» »

ZALMAN ali ne ZALMAN

ZALMAN ali ne ZALMAN

mb ::

Zanima me če se splača kupit Hladilnik ZALMAN. So res tako dobri da se za malo hrupa splača odšteti toliko več denarja (koliko pa sploh stanejo).
Ali hladijo tako dobro kot Orbi?
Se da s temi Zalmani tudi kaj navit, e da bi se pregrevalo,...
To bo vse :)

ChiefThunder ::

če te hrup moti, so vsekakor vsekakor dobra naložba, hladijo vredu, bolje od corba... aja, rezultati hlajenja bodo odvisni predvsem od tvojega procesorja...

za cene poglej pri mlacomu...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

matter ::

a bi se dal hladit athlona 1.2 Giga?
Ker mene hrup vulacnota 2 MOTI K S**INA.
Aja, pa še nekej: A je Chieftec CS601 (DX-01BD) ohišje narejeno tako, da napajalnik NI nad procesorjem, ker sicer se zloo zadeva greje, big tower je pa prevelik

tha_man ::

Chieftec je zakon ohišje. Seveda napajalec ni nad procesorjem, saj je dovolj veliko. Prostora med procom in napajalcem je dovolj da lahko na proc natakneš katerikoli ventilator.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

mb ::

Ja, js ma ABIT KG7-l, pa durona 950. A bi bil zalman še vedno uredu, če bi jaz kej navil?
Do katere frekvence pa sploh optimalno hladijo procesor?

Privatnik ::

Jst mam sicer celerona 700@870 pa se mu rata segret do 36 stopinj pr 100% obremenitvi. Mam pa Titana D5TB. Dobi se ga v Megahitu za borih 2.880 SIT, s tem da dobis zraven srebrno termalko. Ventilator je 80*80 cm in laufa na 3000 obratih, in je zlo tih. Pase pa tut na AMDje pa je kao do 2GHz tko da pomoje za tak dnar trenutno edn najboljsih kulerjev na trgu. Je pa aluminijast.

LP

Yurko ::

Moja kišta je sledeča: nekej vmes med big in midi towrom (kupljeno leta nazaj), ABIT KG7, TB1000/266, napajalc enermax z dvema venilatorjema in seveda zalman iz bakra. Obrati so na najmanj (men kaže da jih je okoli 2500) in temperatura se giblje od 42 idile do 47 obremenjen.
Je pa res, da je sistem zelo tih, u bistvu slišim samo še prepih ki ga dela enermaxov napajalnik. Če bi obrate zvišou bi ziher šla temperatura za X stopinj dol, ampak pol je spet kišta glasna.

Bo treba kako Via EDEN plato kupit, kjer ni nobenga venta na procu ;-)

LP, Yurko

black block ::

ZALMAN hladilniki so predragi za svoj denar ponujajo bore malo ali skoraj NIČ za tistih 6-10000 SIT dobite www.collermaster.com hladilnike ki takisto zelo dobro opravljajo svojo nalogo (si lastim enega) stanejo 1000-2000SIT seveda niso tako lepi :) lahko pa si omislite tudi TITAN-a ki je pa za majhen dnar res zakon, parklje vstran od ZALmana, MARŽO si naj prodajalec kam vtakne!

tha_man ::

Na kateri coolermaster misliš in kako je kaj glasen?

para-site ::

Jst mam Zalmana 5005al in moram rečt, da je dober cooler, ampak sem za ta dnar pričakoval več. Še posebno ob tem, da je v tujini še dražji kot pri Mlacomu, čez 100 dem.
Pa še težave z ventilatorjem sem mel, potem so mi ga zamenjali na Mlacomu.
Moram probat z Artic silver 3, bomo vidli če bo kaj boljše.

Coolermaster-ja hhc-001 imajo v Essedi za 36evrov-8100sit(heat pipe varijanto, ki zgleda hudo), v Mlacomu pa stane 14600sit, kar je skoraj še enkrat tolko...
če vas zanimaje tle link


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zalmanov (P)Reserator vodni komplet

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
493171 (1520) Good Guy
»

Zalman napajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
121113 (973) boštjan
»

Zalman?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
281345 (869) smilyxx
»

kater kuler?

Oddelek: Kaj kupiti
171534 (1216) the_unborn
»

XP1700+ na 58° verjetn ni normaln ha?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
492353 (1376) Markoff

Več podobnih tem