» »

Colin mcrae DIRT

Colin mcrae DIRT

1
2
3 4

Raw ::

1600x1200 na medium, kar gladko @1900XTX. Je katastrofa iz richard burnsa it na tole, pa s tem ne mislim grafike. :|
I am what I am and I do what I can

Mavrik ::

Torej, končno uspel prenesti in probati demo. Sicer na Xboxu, ne na PCju, a je zadeva dejansko ista, pa še teče popolnoma gladko. Zadeva zgleda zelo kul, pa tudi zelo zabavno se vozi. Sicer jo precej vleče na arkado, a to niti ni tako slaba stvar. Menuji so narejeni precej zanimivo, a zanima me koliko bo zaradi tega v celi različici trpela preglednost.

Edina negativna točka: Resno se morajo znebiti tipa ko ti bluzi v menijih pa med vožnjo.
The truth is rarely pure and never simple.

macgajver ::

Un ki bluzi v menijih je motorist pastrana pomoje. a ima kdo občutk da bremze full preveč dobr zagrabijo res se ustaviš skorej na mestu pa po pesku.

Drgač s imprezo se ga da fajn krivit po asfaltu evota po pesku je dost težko bo treba s volanom probat bugiji se pa full uredu furajo fizika mi je včeš res je tak fajn občutk kako poskakuješ po progi pa lohk dost stvari zbiješ avti se fajn uničujejo kar se demota tiče solidn colin. Zabavna arkada. Spominja me mal na dvojko ki je bil najbolši od colin serije.
tenstan krompir je pa zakon

Tr0n ::

Zdaj sem malce vec casa posvetil demotu in moram rect, da je kr fun zadeva. Ne prevec simulasticna in ne prevec arkadna, kar je za moj okus ravno prav. Kontrole so precej odzivne, ampak ko se enkrat navadis je prav cool.

Nucal bi edino kak bolj pameten gamepad, ker brez se skoraj ne da spilat.

macgajver ::

Jest sem tud zdej mal bl tale demo sprobov s volanom se mi zdi da se na tipke skorej bolš fura arkada pač ane
bi pa povdaru ene par gadnih stvari ki jih je treba nujno odpravit kot sem že rekel
bremze preveč primejo
avto ko je v prostem teku sploh neda tapravga zvoka od sebe ga prbijaš do konca se res švoh sliš ko pa daš v prvo ko da bi bil druk avto glede zvoka.
potem ko se pelješ v rikverc nekej časa s zunanjo kamero bi se lahko kamera obrnila da saj vidš kam greš.
imajo nov grafični pogon grafika je super poškodbeni model tud nevem zakaj so naredl da ko s ceste zletiš par metrov vn te takoj nazaj teleportira naj se avto prekotali pleh trga dol in tko ne pa teleport nazaj na cesto avto brez hujših poškodb.

Tko nekaj stvari če se izbolšajo bo takoj velik bolša igrca.
tenstan krompir je pa zakon

Robert_S ::

Te stvari k si jih naštel , mularijo sploh ne zanimajo, tako da brezveze pričakovat nekaj , ker je špil narejen za otroke .

Kenpachi ::

"This demo does not represent the final quality of the game."
Zaraki Kenpachi.

macgajver ::

Sato mas prov
jest bom rajs spet mal richard burnsa nalozu. Ce me ze prime ksn rally vozt nej bo vsaj ornk.
tenstan krompir je pa zakon

PrimozR ::

Eh, že v CMR 2005 se je avto obnašal kot hovercraft. S peto skozi sweeper, malo po bremzah in z 2. skozi hairpin ki mu je takoj sledil.

Tr0n ::

Go get it biatchez! :D

gunserman ::

nakonc jo boste pa vsi veselo igrali :/ je pač arkada, je pa tud igralna..... igrca kot igrca, če mi zapaše grem igrat simulacijo, če pa se hočem zabavat in preganjat dolgčas si pa kej tazga zalaufaš.

PrimozR ::

A greš stavt da je ne bom igral? >:D

Tr0n ::

To je edini taki rally racer, ki mi je cool za spilat. Vse ostalo je ali prevec simulasticno ali prevec arkadno.

