» »

DVD Rip

DVD Rip

amper ::

Pozdravljeni
Zanima me kako naj presnamem DVD v DIVX. Kateri programi so najboljši in kako naj jih uporabim. Če kdo to ve bi ga lepo prosil za odgovor.0:)
  • premaknil: Sergio ()

RudeBw ::

Moj nasvet za kvaliteten DivX je:
DVD - SmartRipper ali vStrip - DVD2AVI - VFAPI - za video uporabi Nandub, za audio pa ti bo najlažje z vob2audio.
Sicer pa obstaja za obdelavo zvoka kar nekj odličnih a nekoliko bolj zakompliciranih programčkov. Vodiča najdeš na Doom9;)

amper ::

Sedaj imam programe in sem stvar probal pa mi takoj ko zaženem smart riper napiše "no ASPI - adapter available". Sedaj me pa zanima kaj sploh je ASPI adapter in kako naj to stvar odpravim. Ko pa zripam film mi ga pa ful raztegne po višini, tako da so vse glave jajčaste.

Sergio ::

seveda je pa jasno, da je ta DVD popolnoma legalno in dovoljeno zripati, saj tako piše na ovitku. ane, fantje?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

tedybear ::

Sergio: Mislim,da piše....LOL
:D

Gandalfar ::

Sergio: saj ves .. to je 'osebni' backup do katerega ima po zakonu pravico :D

amper ::

Hvala ker ste vsi tako prijazni in ste mi tudi prijazno odgovorili na moje vprašaje, s tem ste mi veliko pomagali.

budicus97 ::

Ovitki niso narejeni za slovenske (evropske) zakone.

Po evropskih zakonih ima lahko vsak kupec se nekaj (stevilo je tocno doloceno) kopij avtorsko zascitenega izdelka, za svojo lastno uporabo.

V amerik iej ta zakon (menda Bush na zacetku svoje vladavine) spremenil in tam ne velja vec


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siddharta RH- kako posneti kopijo? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10412537 (7054) Geronimo11
»

DVD-ripi so nelegalni,a MP3-ripi pa so???? Pa daj nehi!!!

Oddelek: Loža
111232 (948) nuclear
»

DVD film na disk?

Oddelek: Programska oprema
6904 (728) jolandic
»

WAREZ?

Oddelek: Slo-Tech
332038 (1449) Sergio
»

DVD-DIVX

Oddelek: Pomoč in nasveti
71697 (1535) matevzm

Več podobnih tem