» »

Playstation3 zvočniki

Playstation3 zvočniki

hocko18x ::

Dobr večer, nov sm na temu forumu, zato vs najprej lepo pozdravljam. Mam en eno vprašanje. Iščem zvočnike, k bi jih lahko prklopu v PS3. PS3 ima digitalni priključek.
  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

dukenukem ::

prklopiš lahk marsikatere zvočnike ,važno samo, da maš taprav kabl ;)

hocko18x ::

A mogoče veš kje bi lahko dobil ta kabel, ker ne vem kje ga dobiti?

dukenukem ::

Huh nevem k nimam playstationa, sm mel enko pa dvojko, pa sm mel prklopleno na stolp, mel sm pa prek kabla k je bil zraven pištole, k sm time crysis kupu, je bil tak fajn kabl z avdio vhodi zravn, praši na acs, pomoje vejo, al pa kak forum s konzolam ;)

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

kataklysm ::

Mam gor prkloplene z-5500 in zadeva poka do amena. Še bolš je pa prklopt na kak ojačevalc pa kake kvalitetne zvočnike. Prklopiš prek digitalnega kabla.
ESi

Apple ::

:(

Jst sm mel priklopljen PS3 na LCD preko SCARTa in iz LCDja na stolp preko činčev - rezultat je obupen zvok.

Potem se probal povezat PS3 in LCD s HDMIjem, činči so ostal - zvok je isto obupen.

DVD preko HDMIja na TV in TV preko činčev do stolpa del super.

Isto se TV odlično sliši na stolpu...

Edino ta povezava s PS3 mi ne diši :(
LP, Apple

roli ::

Lahko pač vzameš zvočnike, ki imaj digitalni optični vhod (tisti na sliki je optični) ali pa tisti, ki imajo standardni stereo činč vklop (rdeč in bel konektor).Jaz imam genius 5.1 sistem z temi vhodi in zvok je superca. Seveda bi bil preko optike še boljši ampak tudi temu nič ne manjka. Če imaš LCD TV z HDMI vhodom potem ne rabiš nobenega drugega kabla ali zvočnikov, ker bodo tisti v TV Ok. Seveda, če ne rabiš super zvoka.
http://www.r00li.com

Gr0unD Zer0 ::

pojma nimas... priklopi optiko...

roli ::

Imeti jo!

Jaz bi že zdavnaj imel optiko, če bi jo zvočniki podpirali.
http://www.r00li.com

krnekaj ::

Ojačevalec jo mora podpirati (imeti optični vhod);
@dr.palm drugače pa lahko direktno spelješ zvok s kablom, ki si ga dobil poleg PS3 (na eni strani Multi AV, ki gre vPS3, na drugi pa trije činči, dva za zvok (L+R) + kompoziten video (ki bo neuporabljen), kabla priklopiš na stolp/ojačevalec, ... V meniju PS3 pa nastavi sliko preko HDMI, zvok pa ločeno, stereo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krnekaj ()

roli ::

Ojačevalec je treba tudi imeti. To so pač navadni računalniški zvočniki priklopljeni direktno na PS3. Če bi imel denar bi že tako in tako imel ali ojačevalec ali pa boljše zvočnike z optiko.
http://www.r00li.com

Apple ::

Sem poštimal...

Zje8al me je Y člen pri stolpu, kjer sem imel priklopljen posebaj činč iz PCja in psebej iz TVja... Zdaj sem ta člen upokojil.

Sicer ni šlo za nek poceni Y člen, ampak zdaj imam vsaj čisti zvoj tudi iz PS3ja...

Imam pa vse speljano preko HDMI kabla...

Thx za info.
LP, Apple


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3.5mm -> toslink

Oddelek: Zvok in slika
286176 (4746) Mavrik
»

[5.1] Logitech zvočniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19627004 (14260) psytoma
»

32LG3000 televizor

Oddelek: Zvok in slika
102220 (1995) goblinsly
»

Optični kabel z činč izhodom

Oddelek: Zvok in slika
124757 (4483) Igi.M
»

PC to HI-FI

Oddelek: Zvok in slika
81274 (1087) gumby

Več podobnih tem