» »

Colin McRae Rally 3

Colin McRae Rally 3

1
2
3

||_^_|| ::

Men se zdi to najboljša simulacija relija do zdej. Boljša od cmr2.

Microsoft ::

Kolko pa mate pol kej najbolši cajt na tisti progi, ko je v demo igri? To mislim na tisto, ko je v UK. Men je ratal se pelat najboljš s cajtom 3:25:66. Pa demo igro mam, tak da vozm Fokus-a pa brez kakršnega koli setupa.

Ka pa vi kej?


by Miha

Microsoft ::

Pa še neki me zanima. Ko poženem igrco, in ko začne tam na začetku odštevat 5,4,3,... me skor zmerom vrže van iz igrce. Za trenutek se pojavi blu skrin, pol pa se vse skupi resetira, pol se pa vse začne ponovno nalagat. Opazu pa sm, da se takrat, ko se računalnik takle resetira, tud disk čist izklop. Pol se to pozna pr zagonu, ko najde tiste IDE naprave, se prav sliš, kako se disk ponovno zažene. Dans mi je še med igro začel neke zmazke gor metat...

A ma ker kako idejo, ka b lahka blo to narbe?
Mam pa AMD 1800XP+, 60GB Maxtor, GeForce 4200 Ti 64MB, 512MB RAM & co.


by Miha

bucika ::

Colin mi ne dela!
Naloži mi progo in pokaže avto in še v isti sekundi me vrže ven!
Če ve kdo kako se to popravi naj prosim napiše.
Mašina:
celeron 2, 2
geforce mx440
1g rama>:D

Zgodovina sprememb…

  • polepsalo: OwcA ()

Nikita H ::

tistim k ne dela špil....

na jokerjevem forumu je lepo razloženo kaj vam je storit!

Fizikalko ::

Moj cajt na progi UK na DEMOTU (default):
2:56.67! (se da še kako sekundo bolš).8-O

Microsoft ::

Fizikalko, tole si pa kr hudo pelu!


by Miha

Fizikalko ::

Ja, sm se kr jebal enih 5 ur. Jutr bom nabavu ful verzijo, naštimal prave nastavitve, pa bo letelo...:D

Zico ::

men ne dela po instaalciji se pojavi bela podla ga in codemasters blablabla o avtorskih pravicah potem pa nec vec frizne.
na jokerjevem mnenjalniku nisem nasu nec

pomoc prosim

Speedster ::

Pust da ti gre animacija teče neki časa pol pa dela

Zico ::

Ma sploh ni nobene animacije!

(*)_(*) ::

js mam tut isti problem ...
kadar zalaufam se na belem ozadju napiše codemasters pa avtorske pravice spodi pa blablabla in tm obvisi
mam pa gf4200 pa detonator 44.10 pa dx9

Zico ::

mam jest tud tako grafo in ta nove detonatorje pa 9x pa se kr ne pomaga, tipi pravjo da mors novideos napisat na konc exe datoteke pa tud to ne pomaga. NE VEM KAJ NAREDIT!!!!;(

(*)_(*) ::

zdj mi dela sam morm napisat novideos nosound staticbuffers noshaders

in to je čist mim !!!

Zico ::

Ja tko dela sam to ni to , brez zvoka pa grafika u pizdi khmm neki druzga treba postudirat in to obvezno!

meacho ::

Za nekatere probleme pomaga če V-Sync vklopte!

kilergas ::

dx9 dela tezave v cmr3

BlackHole ::

Ja kaj te težave so tudi z original špilom al samo s temi "iz amerike"?

Fizikalko ::

Še nekaj: Ful mam zanič zvok v špilu (kot bi bil pri zobarju ;(( ). Mam SB Live! 5.1. Morda kdo ve? Gonilniki?

rap3r ::

Men tud šteka!
Pa sploh nevem zakaj! V špil mi sploh noče pridt če izklopm vsync. Šele ko uklopm hoče it v špil!
Mašina je bartona@3400+ 512rama in radeon 9500! To bi mogu kaot prebavt ne pa da mi šteka k pr norcih!
Kr neki!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Zico ::

kje vklopim vsync mam ti4200

rap3r ::

