» »

preglasen napajalnik

preglasen napajalnik

BozidarB ::

pred dvema mescoma sem kupil nov racunlnik pri funtechu in sem mislil da bo tih ampak ni. problem je v tem da imam napajalc (Napajalnik SILENT POWER LC 550W PFC LC6550 , 120mm Fan (tiho delovanje) ki je za moje pojme preglasen. drug šunder ki sem ga imel v racunlniku sem ze odpravil, zdej me pa caka samo se napajalc. kaj je najbol nardit preden kupm novga? ker nov bi pa bil zelo tih z enako mocjo? (prej povejte druge opcije kot pa so nakup novega).
LP

xabre ::

vent na 7v.

Veron ::

samo, da ne bo potem napajalcu mau prevroče?

Yoxi ::

Čudno.....imam isti napajalnk z 12 ventam pa je samo njegovo delovanje čisto tiho:D
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

BozidarB ::

ce dam vent na 7v mislim da mu bo postalo prevroce, ni tako? jah napajalc ni prov zlo glasen ampak je se vseeno preglasen. se kaksna ideja?

MeGreat ::

Ja ali zmanjšaj obrate ali pa daj vodno, ni druge: )

xabre ::

Če imaš še kakšen izpušni ventilator poleg napajalnika, 7v sploh ni panike. Lahko si pa tudi narediš na stikalo in pri obremenitvi preklopiš na 12v.

BozidarB ::

aha pol 7v sploh ni take panike. kaj pa ce se stvar pregreje, a bo samo crknu komp oz. se ogasnu al bom napajalc skuru? stikalo res ni slaba ideja. glede na to da ne igram iger in tut nimam neke hude graficne pa tut procesorja ne navijam mislm da res ne bo panike na 7v preklopt. hvala za odgovore. LP

xabre ::

če pa ne igraš iger in ne navijaš, pol se pa sploh nimaš kej bat.

BozidarB ::

no sem preklopil vent na 7v in sem tudi naredil stikalo z moznostjo preklopa na 12v. sistem mi lepo laufa ce imam na 7v pa ventilatorja se skor da ne slis. hvala za odgovore

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

tišanje napajalnika

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
292240 (1560) WinsuckeR
»

Utišanje napajalca!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111044 (809) Yacksy
»

Tihi Ventilatorji

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71539 (1282) Spajky
»

Napajalnik bi rad utišal (vendar ne dokončno)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
312231 (1817) frenk
»

Neslišen računalnik

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
391925 (1426) KamikazA

Več podobnih tem