» »

hrupno, hrupnije, 2x Delta 120 :-D

hrupno, hrupnije, 2x Delta 120 :-D

burkiburke ::

halo ekipa, po dolgem času si počasi rihtam novo konfiguracijo :) . Danes mi je ratalo zadevce mal skupaj dati in tukaj so slikice:
plošča je Asus Commando, proc E6400, 2x 1GB Cellshock 1000 CL5...
2x delti 120 sta tukaj, da vidimo kolk GeminII kaj shladi in kolk se bo dalo naviti


GeminII v kombinaciji z Deltami omogoča prav neverjeten air flow na ram, nb, mosfete in jih malce ohladi :D

temperature na default frekvenci in pri sobni temp. 19C (poglej monitor)>:D


Lp, burki
  • zavaroval slike: sid911 ()

M-XXXX ::

Zgleda lepo vendar se ti kar greje (E6600@3500mhz pri Infinityu 24-25C pri 18-19C v sobi)

burkiburke ::

ja, sem tudi jaz pričakoval kakšen C manj na procesorju, sicer je veliki + GeminII-ja, ker hladi komponente na osnovni plošči kar ni slučaj pri Infinity-ju. bom zadevo navil pa sporočim kakšne bodo temperature...

bajker ::

Huda zadeva, tole, Fran, ampak, a Deltam prilagajo tudi zamaške za ušesa? :D
Glede temperatur se ne preveč sekirat, itak so pri C2D procih temperature, ki jih kažejo plate, precej zavajujoče, kar lepo piše tule, piše pa tudi, kako senzorje skalibrirati, da kaže približno realne cifre. Brez pravilne kalibracije je navajanje temperatur nesmiselno.

burkiburke ::

jo, hrup je zdržljiv enih 4-5 minut, pol si pa začneš lase pulit :D. Tole za temperature v biosu si dobro povedal, so ponavadi (zelo) nenatančne. Sem izmeril temperature z digitalnim senzorjem in dejansko so 5-6C nižje. Zadeva je pri 3,24HGz jev bila na 24-25C kar je super. Za kaj več testov mi manjkajo driverji za palto za win xp, namreč zraven sem dobil samo za visto, kr neki :\ , a z asus-ovih straneh jih vleče z ca 5 kilo :P

Čmrlj ::

Moj e 6600 je z Infinity-jem +samo 1x vent NB XL2, bolj hladen.Idla cca 24-25 stopinj ,ko je v sobi 22-23 stopinj.

Čmrlj ::

Kje si pa kupil pol ti to commando.Eni tudi jamrajo da niso dobili 3d mark 06 advanced edition poleg.Naj povem, da sem jaz dobil popolnoma vse, tko da res neb vedu kak to da nekaterim mankajo stvari.8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Čmrlj ()

burkiburke ::

plata je od acorda, zraven ni bilo ni 3d marka, ni antivirusa, od cd-jev je zraven bilo ghost recon, media launch in driverji za visto... sem jih že enkrat poklical pa so mi povedali, da nobena plata ni imela zraven 3d mark itn.

Shark-357 ::

Zgleda da je nekdo pljunil 3Dmark iz škatle, ker pri nas je priložen zraven vsake plate;)

Zgodovina sprememb…

Čmrlj ::

Dobr so te nafukal:| .To vse spada zravn

Vanadium ::

Urad za varstvo potrošnikov se prav vabi ob taki situacija ter tržna inšpekcije ;), jaz bi jih poklicu in jim na grbo spravil inšpekcijo;((

Čmrlj ::

Razno, če si kupil OEM verzijo,potem pa je to druga stvar.Čeprav še nisem zasledil OEM Commado plošč.

OZZY ::

A tale monstrum bo kaj kmalu dosegljiv za nabavo v SLO...kaj pa cena? Kako pa se kej obnese v fanless načinu?
Go with the flow.

Čmrlj ::

Nima šans proti Infinity-ju

tiborrr ::

Don't test the captain's validity or his vulnerability!

burkiburke ::

kuler ni testiran brez ventilatorja in zaradi dizajna tudi ne verjamem, da bi se obnesel. Trenutno so nedobavljivi ampak ena letalska pošiljka bo prispela na brnik v roku ca 1 tedna.

Čmrlj ::

burkiburke, kar se pa temperatur tiče,je pa čist možno,da imaš nasplošno "vroč cpu" sj men se je moj e6400 krepko bolj grel iz isto voltažo in ferkvenco kot trenutni e6600.Recimo če imaš A čip (kateri so najbolj vroči) in konkaven ihs, potem ti nepomaga noben cooler:'(

tiborrr ::

Pomaga pa brušenje, vsaj meni je. Procesor je na zraku 3D benchable pri 1.5V na 3.85GHz+, prej slabih 3.6...
Don't test the captain's validity or his vulnerability!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hladilnik za q6600

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101214 (945) SpeLKo
»

PadSurfers za MX510/Icemat

Oddelek: Kaj kupiti
81058 (950) GrimReaper
»

iscem zelo LEP racunalnik

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
373345 (1900) Bethrezen
»

vodno hlajenje za E4300 (navit)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231576 (1049) Čmrlj
»

klimax

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131006 (810) Tic

Več podobnih tem