» »

nokii 5510 se ne da nalagat podatkov.....no ne dela........

nokii 5510 se ne da nalagat podatkov.....no ne dela........

Klemenn ::

no predkratkim sem imel nameščen win 98 in win xp,...... med vikendom sem formatiral8-O (dela kot po maslu.

zdej sem pa naredu tako kot v avodilih piše........najprej posnel program......dodal kabel v usb vhod in ko hočem dat kej na telefon mi napiše tole::


Unable to communicate with portable device. Check the options settings to be sure the correct device is selected.If this is a USB connected device , unplug and then plug the device back into the USB cable. Also turn the device power OFF then back ON again.

probal sem že vse......odstraniti drajverje in posneti na novo.......zamenjati usb vhod....ugasniti telefon in ga spet prižgati.....ampak ne dela..............ali ve kdo kako to popravti.....v nastavitvah imam za izbrati tri stvari:

auto detect
Nokia 5510
Nokia Music Player HRD-1


TUDI TE SEM PROBAL VSE............NIČ NE DELA>:D
  • premaknil: Tomi ()

pozorhudmaček ::

Jst trenutno lotam DAU-9p(http://www.atrox.at/datacable/dau9/inde..., verzija Max232(še ena pod-verzija prvotne 3232, katera je na sliki), pa na enem koncu pride 9 pinski konektor, na drugem pa navaden telefonski vtičnik(ki ga moram btw še nabavt). Fora, je v tem, ker ne vem, kam naj un 9 pinski konektor vtaknem?!?

Kater softwer pa potrebuješ?!?

MadMax ::

Emmm, v COM port?:D
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iphone 4 16GB posodobitev

Oddelek: Pomoč in nasveti
122058 (1690) zee
»

Digitalizacija kaset

Oddelek: Zvok in slika
191536 (1261) krebs11
»

Monitor/TV za analogno kamero?

Oddelek: Zvok in slika
71191 (1091) floyd1
»

XFX 7300GT in črnobela slika na TV-OUT ?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
7914 (889) Gambino
»

Logitech MouseWare bug (?)

Oddelek: Pomoč in nasveti
272113 (1709) Swiwer

Več podobnih tem