» »

Slušalke CX 300 ali CXL 400 in kje

Slušalke CX 300 ali CXL 400 in kje

spinner ::

En lep pozdrav!

Že lep čas premišljujem, da bi si ubodel ene In Ear slušalke.

Našel sem ti dve CX 300 in CXL 400.
Nevem točno za katero bi se odločil, vendar je CXL 400 2× dražja ampak ne poznam kvalitete. Če ima kdo kakšne izkušnje s tem naj prosim napiše.
CX 300
CXL 400

Kar me skrbi, je tudi to, da ima CXL 400 krajši kabel in nevem do kam bo segal kabel, ne da bi me oviral.

Našel sem jih pa samo v tujini, kjer je poštnina zelo draga, ker jih žal v Sloveniji ni.
Ali poznate še kakšno stran kjer bi bila kar poceni dobava (plačilo po povzetju)?

Najlepša hvala in lep pozdrav

PS. sem da v Zvok in slika.

kuglvinkl ::

Sam sem si kupil CX300, ker priložene iPodove slušalke niso bile delane za moje uhlje. Zdej. Kar se tiče kvalitete se mi ne zdijo nič posebnega. KAbel je pri tem modelu kratek, tko da če imam globok žep v hlačah, me malo špona (pa nimam več kot 190 v višino). + kabli so obubno slabo zaščiteni in slišiš, ko se kabel drgne ob obleko.

Tko da razmišljam, ko mi dokurčijo, bom nabavu Shure. Katere točno pa ne vem. LAhko pa da je CX 400 dost boljši. Sam ti kurci (razumljivo) ti jih ne dajo probat, ker si jih tlačiš v ušesa.

spinner ::

Sm slišu tut neki glede Shure ja... mi lahko kakšne predlagaš?
Večina iščem v tujini predvsem na tej strani, kjer pokaže kje je cenej itd...
Preisvergleich Geizhals.at Österreich

Cena bi naj bila max 50€ (če so manjša odstopanja ni nč hudga)

lp in hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: spinner ()

kuglvinkl ::

Če kupuješ Shure, pod 150€ ne bo šlo. MIslm, ja, dobiš vstopne modele za drobiž, samo če kupuješ kvaliteto, pol bo treba vzet dražje. + čist možno, da so slušalke kakšnega drugega proizvajalca v spodnjem razredu boljše od Shureovih.

Zgodovina sprememb…

spinner ::

Ah potem raje vseeno pristanem na Sennheiser.
Se pravi še vedno med CX 300 in CXL 400
Si kdo lasti mogoče CXL 400?

lp

spinner ::

Ali vsaj predlog kateri se bolj splača?
CX 300 cenejši, daljši kabel, CXL 400 dražji, krajši kabel (pomoje)

prosim hvala lp :)

Wofk ::

za 59 eurov dobiš cx300 v big bangu, kar je drago, ker lahko iz tujine jih naročiš za 32 euro plus poštnina
cx 300

spinner ::

Seveda. Ampak je poštnina nažalost podobna ceni slušalk :S
ali?

BaRtMaN ::

Jaz sem Sennheiser CX300 dobil na eBayu za 29€ s poštnino.

So v tranzitu, tako da o kvaliteti ne morem govort.

Wofk ::

do 5 kg je poštnina 15 euro
če kupiš še kaj se kaj kmalu splača

spinner ::

aha Wofk mi lahko prosim daš link do te trgovine?

hvala

Wofk ::

WOOD ::

Pozdravljeni!
Jaz sem sprva uporabljal Philipsov PRO model serijo 9, potem sem prešel na Sony. Veliko sem slišal o tako opevanem CX 300 modelu. Na koncu sem jih končno lahko preiskusil pri kolegu, ki jih je kupil na Bolhi. Razlika v kvaliteti je očitna; zvok bistveno bolj čist, bas bolj uravnotežen.
Takoj sem se odločil in jih tudi sam poiskal na www.bolha.com. Zanje sem po povzetju plačal 49 € plus poštnina nekaj evrov!