V display properties greš na advance pol maš pa tm od nvidie tab...
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Zico ::

jajajaja vidu nasu sam se zmeri ne dela z zvokom

Zico ::

ne steka vec samo codeke morte odinstalirat pol pa dela sam zvoka se zmer ni

The-B ::

Ijao...živce bom zgubu zarad tega Colina...lepo posnamem...inštaliram vse codece pa directx9....vklukam špil zamrzne na začetku....k je en bel ekran...oziroma mi vrže ven iz igrce...ok...grem pogledat na slo tech kj bi se dal pomagat...najprej pišem tiste novideos na konc...kt ste rekl..nč ne pomaga...potem grem vklopt Vertical Sync ni tud nič pomagalo...zdej ...a mate še kšno idejo kaj bi lohk uštimau..men jih je zmankalo?! Računalnik mam pa Celerona 1150 pa Radeona 9000pro z najnovejš driverji pa 256 DDr rama..tak de bi moral delat...prosm ideje...:)?

meacho ::

V Direct3D dej V-Sync na Application Preference!
Meni je to pomagalo!

pingo76 ::

Nevem res kje mate vsi tolko težav s cmr3. AMD Maybe? (se hecam no.. ;) )

PC 1:
P4 1.6A
Intel 845PESV
512 DDR PC2100 (cheapo)
Winfast Ti4200 120Mb vivo
44.nevem (tazadnji) detonatorji
DX 9.0a
SB Live! 5.1 (drajverji iz Natlačenke 117 :) )
Win 2000 SP3 PRO
No Intel application accelerator (Junk!)

Dela brez problema.

PC 2:
P4 2.4B
Intel 865GBF
512 DDR PC2700 (cheapo) na single channel dynamic mode (zaenkrat se ni dinarjev za druko plačko)
Hercules Radeon 9700 NP
Catalyst 3.4
SB Live! 5.1 (drajverji iz Natlačenke 117 :) )
DX 9.0a
Win 2000 SP3 PRO
No Intel application accelerator (Junk!)

Dela kot švicarska urca.

Prjatu ::

No ja, jaz sem tudi imel probleme z štartanjem Colina, rešili so se po inštalacija WMP9, čeprav ne vem kaj bi mel to veze
Something else is controlling me!

pingo76 ::

The-B: Računalnik mam pa Celerona 1150 pa Radeona 9000pro z najnovejš driverji pa 256 DDr rama...
Kaj pa je to zaena konfiguracija?!? Si prepričan da imaš DDR? Ziher ne... Ako imaš procesor navit ga odvij in ponovno probaj. Sicer pa še enkrat preveri in napiši kaj maš ker mi tvoja konfiguracija smrdi eno malo...

B_U_R_I ::

ej ludje a mate tut vi tale provlem??

ko hočem špilat split screen mi najprej napiše da moram controller naštimat za player 2.

grem v options natimam kontrole za 2. playerja potem pa pogledam še za prevega in vidim da so iste kot sem jih nastavil za 2. potem jih pri 1. spremenim in pogledam 2. in so isti kot pri 1.


ko za enega playerja spremenim tipke se isto spremeni tudi pri vseh drugih.


če kdo ve rešitev naj mi prosim pomaga.

tnx

asd_guy ::

Jez se pa s tabo ne srinjam, zamene je pa najbolša simolacija nfs5 in se po mojem cmr3.

B_U_R_I ::

s kom se pa ne strinjaš?????

||_^_|| ::

burjevc: men se isto dogaja, pač še en codemasters "feature":)

KTr1sk ::

Probite si tole gor posnet, čeprev meni brez tega dela bp.

nuclear ::

ka jo že prodajajo, al ste jo z kazaa povlekl?
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

KTr1sk ::

Upam, da bo Colin4 kaj boljša! SLIKCE

mare87 ::

Me too:D. Zdi se mi, da v Colin 3 preveč "zanaša" avto.. A mate vsi tak grdi Colin film v menuju? Celi kockasti? (mam 95% dokončan demo).

