» »

Tuš mobil?

Tuš mobil?

Gjurisic ::

Kdaj štarta z uporabniki?

'FireSTORM' ::

no ja...še malo pa bo več ponudnikov mobilne telefonije kot uporabnikov v sloveniji :\
Those penguins.... They sure aint normal....

Urc ::

Z uporabniki štarta baje še to leto:)

Mati ::

Evo prestopil sem na Tuš mobil in moram povedati, da sem kar zadovoljen, dokler nisem doživel danes šoka.

Tuš mobil nima sklenkjenega roaminga z Nemčijo. 8-O

Ker sem poslovno dosti v Nemčiji, sem v riti. Tako, kot sem trenutno in še naslednjih 10 dni...:\

Unbelievable....

Arzen ::

Sej bo zrihtal pomoje to ne more bit nek problem da ne uredi verjetno je samo veliko papirne vojne pa traja. Tudi sam sem se začudil ker sploh nisem pomislil na to možnost. Med drugim nima niti z Italijo pa še bi se našla kakšna država v Evropi vendar pomoje bo to v kratkem.

Easy^ ::

Vsake toliko mal pošpegam na tušmobilovo stran in opažam da se lista držav s katerimi ima sklenjene pogodbe o gostovanju vztrajno veča...

Mislim Mobitel je na trgu že koliko? 17 let? tušmobil pa niti še eno leto pa vendar v polnem zagonu in zelo konkurenčni

Urc ::

Kako je s predplačniškim paketom (samo kartica) ? Predvidevam da deluje v mobitelih, ki so odklenjeni na Mobitelovo omrežje? Telefon zaklenjen na SiMobil pa verjetno ne sprejme kartice ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tuš Mobil me je okradel!! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
20459956 (50189) Utk
»

Tušmobil vesolje - Plus

Oddelek: Mobilne tehnologije
243591 (2781) knesz
»

Tretji operater mobilne telefonije: Tuš mobil

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
4710534 (5173) neres
»

Tusmobil se bo prodal

Oddelek: Mobilne tehnologije
293946 (2602) Pyr0Beast
»

Tusmobil - iPhone reklama

Oddelek: Loža
495578 (4274) OmegaBlue

Več podobnih tem