» »

Siddharta RH- kako posneti kopijo?

Siddharta RH- kako posneti kopijo?

1 2
3
»

Vice ::

Poleti ko sem bil v konzorciju sem v eni tuji reviji zasledil, da so eni fantiči ugotovili, da te razne zaščite cd-jev ne delujejo 100% na starejših operacijskih Win sistemih, se previ win98 (ne sme biti 2 izdaja) in win 95. S ClonCd-jem in raznimi pekači se je kopija v večini (od 10 sta bila 2 poneserečena primera, ki naj bi bila v 2 poizkusu prav tako uspešno prekopirana) posrečila. Bolj natančnih podatkov se na žalost ne spomnim tako kot imena revije ne.
Vendar čudno pri vsem tem se mi zdi kaj ima tukaj zraven OS? Mogoče kdo ve kaj o tem in tisti ki naj nebi imeli problemov kopiranja kateri OS imate gor, ker se mi je to zdelo malo trapasto, kar je pisalo.

GUFY ::

Vice: Pa to sem jaz ugotovil že zdavnaj in tudi v to temo zapisal že 20.Avgusta.8-O 8-O 8-O

Vice ::

Gufi bolj me zanima zakaj, mogoče veš? Ker tiste revije ne dobim več, pa tudi celotnega članka nisem prebral.

GUFY ::

Mene preveč ne zanima zakaj, važno da deala.:) :) :)

Geronimo11 ::

Program CDex (čim novejša verzija). Preden vstaviš cd poženeš program. Preizkušeno so nato Pioneer DVD ter acer in teac CD prebrali zaščiten CD. Program je seveda namenjen tudi ripanju.:D
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kopiranje zaščitenih CD-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
469133 (7339) charly5650
»

[Hi-Fi] - Debata: original CD vs CD-R (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10110797 (8193) Quikee
»

Glasbeni cd-ji

Oddelek: Pomoč in nasveti
222257 (1777) icek
»

Kako z novejših CD jev mp3 narest

Oddelek: Zvok in slika
161583 (1212) zvitorepec
»

Šumenje "prepečenega" glasbenega CD-ja

Oddelek: Zvok in slika
161918 (1651) ssokec

Več podobnih tem