» »

GPS navigacija na Nokia N95

GPS navigacija na Nokia N95

1
2
»

opajec ::

Zanima me, če kdo ve kdaj naj bi bil zunaj TomTom 7 za Symbian, ker mi TomTom 6 na Nokii E90 ne deluje! sem pa stestiral 3 dnevno brezplačno NOKIA navigacijo(smart2go) pa mi je po Sloveniji kar lepo delovala. Ljubljana precej pokrita,ni sicer vseh številk, tudi avtocestnikriž je OK pa nekaj manjših krajev 8ki sem jih stestiral) je bilo pokritih z ulicami in številkami (sicer nepopolno).

falotXP ::

No, o TomTom 7 za Symbian ni ne duha, ne sluha.... edino, kaj je poleg Nokijinega Smart2go programa še uporabno je edino le AdriaROUTE powered by Garmin Mobile XT in pa NAVIGON MobileNavigator 6, ki oba delujeta z internim GPS-om Nokije N95...edina težava je, da se to težko dobi pri nas...no, bo treba počakat...se že nekaj premika k boljši podpori GPS v N95...

AtKo ::

No sm lastnik nove nokie n95, pa me zanima kako kej deluje ta gps pa kakšn software je dobr met.
Meu sm prej HP iPAQ pa meu gor TOMTOM-a verzijo 6, pa mape dobr pokrite.

Zdj prosu bi za res natančn postopk kje dobit software za navigacijo pa mape. A je kšn tomtom al pa kej dobrga?

Ker slišu sm od kolega k se ukvarja z GPS-i, da ni softwara za nokia n95 za vodenje pri navigaciji. Ker ima notranji GPS sprejemnik. Zdej a je to res al ni nevem, pa sprasujm vas k ze mate to nokio pa ste si ze ustimal GPS.

Pa lepo bi prosu za ksne linke, da bi mi mal pomagal.


Emm pa glede unga bralnika črtnih kod, kako to deluje pa če sploh normaln deluje. Ker sm probavu pa nč se ne zgodi, sam pol čez neki cajta piše da je v pripravljenosti...

Pa a je še kej zanimivga da bi se dal naložit gor, al pa da že kej hudga vsebuje pa še nevem. K ga mam šele 1 dan pa nism ceuga pregledu kej preveč podrobno. Torej kaj je kej koonc hudo? :D

Hvala in lp

felbara ::

Pozdravljeni.
Imam eno veliko prošnjo in vprašanje.
Najprej me zanima kje si lahko downloadam najnovejši firmware za nokio N95???
Drug problem pa je sledeč: Naložil sem si karte Slovenije, Hrvaške in Avstrije s programom Map loader in mi jih je namestilo na Memory kartico. Vendar pa mi program Maps kart ne prikaže. Če pa se priklopim na Wlan, potem pa mi jih po delih nalaga sproti. Obstaja kakšna rešitev???

Hvala za odgovor.

Lep pozdrav,
Andrej
EKIWAR

felbara ::

Sedaj sem odpravil težavo s kartami (naložil najnovejšo verzijo programa Maps.
Sedaj pa imam problem z lokacijo GPS-a. Ko si kreiram neko pot od-do mi simulira odlično, ko p a hočem da me začne vodit, pa me postavi na severni pol in se mu "zmeša". Je potrebna kakšna nastavitev da najde mojo trenutno točko ali delam kaj narobe? Bi moral program že nazačetku ko najde tri satelite te avtomatsko postavit na trenutno mesto? (mene namreč ne).

LP,
Andrej
EKIWAR

AtKo ::

No men je pa ratal uštimat navigacijo z zeeeloo dobr pokritimi mapami, in glasovno vodenje, vse zastonj :D
Programcek sej imenuje GARMIN MOBILE TX, naložiš si to, potegneš dol city navigator europe nt v9, odkleneš mape al pa potegneš dol celo adria route. In deelaa.
Ful hudo, hud sprejem GPS signala, tko da sm zadovoln.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navigacij TOMTOM,GARMIN, MIO

Oddelek: Kaj kupiti
1813110 (12548) zee
»

Kateri gps mobilnik kupiti? Nokia, Samsung, ipd.

Oddelek: Kaj kupiti
235686 (4941) Mirč
»

Najceneje do navigacije, GPS sprejemnik? Katerega?

Oddelek: Kaj kupiti
174680 (4186) icko
»

nokia n95 in navigacija

Oddelek: Mobilne tehnologije
335093 (3949) kiFni
»

Software za Nokio N70 +GPS

Oddelek: Mobilne tehnologije
132768 (2570) harvey

Več podobnih tem