Obilico prijetnega poslušanja vam želim!

kuglvinkl ::

Peeza, če so CX300 tko dobre, kolk morjo bi šele ostale crap. In pa Shure kul? :)

spinner ::

Potem se mi bolj splača v Comdat shop kupit, tut nekje iz avstrije pomoje. Ker bom bratu še vzel ene slušalke in namreč isto od Sennheiserja model HD 202, sebi pa potem isto na tej strani model CX 300 in me pride ceneje zgleda. Še mogoče zadnji predlog?

EDIT: sm vidu da v Comdat sploh ne gre v Slovenijo :S škoda. Bom potem samo ene naročil.

hvala in lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: spinner ()

WOOD ::

Če boš kupoval iz tujine samo pazi, da bodo originalno zapakirane in ne kak poceni ponaredek z ukradenim logotipom. S tem ne boš na kvaliteti pridobil nič!
Dosti sreče!

spinner ::

Wofk imaš kaj izkušenj iz te strani mp3-player.de? :)

lp

Wofk ::

Sam ne, so pa iz te trgovine slušalke sigurno orginal, ponaredke ljudje dobijo večinoma ko kopujejo prek ebaya za neke male cekine.

spinner ::

Aha pol je uredu.

Najlepša vam hvala za trud in lp

spinner ::

V bistvu pa... a bi lahko povedal kako se sploh registrirat? Ker nevem nemško in sem se izgubil :D

hvala in lp

Wofk ::

so tam tudi navodila v angleščini

spinner ::

aha zdej sm najdu.. čeprov sm že to 2× bral ;D
tm ko se je za loginat imam na levi strani registracijo ampak nism prepoznal tega... ker ne razumem nemšk ama ništa ;D

Vorkasse ... kako pa plačam tole? položnica al wtf?
to pa res ne razumem... vnaprejšnje plačilo... pojma nimam kako to gre.
če ve kdo :) se priporočam

ne gre plačat po prevzetju? :S

EDIT: zgleda bo treba preko položnice. se pravi dobil sem te podatke: (tudi tukaj sem začetnik :) )
Firma: mp3-player.de Inh. S.Gruenewald
Kontonummer: ***
BLZ: ***
Verwendungszweck: ***
Betrag: 46,80 EUR
Kreditinstitut: Commerzbank
Kunden aus dem Ausland nutzen bitte folgende Kontodaten:
IBAN: ***
Swift-Code: ***

Anschrift:
Commerzbank
Lindenstr. 45
14467 Potsdam
Germany

če bi mi lahk mal razložl kaj morm kam vpisat.. tam kjer sem naredil zvezdice, so neke številke pa črke, vmes pa samo številke.. ker nevem kako je to pomembno, sem raje cenzuriral... če pa lahko pokažem, pa povejte pa bom napisal... v glavnem te podatke bi naj vpisal na položnice in nesel na pošto ter plačal ne?

prosim in hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: spinner ()

spinner ::

Ok sem šel na banko in sem kar sprintal tole, kar sem vam prilepil vendar z vsemi številkami in sem plačal. Bomo vidl zdej če bo prjel :)

steev ::

Kaj kdo ve kje lahko dobim te sennheiserce?
:|

steev ::

Je ze v redu. Nasel sem jih v Big Bangu (Kranj). Lp
:|

nanoleet ::

Zdi se mi, da je bigbang edini pri nas, kjer se najde sennheiser roba.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere In-Ear slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
314406 (2751) Ganon
»

Slušalke do 150€

Oddelek: Kaj kupiti
223920 (3337) LukaTCE
»

In-ear slušalke

Oddelek: Zvok in slika
142452 (2027) Bor H
»

Katere kakovostnejše slušalke za mp3 predvajalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
62536 (2428) eVro
»

Slušalke za mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
215915 (4979) zuz3k

Več podobnih tem