» »

DVD zapisovalnik Samsung HR738

DVD zapisovalnik Samsung HR738

tope33 ::

Danes sem nabavil Samusngov DVD predvajalnik/zapisovalnik HR738. Vse kar sem o njem prebral je bilo super (razen omrežne povezave, kot jo ima Kiss).
Poudariti moram, da je moj primarni namen za nakup tega mlinčka z 250 GB diska, da spravim gor vso muziko in slike (da se mi CDji ne valjajo po stanovanju).

Priklopim in ...:
- prvi šok. Samsung 738 ima samo 10GB dediciranega za slike in MP3, kar je občutno premalo zame. Vse ostalo je namenjeno snemanju. Poskušal sem formatirati disk in nastaviti particije na novo, pa me ne pusti
- drugi šok. Preko USB ga povežem z zunanjim diskom (TEAC 320) pa nič, priklopim prvi notebook pa nič, priklopim drugi notebook pa nič, priklopim digitalni foto (Pentax) pa nič, priklopim QTEK 9100 pa nič. Prijel je samo star USB ključ z 250 MB. Če torej hočem slike in muziko spravit na DVD jih lahko zapečem na medij (to zna prebrati, če je jpeg ali mp3) ali najdem večji ključ.

Ima kdo kakšno idejo, kako tole rešiti? V navodilih ni nič napisanega o firmwareu.
Še link na mašino Samsung HR738

Tope

Baleno ::

Tudi jaz imam ta DVD rekorder in sem prav tako rahlo razočaran. Sicer zaradi drugih stvari. Sumim na tovarniško napako ali napako firmwara. Namreč na rekorderju nekater tipke ne delajo (OPEN/CLOSE, REC), preko daljinca pa dela vse OK. Pri povezavi Amino DVD rekorder- LVD TV s skart kabli na skart izhodu ni slike, če rekorder ni priklopljen, oziroma so samo sence. Tudi slika je sicer slabša kot na TV tunerju.Ali kdo ve za kakšen dober servis pri nas? Rekoreder je sicer nov, za garancijskim popravilom je pa malo komlicirano, ker mi ga je nabavil kolega v Nemčiji preko Mediaonline. "tope33" lahko si izmenjava izkušnje, da bova mogoče našla kakšno pametno rešitev za izboljšave. Dobro bi bilo dobiti nov firmware.
LP pozdrav


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DVDR/divx] snemalnik in Divx predvajalnik (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
36862315 (14805) Buffy
»

digitalni sprejemnik

Oddelek: Zvok in slika
329031 (6576) 6151
»

TV Star T1000 - DVB-T in media predvajalnik

Oddelek: Zvok in slika
309294 (7658) asterix2000
»

DVD snemalniki s trdim diskom in DVB-C (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
9522677 (9892) Yossarian
»

Zunanji trdi disk 1TB WD ali Tevion? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5411932 (9050) BlackAdder

Več podobnih tem