» »

WinXP accounti - rabim pomoc

WinXP accounti - rabim pomoc

VASkO ::

Nekaj sem se igral z user accounti na svojem racunalniku in sem izbrisal vse ter tako moral uporabiti vgrajeni administratorski account - lepo sem vse porihtal in ustvaril se en power user account za delo, zdaj pa me zanima, kako bi naredil vgrajeni administratorski account spet neviden in da bi se mi ob zagonu oken avtomatsko prijavil na moj power user account, kot sem to imel prej? zanima me, ce obstaja kaksna pot nazaj in to brez kaksnega TweakXP ali podobnih programckov - cisto, z samimi winsi gre?

CaqKa ::

gre moment da pobrskam
čuj zdaj nisem našel nič samo mislim da se z gpedit.msc (winkey+r >>> gpedit.msc) da nastavit.. nisem našel.. morš malo pogledat, vem da je nekje pisalo "show administator account on logon"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

andrej ::

Z tweak UI se da to. ce ne drugace pa direkt v registryu... Niti ni tak tezko najd. Idi samo v Local Users and groups, vzemi en account in ga poisci v registryju. pa si ze tam..

CaqKa ::

točno ja.. v power toysih je blo to, tam noter maš tweak ui s katerim nastaviš potem. power toyse si lahko dol cufnes na microsoftovi strani


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

win srv 2003 - file sharing

Oddelek: Operacijski sistemi
192128 (1293) Eureka
»

Win XP users rights

Oddelek: Operacijski sistemi
141316 (942) ToniT
»

1 racunalnik, 2 uporabnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
211280 (998) PlayR
»

Omejen uporabnik na Windows XP

Oddelek: Programska oprema
222010 (1765) |SNap|
»

WinXP & user accounts & screen resolution

Oddelek: Pomoč in nasveti
121199 (1075) andrej

Več podobnih tem