» »

AMD XP in plata

AMD XP in plata

PIII850 ::

V kratkem mislim kupit AMD xp me pa zanima katera bi bila najugodnejsa varinata od plate. Seveda mora imeti DDR podporo in pa Raid kontroler. Lahko ima tudi USB 2, pa mogoče zvočno ni pa nujno. Seveda pa mora podpirati prihajajoče AMD XP procesorje ki bodo temeljili na 0.13 mikrosnki izdelavi. Seveda če bo to splo izvedljivo. ABITtke in Asuske so malo drage, kaj pa ostalo???

lepa hvala za odgovore

Krofojed ::

Meni MSI K7T266 Pro2-RU odlicno sluzi, je pa res, da na testih ne blesti. Menda so dobre Soyo (se ne spomnim imena modela, malo pobrskaj).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Krofojed ()

ChiefThunder ::

ja, že zgoraj omenjena MSI, Soyo K7V dragon, Abit KR7A raid stane pri JAE 52k, če kje dobiš, je tud DFI AD70-SR gud ... lahko si ubodeš tud GA-7DXR+, ki je poceni, samo temelji na rahlo zatarelem amd761 čipovju... če se ne moreš odločit, si še ene par testov preber in preglej ponudbo ter cene.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

AngelOfDeath ::

tudi epox-ove niso slabe

UglyKid ::

Chief: in katera od teh plošč bo podpirala 0,13 mikronske procesorje?

Tiger ::

Torej je potem MSI K7T266 PRO2 dober nakup? So kakšni problemi z njo - kot npr. v prejšnih izvedbah, z IRQ konflikti, nekompatiblnost z Sound Blaster Platinum itd..?

ChiefThunder ::

Uglykid: to je ponavadi odvisno v prvi vrsti od samega čipovja, potem pa od proizvajalca (revizija izbrane plošče). Trenutno podatka o kompatibilnosti nimam, se bom pa pozanimal in sporočil...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

kockish ::

Mene pa zanima cim bolj stabilna (ne za navijanje, rabim za server) in hitra maticna za athlon xp, ki podpira ddr ram, po moznosti usb2 in raid controlled.
Cena ni pomembna!

Dami ::

Jst čakam da pridejo ven plate na kt333a čipovju. Te bojo podpirale DDR2700 rame, 8x agp, usb2 ter ata133. Take plate ki ima vse to ni, zato počakat. O podpori 0.13mikronskim xp-jem pa se še nič ne ve.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

ChiefThunder ::

kdaj naj bi pa izšle prve plošče na tem čipovju?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

hatch ::

MSI K7T266 Pro2-RU je edina ki ima USB 2.0 (abit, epox, soyo.. nimajo).. torej...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Razlika med DDR pc2700 in pc2100

Oddelek: Kaj kupiti
101384 (1205) SlaveMaster
»

Kako sestaviti dober računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
61673 (1434) giuseppe
»

Iwill XP333

Oddelek: Strojna oprema
161336 (1122) piek
»

katero mamo plato

Oddelek: Strojna oprema
411960 (1363) ChiefThunder
»

Plata, procesor, ram.

Oddelek: Kaj kupiti
111173 (991) krucymucy

Več podobnih tem