Fizicni in destruction engine v tem spilu je 1A, graficno pa tak al tak. :)

Go get it! :)

Pesimist ::

ce bi res bla fizika 1A nebi temu arkada pravli lol. :\

PrimozR ::

Mnja, sem istih misli.

EDIT: bi prilimal nekaj Youtube filmčkov 2B-3C fizike pa ne bom smetil te teme. Če kdo želi, PM me!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

M-XXXX ::

Sam sem sprobal na svojem XBOX-u 360
Grafika se mi zdi skoraj identična kot na HD 2900 XT na vse MAX- sam da je več FPS-jev>:D

;-) ::

Lihkar sem igral na kompu celotno verzijo.

Grafika bi lahko bila boljša, avto se še vedno obnaša butasto, kot pri ostalih colinih, še vedno so "zapacani" ekrani. Toca je še vedno zakon.

plavi85 ::

Evo fantje colina Dirt imamo nekateri že na pcju , morem pa rečt da mi dela še slabš kokr mi je delu demo;( na 8800gts 320mb vista, morem ga še u xpjih spedenat da vidmo če ga vista bremza...

plavi85 ::

mogoce si mau poglejte optionse za sensitivity in podobne stvari...

_Prince_ ::

AMD X2 3800+
2GB RAM
GeForce 7950GT

1280*1024 , high nastavitve , 4xAA , dela tekoce...
na ultra settings pa ne dam vec ker mi je kar malo nerodno>:D

plavi85 ::

ja ok sem poštuderal , v visti če ne daš win xp sp 2 compatibility dela porazno , pa še neki me zanima a se pri vas tudi vidi avto kot da bi biu kao ceu iz karbona ene črtice so po šipah in skor povsod , bolj se jih opazi ko zalagaš uvinke...???

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: plavi85 ()

Tr0n ::

Hmm, meni dela Colin cist cool na Visti in ultra settings (8800 GTS 320, E6300).

Mas zadnje gonilnike?

Matofast21 ::

Katere driverje je najbolje imeti za 8800, jaz mam 160.02 beta?

plavi85 ::

Kjere maš točno ? jst mam trenutno 158.45...

Tr0n ::

plavi85 ::

isti k.... še vedno lahko igram na vse medium in 0x multisampling...

Moja konfiguracija je Athlon x2 4200+@2.4Ghz

driverje sm pa dou zdej 158.24

macgajver ::

Kaj pa tiste dirke kjer je ogromno avtov na stezi kot je v demotu s bugyyi a v celi verziji komu šteka na tistih stezah?
tenstan krompir je pa zakon

plavi85 ::

ja men uni camel trophy, k jih je okol 6 šteka full...

macgajver ::

potem so ocitno dvojedrni athloncki res presvoh
tenstan krompir je pa zakon

Tr0n ::

plavi85 ::

A je še kdo probu na AMDju X2 Vista ?

Kenpachi ::

Sicer nimam X2, imam pa Visto. Deluje super v rallyju. Čim pa pride več avtov na progo (itak je minimum 6, goddamnit), trokira ko žvau. HDR pa sem itak izklopil, ker je potem še bolj njam slika.

A64 2.25Ghz, 2GB DDR, 8800GTS320
Zaraki Kenpachi.

Tr0n ::

Na C2D dela BP ko je vec car objekov. Sicer res pade FPS, ampak je neopazno.

Get some proper compies or something. :)

macgajver ::

vi s dual core athloni a ste kej pogledal a zabije procesor 100% al le igrca ne zna dvojedrnikov izkoristit. jest jo bom danes naožil in sprobal celo verzijo končno.
tenstan krompir je pa zakon

OChack ::

men na x2 4400@2.8G 2GB rama in x1950XT dela super na 1280 in AA sam to pod winXP, vista nism in ne bom probov
Int€l inside, IDIOT Outside

Cveto ::

Kako izklopiš HDR?

plavi85 ::

Fantje dejte mi prosm en kontakt da se zmenmo kako ste to zrihtal . Men win xp NO GO :|

Kenpachi ::

HDR: http://community.codemasters.com/forum/...

@Tr0n: Ja, sej si cel car. Priden.

@macgajver: http://www.amd.com/us-en/Processors/Tec...

