» »

Spooler.exe ???

Spooler.exe ???

PhotoBlaz ::

Takole je:

Ko printam mi vedno sesuje racunalnik. Ali ze med printom, ponavad pa po printu, mogoce kako minuto kasneje, al pa se kaj vec. Probal sem ze takoj se rpeden se sesuje restartat,...al pa vgasnit racunalnik, pa se mi je sesul potem ko je prisel v winse ponovno. (imam winXP in athlona 1,4)

Ze dolgo caram v zvezi s tem, ker mi gre res POŠTENO na živce, in pogruntal sem, da če takoj po printanju zbrišem iz Windows Task Manager-ja (processes) SPOOLER.EXE,..oz dam End Prosess, da se mi racunalnik NE SESUJE !!!
A mi kdo razlozi to? Ali se bolje, kako to popravim, da se ne bi sesuval.
Prosim vse ideje na plan, ker mi bo uničl še vse živce kar jih je po pol leta sesuvanja ostal.:(

NAjlepsa hvala vsem!

MODEL

ToniT ::

Očitno je nekaj narobe s spoolerjem - poskusi nastavit na tiskalniku - print directly to printer. Potem pa poročaj.

tec ::

Jest imam nekak podoben primer. Vsakic ko printam kaksne, ne ravno ascii tekste, mi 100% obremeni procesor. Start se odpira dve sekunde, kaj sele, da bi kak program zalaufal. Ko se printanje koncuje, obremenjenost procesorja pade nazaj na 2%. Laufam pa Win 2000 in HP690C

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tec ()

PhotoBlaz ::

hmm ja,....se rpau,..spooler sm dal stran,..ful ej rabu, da je kej naprintal,...sam se mi je vseen sesul.
A obstaja kksn externi SPOOL program za v windowse, da se s tistim probam?

Fora je pa se ta,...ce povozim winse na novo,...mi potem dela normalno ene 3 dni, potem pa se zacne dogajat isto.

????!!???

Model


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Canon PIXMA iP4200

Oddelek: Kaj kupiti
304015 (1813) gyga
»

Print spooler in pdf-ji

Oddelek: Programska oprema
81287 (1235) msenjur
»

Printing Windows vs Linux

Oddelek: Operacijski sistemi
101233 (920) Jux
»

Nadzorovanje printerja

Oddelek: Programiranje
71040 (841) ToniT
»

Printanje sesuje Windowse

Oddelek: Pomoč in nasveti
7789 (673) PhotoBlaz

Več podobnih tem