih na to temo podpišite s polnim nazivom in mestom v vašem podjetju.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Turtle ::

Ne bo držalo....Cena prekalkulira baza, glede na dobaviteljevo. In ta je gor že tri dni....Dejstvo je da je ta grafiak ki je kao nižja celo navadna izdaja, AGT link pa je EE, k je še hirejša kot ta... Na žalost Jaz osenbo nimam opravka z cenami v AGT (to dela TINE)
...Če misliš da je tole reklamo lahko komot pobrišeš...... Lahko mi zarad mene tud nick spemeniš v AGT, če se bojiš da kaj tajim...
Trenutno Funtech ponuja tole v redni prodaji za okol 191€, EE izadjo pa 195€. SAmi klikite pa preglejte...Bom pa nadaljen kar se tiče cen tiho pa naj vsak po svoje....

para-site ::

Kot zaposlen v Funtechu se čutim dolžen obrazložiti, kaj se je dejansko zgodilo. Akcijo smo pripravili približno 10 dni nazaj. Takrat smo tudi raziskali tržišče in ugotovili, da je bila 180EUR takrat daleč najugodnejša cena. Zadeva se ni spremenila do danes, ko je AGT objavil novo ceno, ker se je kartica tudi dejansko pocenila pri uvozniku, kar boste lahko opazili tudi na naših cenikih čez par trenutkov, ko popravimo cene. Sicer pa smo pravkar poklicali na firmo AGT, kjer nam je prijazen prodajalec povedal, da nimajo na zalogi ne 7900GS Extreme, niti 7900GS navadnih kartic proizvajalca XFX. Toliko o zavajanju. LP, Peter

Turtle ::

Ne bo držalo....Kartice so na zalogi trenutno dve, sta pa obe rezevirani....lahko se osebno oglasite in jih pošlatate da vidte....Poleg tega moram rači da slabo poznate tržišče cena te dotilne kartice EE se ni pri AGT spremenila že 3 dni....Cena pri dobavitelju pa že ne okoli 10 dni ja....Glede na to da imamo istega dobavitelja predvidevam da veš kaj to pomeni.

mtosev ::

@Turtle

Ti pa delas za AGT? (sklema ker od kje mas ta info)?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Turtle ::

aja...torej potem vi prilagajte po naših in ne mi po vaših.....hahaha

Turtle ::

Da...nikoli to skrival...

Turtle ::

Eto potrjeno od sodelovca ki cenike pa res popravlja....cenik je iz 3.1...... takrat je bila popravljena cena....eto pravi da naredimo akcijo za slo-techovce.... cena 142€ + DDV... bo OK? Tako ceno damu tudi funtechu če rabijo.... Govorimo pa o Extreme verziji

Calligula ::

Vsec mi je, ce trgovci tole pocnete.
Treba vec tega na Slo-techu.

Moderatorji so malo pocasni in ne stekajo, da posredno tudi kadar ne stekajo (ker so SLOW), uporabniki imamo korist od tega kar se dogaja v tej temi.

Turtle ::

bi rekel.... dejansko pa če bo kdorkoli od trgovcev prodal 10 kosev z recmo 15€ rabata in s tem zaslužu 150€, mu firma zarad tega ne bo ogatela ne propadla.... Ponudba pa velja....

ČIP 008 ::

To ... evo kocka je padla!:D Igra se lahko začne.8-O

para! ::

Od kjerga dobavitelja pa kupujete te graficne?

lp
Death before dishonor!

Turtle ::

hehe....aja danes je dobavitej PODRAŽIL te kartice.....žal ne smem povedat kateri....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Turtle ()

para! ::

Tisti v Stegnah, al dobivate iz tujine?

lp
Death before dishonor!

Turtle ::

:D :D ne smem rečt je pa vroče....

TribesMan ::

A dejte bit take jokice stokice no...

A če bi Renault v Delu objavil oglas za najnizjo ponudbo 20k€ za osnovnega Cliota bi bila časopisna hiša kriva?
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

BluPhenix ::

Turtle, pustmo ob strani to, da je tvoje prvotno sporočilo čisto prikrito oglaševanje (s tem naj se ukvarja kakšna druga agencija).

Citat pravil:
20. člen

1. Za resničnost in točnost navedb iz 17. in 18. člena v oglasu je odgovoren oglaševalec.


Em, zakaj točno že ST koga zavaja?

EDIT: polek tega, nikjer na tvojih screenshotih ni zaslediti da bi zadevo oglaševali, kot najcenejšo v sloveniji. Zadeva deluje tako, podjetje prodaja izdelek po x ceni, naroči oglas pri spletni strani, kjer v oglasu piše, da obiskovalci spletne strani dobijo zadevo po x-% ceni. Torej ponujajo CENEJE izdelek, kot ga ponujajo ostalim kupcem. To ponudbo oglašujejo. Nobenega zavajanja, nič zaknjivega, vse štima tako kot more.

