» »

Zvočniki do 120E

Zvočniki do 120E

OVID ::

Iščem najboljši zvok za mali dnar, pač standard;)

Gledal sem 2.1 sisteme, potem dvosistemske zvočnike (pri teh nisem siguren kak je s priključkom na PC?), 5.1 nekako ne pridejo v poštev razen, če so z lesnim ohišjem.
Nekako bi vzel najrajši dvosistemske, pač zarad izgleda..ampak kot že rečeno ne vem kak je s priključkom.
Prečekiral sem ponudbo z mimovrste, tam bi načeloma rad kupim, ampak nisem nek poznavalec teh stvari.
Drgač bi pa bli za muziko, filme...igrice sem preraso;)

Hvala, lp JureV

jperc21 ::

Malo tu poglej:

Rolan

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

Nikonja ::

Priporočam "Genius zvočniki SW-HF 5.1 5000", sam pač suuuuuper zadovoljan z njimi !!! So super kvalitetni in zvok je IMHO odličen. Pocen so samo zaradi tega ker nimajo ugrajen Dolby digital/DTS dekoder !

LP

OVID ::

5.1 ne bi rad kupoval zaradi prevelikih zapletov z vezavo

kaj pa dvosistemski zvočniki?

msms ::

Tukaj je nekaj izbire. Dobro se obnesejo ALTEC LANSING MX5021E 2.1, LOGITECH Z10, LOGITECH 2300, ALTEC LANSING zvočniki FX 6021-E ALTEC LANSING FX 6021-E. Sicer so malenkost dražji, vendar se splača vložit ker se pozna razlika. Za razne teste zvočnikov uporabi google.

Bramac ^^ ::

Imam Altec Lansing FX6021 (sem jih dobil pri mimovrste takrat s 25% popusta, tako da so bili le malo dražji od MX5021) in do takrat ko sem jih dobil resnično nisem vedel kaj je dober zvok. Pri vseh zvočnikih se mi je zdel zvok skoraj enak. Sedaj pa relativno hitro pogruntam razliko v kvaliteti zvoka, ker je zvok na Altecu res odličen. Na tvojem mestu bi nabavil MX5021, ker je trenutno okoli 40€ cenejši od FX6021 in naj niti ne bi imela take razlike v kvaliteti zvoka. Lahko se odločiš tudi za FX4021, o katerih pa nevem nič, tako da poglej par testov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[2.1] Katere Zvočnike? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Zvok in slika
44188393 (40868) staher
»

zvočniki 2.1

Oddelek: Kaj kupiti
52800 (2638) Jeremias
»

Altec lansing vs. logitech

Oddelek: Zvok in slika
112290 (1956) raptor1
»

Altec FX6021 ali Klipsch Promedia 2.1 (GMX) ?

Oddelek: Zvok in slika
61917 (1761) Tac20

Nakup zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
382379 (1922) Stepni Volk

Več podobnih tem