» »

Jar file na Motorolo Razr

Jar file na Motorolo Razr

Storm ::

Imam neke programe s končnico .jar, pa jih ne uspem spravit na telefon Motorola RAZR V3, da bi zalaufale. Mi lahko kdo da podrobna navodila in programe, ki jih potrebujem za to. Hvala.
Markec The Great

mmmato ::

IMO je tole najlažja varjanta:
Uploadaja .jar in .jad semle in prenesi na telefon preko wapa.

Storm ::

Recimo z Motorola Phone Tools sem hotel prenesti fajle, vendar mi pravi da jih telefon ne sprejme, ker jih lahko dam samo v audio, pictures ali video. Drugam ne gre.
Sicer imam neke Java igre gor, ampak nisem ziher da imam Java ME. Tudi sicer ne vem kako si tega instaliram.
Markec The Great

T0RN4D0 ::

Naj ti jih kdo pošle iz svojga telefona, to mi je uspel, drugač je pa cela pi*darija iz računalnika na v3 spravit gor kako aplikacijo. Motorola phone tools je useless, sam preobleka za tist kar že tako al tako lahko počneš preko winsov z bluetoothom.

Storm ::

Ok, pa recimo, da jih spravim na telefon, kako potem to zalaufat?
Markec The Great

kilergas ::

rugač je pa cela pi*darija iz računalnika na v3 spravit gor kako aplikacijo. Motorola phone tools je useless,


A ne ga srat,.jaz cisto vse delam z prilozenim programom,od kopiranja jar pa do oranja.Kje vam logika da boste program kopirali kar v video mapo ?!?
Program skopiras na mass storage,nato v telefoncku pod igre/aplikacije namestimo skopiran program.

T0RN4D0 ::

Pod igre in aplikacije se ti pojavi :)

ps:kilergas; enlighten me kako prideš do mass storage s tem tvojim priloženim programom. Ker s tem kar mam jst priloženo ne moreš počet nič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T0RN4D0 ()

T0RN4D0 ::

OK zdej sem celo ugotovil kako jar file spravit na telefon, po vseh (nedelujočih) tutorialih z odklepanjem ne vem česa vsega... Neumna fora je da moraš jar file skopirat v _OBEX object push_ in ne v transfer kot ostale file...

Storm ::

Uspelo mi je prek wap variante, ampak to ni trajna rešitev, ker ni zastojn. Ampak programi mi pa itaq ne delajo, niti ne vem a mi manjka kak software ali pa so programi slabi.
Markec The Great


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako bi se dalo kopirati SMS-e

Oddelek: Mobilne tehnologije
62757 (2163) BladE_
»

motorola v 360!

Oddelek: Mobilne tehnologije
482878 (1486) schranzek
»

motorola v975 igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
515285 (3895) THX
»

Motorola E1070

Oddelek: Mobilne tehnologije
171578 (1196) JamesBond
»

Nalaganje Jar iger na motorolo v525 (nujna pomoč)

Oddelek: Mobilne tehnologije
81593 (1397) zver28

Več podobnih tem