» »

Kje dobiti nalepko od AMD-ja?

Kje dobiti nalepko od AMD-ja?

bzagozen ::

Mogoče kdo ve, kje se lahko dobi LEPO, 3D, (2,5X2,5) nalepko. Tisto, ki se napopa na PC in pove, kateri procesor ga poganja. Rabil bi eno lepo AMD Athlon XP. Ima kdo kako odveč?
www.alkoma.si

Dami ::

Če kupiš BOX verzijo jo mende zravn dobiš. No, če se dajo kje posebej dobit bi tud jst eno mel:)
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

_Mortal_ ::

Count me in
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

R0K ::

Da se kopit veliko in še preveč izdelkov od AMD kar prek njihove strani.Seveda poštnina bo draga, ampak če naročite 3-4 skupa, in se to rzadeli pa se kar splača...seveda lohk kupte tut zvezke, svinčnike, tange, od njih ...

Alpa pejte do kazga večjega prodajalca ... aka Mlacom, Comtrono, Megahit in vprašate če vam dajo za neki drobiža kašno nalepko ...

rc-car ::

Jest sem kupil enkrat nalepke od enga na tem forumu (mali oglasi) in sicer za Durona in Athlon-XP. 8-)
Mogoce boste v iskanje (semi) najdli oglas..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Dami ::

Ja, sn najdu sam athlon4 ni enako athlon xp (no v bistvu naj bi blo, sam napis pa ni)
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

msmiha ::

Ne vem zakaj jo bi kupoval, če pa jo lahko sprintam na samolepilni papir in je taka kot original.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

McHregec ::

Ti bojo dal v kakšni firmi nalepko če jih boš lepo prosil sem tudi jaz dobil.:D
Destroyer Of The Worlds.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri od tehle RAMov pri Funtechu bi bili najboljsi za AMD A64 - tudi za navijat?

Oddelek: Kaj kupiti
352055 (1241) ethelred
»

Kwa je bolše: AMD 1700+ & 2500+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
534192 (3193) Mulh
»

Katero od teh dveh EPOX plat? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
535131 (4495) krucymucy
»

Kje bi dobil nalepko GeForce 4 Ti, bi jo napopu na ohišje

Oddelek: Kaj kupiti
141723 (1362) malinavc
»

Bad News for ABIT KT133/E/A Owners!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
533880 (3001) ChiefThunder

Več podobnih tem