» »

ISDN več slušalk

ISDN več slušalk

SeTAr ::

Rad bi si omislil isdn telefonijo po bajti z več slušalkami, pa mi ni ravno najbolj jasno kaj naj nabavim, je recimo dovolj imeti že več SX100 telefonov?

Kar bi hotel je, da imam več slušal razporejenih po hiši, ki vse zvonijo na isto številko, linija (žična) pa pride samo do ene. Potrebujem za to kakšno centralo ali so dovolj recimo zgoraj omenjene slušalke?

Law_Enforcer ::

Rabiš to postajo (ki si jo linkal), potem pa dokupiš pač kolikor hočeš handsetov (klikni na tisti strani na accessories).

Azrael ::

Rabiš ISDN bazni aparat, ki omogoča priklop slušalk, ki uporabljajo DECT standard.

Slušalke ni nujno, da so enake ali istega proizvajalca, dovolj je da podpirajo ta standard. Na bazmo enoto lahko priklopiš do 6 slušalk. Zvonijo, prikazujejo cifro, imenik, možni so pogovori med slušalkami... Centrala za vse skupaj je baza.
Nekoč je bil Slo-tech.

Ted ::

Če smem vprašat, zakaj investirat v preživeto in totalno nekompatibilno tehnologijo? Ip telefonija in ISDN sta skregana med sabo, tako da boš ob morebitnem prehodu ISDN bazne postaje zamenjeval z analognimi.
Mah...

SeTAr ::

Hvala za odgovore!

Ted:
glede na to, da sem od t-2 ja že nabavil pattona (ki dela z prastarim žičnim isdn telefonom) in da na bolhi prodajajo odlične isdn aparate za drobiž je zadeva no brainer...

Poleg tega, kako lahko z "superiorno" voip telefonijo uštimam, da mi na isto številko zvonijo en fiksni telefon in dva brezžična - še posebej na t-2 kjer je stanje telefonije (kar se aparatov tiče) popolnoma v qrcu??

roli ::

Sam osebno sem z ISDN zelo zadovoljen, ker v dveh letih ni crknila niti enkrat samkrat. Sam pa večinoma uporabljam le stacionarni telefon. Imam pa nek siemens gigaset brezično slušalko (barvni zaslon celo:D ), ki nese daaaaleč ven iz hiše. Bazna postaja kolikor vem omogoča priklop več telefonov, v primeru prehoda na voip pa lahko kupim tisti siemensov USB ključ in to slušalko povežem nanj.
http://www.r00li.com

pegaso ::

v primeru prehoda na voip pa lahko kupim tisti siemensov USB ključ in to slušalko povežem nanj.

Kaj imaš to v mislih? Daš kakšen link?
Hvala!

lp Pegaso

Liker ::

Jep, tudi jaz sem zelo zadovoljen z ISDN :)
Imam SX100 postajo in 2 dodatni S1 slusalki.
Zadeva je zelo kul, nese pa po zelo urbanem okolju cca 150m.
Ne menjam za nobeno voip polomijo tudi ce mi kdo placa >:D

Teslokom sicer sedaj prodaja neke novejse zadeve, tako da verjetno velja malo pregledat bolho in mogoce ebay.de.

OK.d ::

LPOK.d

roli ::

http://www.r00li.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ISDN to VoIP

Oddelek: Omrežja in internet
122136 (1984) stleoric
»

Kakšen Telefon za Siol IP telefonijo

Oddelek: Omrežja in internet
236413 (4419) x.sci
»

ISDN telefon na PSTN linijo

Oddelek: Omrežja in internet
101962 (1740) Brainstorm
»

ISDN na IP telefoniji

Oddelek: Omrežja in internet
122405 (2083) madmitch
»

Voip TELEFONSKI aparat

Oddelek: Strojna oprema
272934 (1902) Caligula

Več podobnih tem