.smidge. ::

Jaz iamm tudi en problem in sicer pozenem in mi napise tiste buce kao "counterfeit software is not worth purchasing" ipd pranje mozganov in tam se mi ustavi in stoji jaz pa bulim v to belino. Ce je imel se kdo podoben problem in ga je resil naj mi prosim odgovori sicer pa ni treba ker iratk cmr 2 me ni navdusil in po vasih besedah dodec ni tale nic boljsi, tako da...
lp
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

getfrik ::

Yo!
Ta colin 3 je čist zmešan men je ful všeč ,adrenalinski,glede zanašanja pa lahk rečem prtisn tipko v podn pa lahk pelješ čez vse uvinke !Edina slabost je da nima za multiplayer!
Komj čakam colin4 seveda z multiplayerjem!

mlakar ::

A lohk kej u kratkm pričakujemo kakšn multiplayer za colina, al bo treba štirico počakat?
Za kdaj je pa napovedana štirica?


LP

Microsoft ::

Ka pa pr CMR3 je možna opcija, ki jo je mel CMR1, da lahka peleta en relly dva igralca na enkrat, mata deljeni monitor, tak da je recimo en spodi en pa zgori, pa kar je najpomembnejše, da lahka igrata v arcade načinu. CMR2 to ni omogočal, pa sm jst to tam ful pogrešal. Pr enki pa je to ful dobr, ko se dva peleta po isti progi, vidta drug druzga, pa se lahka pol iz ceste dol zrivata pa podobne stvari. Pr dvojki si lahka to mislm da špilal sam tam, ko si tiste kroge vozu, sam to ni tak zanimiv, kot pa cel rally.

No, ma CMR3 to opcijo? rally&split screen&arcede


by Miha

Zheegec ::

Ne vem kaj se meni zajebava CMR3; Ko dam championship dobim samo belino in je treba zapret igro, pa še en problem imam, da ko dam detajle na 1024*768X32 full detail imam 20FPS, ko pa dam na 800*600*16 low detail pa imam --- 20FPS ?? Neki je hudo narobe;((
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

mlakar ::

Kako sploh v CMR3 pogledaš kolk maš FPS-jev?


LP

DeLuX ::

FPS pogledas s programom Fraps. :)

FRAPS

BTW, a je ze kdo odpravu tist problem s kontrolerji, ce das na splitscreen.
Bug je tak, da se v cmr tipke zmesajo in z enmu setom tipk opravljas oba avtomobila.

Pa se to...aje mogoce kej govora o cmr3 patchu? Pismo... lahk bi nardil za kek 50-100mb tak patch da bi glava bolela, ampak dvomim da so majstrovi kod to zmozni :) Ko bi saj tisto samokolniško zadevo odpravil :=)

LP,
DeLuX

mlakar ::

DeLuX hvala ti!

LP

JayKay ::

malo sem gledal po Hall of Fame (Codemasters) pa nisem nikjer najdo nobenega Slovenca. Daj povejte kaki mate kaj cajt na prvi japonski progi (shi...pa nekaj), tak za primerjavo, da vidim kak mi kaj gre :D

Jani

.smidge. ::

Jaz sem zadj ustamil da mi deluje. JAO kaki beden spil:( Fantje to da je za vas simulacija? To je ena brezvezna fora za puncke, ki namesto da se z barbikami igrajo se s tem in potem se mislijo da kaksen realizem to je :\ Sicer sem nekaj podobnega pricakoval, ampak vseeno...Magari da bi moj avto tako drzal cesto:))
Ajde grem se malo lfs spilat hehe
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

(*)_(*) ::

smidge kako si uštimal da ni več tiste beline ?

boko34 ::

Vsi,ki imate probleme z belino,kadar startate Championship si vklopite V-Synch v vasih driverjih od graficne.Stvar bi potem morala delovat.

P.S.
Kaksna SVINJARIJA od igrice!!!!!!!

Double_J ::

Men je pa zdej kr uredu, ko se človek enkrat navadi.:))
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Colin mcrae DIRT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16117345 (8452) Klemzz
»

Colin 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1408520 (5699) PrimozR
»

Colin McRae Rally 04

Oddelek: Igre
312075 (1316) LojzePek

colin mcrae rally 3.0

Oddelek: Igre
9908 (755) DeLuX
»

Colin2

Oddelek: Igre
401895 (1346) Zheegec

Več podobnih tem