Je bil oglas na ST predrag, ali je bil to najboljši način marketinga, ki si se ga spomnil?
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Zgodovina sprememb…

BluPhenix ::

Še to, napisal si, da si preklel špar ... tuakj pa ST, to ne gre skupaj.

Če si preklel špar, bi moral sedaj prekleti Funtech. Če pa tukaj preklinjaš ST je pa isto kot bi v prejšnjem primeru preklinjal Pošto slovenije.

:\
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Turtle ::

no sej ker se bojim da res tako mislite ne bom več nikjer opominjal/odgovarju na cene.......

Turtle ::

bila je primerjava....SPAR je dal vn bone za popust za stol....Bil sm že 9.1 tm in cepc sm opazil prepozno, da na bonu piše akcija od 10.1 naprej ....ok....pridemo 10.1 nazaj rečem un stol pa bon oni ni ga več :\ :\ .... druga zgodba....

kot prvo sem pisal gor kot slo-techovec in sem mel namen vam/nam da dobite isto za najboljše (kot trdijo v Slo-techu , da so oni že v štartu(no razn da jim gre da tukaj oni osebni niso nič dobili pri oglasu pa so)....) torej moja napaka...ne bom več...dejte sami....če res mislte da bomo zarad tega kle obagatel potem se na rač. spoznate manj ko pravite... Lahko tole zbrišete al pa zaklenete,če mislte da škodi....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Turtle ()

Turtle ::

p.s. Ahm kar se tiče sodelovanja z slo-techom...smo mi tud zastonj robo dajal in tako naprej za nagrade, pa še hvala na koncu ni padla....tko da....

Turtle ::

No še ena zadeva....slo-tech ovci se mi lahko zahvaljo, ker sem poskrbel, da na funteechu so poravili cene njim v prid. Glede na to da imajo zadeve na zalogi, predlagam da se odpravite tja in zadevo seveda ugodneje kot pred parimi urami kupite....(tudi zaradi mene >:D )

Primoz ::

za 142 + DDV ;) pošlji banner ;) bom objavil ... z veseljem ... zastojn .... takoj ;)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

bzp ::

Hehe, men je pa tole svetovna izjava:
Kartice so na zalogi trenutno dve, sta pa obe rezevirani

Hudo dobr. Jest pa zastonj dajem Porscheje iz zaloge, sam so ze vsi rezervirani, ampak pridte poslatat!

ČIP 008 ::

Calligula je napisal: Moderatorji so malo pocasni in ne stekajo, da posredno tudi kadar ne stekajo (ker so SLOW), uporabniki imamo korist od tega kar se dogaja v tej temi.

Ravno za to gre uporabnike zanimajo nižje cene ne pa kdo oglašuje. Vendarle nekomu to ne odgovarja, da bi imeli "vsi" korist ampak samo nekateri.

Primoz ::

Aja ... če boš banner pošiljal, mora bit stvar tudi dobavljiva isti dan ;) Po tej ceni.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Turtle ::

Ne rabmo banner.Cena velja 142€+DDV kot sem na pisal.....lahko povsod me citirate.....

Kartice pa žal kaj naj rečem...sta obe še vedno v podjetju ker jih gospod ki jih je rezerviral (bom povprašal , če dovoli objavo imena in ponudba/naloga/računa kjer so povsod datumi) danes ni prevzel. Sem zato tudi povabil skeptike naj pridejo pogledat (ker se vem sliši sumljivo). Jutri tako ali tako nove pridejo, potem naslenja doabava je čez 14 dni. Kolko točno jih bo ne vem. Bom pa povprosil vsakega ki jo bo kupil (če sploh bo kdo) če tudi tukaj to potrdi. Kdor je že delal z nami ve kako delamo in da naša beseda velja.

Poldi112 ::

Glede na to kar berem v tej temi moram reči na nisem dobil preveč dobrega občutka o vas. Tko, dobronamerna kritika v vednost.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Primoz ::

Glej ... jaz nimam nobenih težav z objavljanjem zastonj oglasov podjetjem, ki dajo res dobre cene. Če ga nočeš ... ok. Če ga boš poslal ... tudi super ;) Ceneje kot je oprema za vse nas ... bolje je [:D]
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Turtle ::

Vzeto na znanje. Kupec menda hoče kupiti artikel ne podjetje. Na srečo na je dosti, za vsakega. Vsi vemo da je na knc zastonj najdražje ;) .

Primoz ::

Sploh ne ... zastojn .. brez dodatnih pogojev. Če je le oglaševani izdelek dovolj poceni ;)
There can be no real freedom without the freedom to fail.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD Ryzen 5 1600 že pri FUNTECH

Oddelek: Kaj kupiti
132178 (1459) miller31
»

Sestava Pc-ja - čas sestave pri različnih podjetjih

Oddelek: Kaj kupiti
204358 (3763) NewAgeisHere
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531758 (20600) cholt45

vodstvu ST!!!! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Slo-Tech
16012192 (7963) perci

Več podobnih tem