Ta prvi utility. Za vsak slučaj naredi snapshot sistema, če gre kaj narobe.
Zaraki Kenpachi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kenpachi ()

macgajver ::

Evo nalozil celo verzijo 1.1 patch na ultra detajlih dela super povsem gladko razn dirk s več avtomobili tm se zatika ne glede na grafične nastavitve mam tus screenshoot drukga kot prešvoh procesor ne more bit na živce mi gre ker je pri carier rest velik dirk ko je več avtomobilov in potem res gadno šteka. drgač vredu igra

tenstan krompir je pa zakon

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

matjash ::

Me je cela igra kar prijetno presenetila in čeprav ni na realističnem nivoju je zelo zabavna. Igram jo na xbox360 kjer težav z grafiko ni in teče gladko. Res da se opazi padec fpsjev pri dirkah z več avtomobili ampak igra teče brez zatikanj (zgleda da ne padejo pod spodnjo mejo -25)
... bolje pozno kot nikoli.

Kenpachi ::

Evo malo slikic:









Zaraki Kenpachi.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

Tr0n ::

RedArmy: Ves morda, kam se shranjujejo screenshoti? Sem preiskal Users mapo in game mapo, pa nikjer ne najdem. :)

jeryslo ::

Še moje:











Drugače me je demo kar impresioniral, igra sicer res ni RBR toda tudi noče biti, kar je prav saj je za tiste, ki nimajo volanov igralna, kar pa je pri RBR težko. Grafika je pa za moj okus odlična, razen druge steze v demo verziji po Italiji, kjer je mislim da proga preveč "osvetljena". Definetivno si moram dobiti celo verzijo;)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

Kenpachi ::

@Tr0n: Sej sploh ne vem, če se da z igro jamat screenshote :) Js sm jih s Fraps.
Zaraki Kenpachi.

sajmonmofo ::

en kratki video z HDR/blur off (ker smrdi po celi crti)...

Dirt HDR/blur OFF

El Barto ::

No ja tale zadevca kar dobro dela ampak obnašanje avtov je pa malce mimo, pa tisti blur je tudi tam nekje.

Zaenkrat je v fazi prskušanja (sem šel na nakupovalni izlet v Skandinavijo :D ), bom pa poskusil s kariero, potem pa bo kar bo - zenkrat me ne pritegne kot TDU.
"You cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa - until you've
experienced that rollercoaster of pain, disappointment, and agony for that
brief moment when everything works and you're on a nice road". Jeremy Clarkson

jeryslo ::

Ne razumem da vam je lahko HDR tako slab(razen če mate probleme z nizkimi fps-ji) kajti danes sem dobil celo verzijo in sem igral carrer mode res dolgo časa kot še nobeno igro zadnje čase. No in ena izmed prvih stez na asfaltu po Španiji, kjer je cesta res lepo narejena(flike...) se lepo vidi, če imaš izklopljen HDR kajti igra izgubi nek čar. Verjamem pa, da je pa marsikje močno pretiravan, npr. makedam...

Pa še neki sem ugotovil ko sem se malo igral z grafičnimi nastavitvami, namreč če izklopiš sence se pozna tudi na igralnosti, kajti ravno malo prej sem vozil progo, ki gre večinoma čez gozd in vse tiste prelepe sence te popolnoma zmedejo:D , če maš pa sence na off se pa proga verjetno veliko bolje vidi.

sajmonmofo ::

ne moti me toliko hdr, bol tisti blur efekt, slika zgleda kot neka oprana....

jeryslo ::

No sej tisti blur efekt imam jaz tudi izklopljen, btw. a mogoče ve kdo kako to da dela v tej igri HDR + AA na 7900 gt, ker kakor vem je samo HL2:Lost coast podpiral to tudi na 7 seriji?

TechBeats ::

Evo še ene par mojih slik :)







AciD TriP

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Colin McRae Rally 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11210073 (1298) opeter
»

Dirt 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10916651 (3229) Buggy
»

Race Driver: GRID (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28624162 (8359) uro1001
»

DiRT 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815488 (7750) TechBeats
»

Richard Burns Rally je med nami (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13310842 (5871) mzidy

Več podobnih tem