» »

Sposoja snowboarda

Sposoja snowboarda

bsslo ::

Ok! Stvar je taka:
Nikoli nisem boardal, rad pa bi zacel. Ni mi v interesu kupiti 'drage' opreme, dokler ne bi bil preprican da bom boardal tudi v bodoce. Torej vprasanje: Kje v Sloveniji-Ljubljana se da sposoditi board opremo? A rabim se kaj poleg boarda (deske), bucov in vezi?

bluefish ::

tudi na nekaterih smučiščih posojajo opremo.

5er--> ::

Ščitnike za zapestja, kolena in rit. :P (vsaj IMO 1. obvezno)

overlord_tm ::

Za zapestja so deljena mnenja, eni pravjo da je fajno, drugi da ni. Jaz mam rokavice z ščitnikom in sem ravno zarad tega verjetno fasal gips. Kdaj pridejo prav, drugic pa so v napoto :D

Za rit pa kolena pa se nisem videl, imajo pa zelvo za na hrbet. Samo to ti bolj pride v postev ko zacnes skakat, ali pa pri malo vecjih hitrostih ...

Drugace celado se nucas, ta se najvec nuca.

zagarb ::

Tudi jaz sem letos začel. Opremo si lahko sposodiš na smučiščih, samo ne vem če se je za zanest da bo številka.

Glede zaščite...pri meni je največ trpela rit :) Sem kar precej padal, nikoli pa nisem priletel z glavo na sneg, tako da bi jaz rekel da čelada ni ravno nujna. Je pa seveda priporočljiva.

Kolega si je omislil zaščito za kolena in komolce, ki jo je dobil iz rolerjev. Za rit si je pa nadel 2x prepognjeni armaflex. Pravi da je bilo padanje s tem skoraj užitek.

Ja, zapestja znajo trpeti, pri meni in kolegu sicer ni bilo tako hudo. Moraš pa tudi znati pasti, najbolje da padeš kolikor si dolg in širok, da se sila razporedi.

bsslo ::

No ravno zato bi si kak dan / dva prej doma sposodil. Sicer grem v Nassfeld in nocem tam ugotoviti, da nimajo prave stevilke zame al pa karkol drugega...

Bi kaksna Hervis, Gigasport prisla v postev? Sicer pa to tudi ni slaba ideja - da bi si sposodil scitnike za hrbet. Upam da se da tudi to dobiti...

bluefish ::

glede hervija in trgovin pokliči in se pozanimaj.

bsslo ::

V Hervisu in Gigasportu ne sposojajo board opreme.

Sem pa zvedel da sposojajo v Nič Lažjega. Ce pa kdo odkrije se kako 'sposojevalnico' naj kar pove.

ajd...

dedi542 ::

Npr. na Krvavcu posojajo opremo in to celotno opremo za 18eur/dan.

Melanholija ::

Sam imam doma kar nekaj opreme, lahko prodam kaj za male pare!

Looney ::

Saj ne rabiš vzeti borda za mehke vezi. Pancerje verjetno imaš, tako, da si sposodiš bord za trde vezi in vzameš samo bord. Ščitniki pa zelo priporočljivi, ja.:8) Jaz imam kar tiste za rolerje in se zelo dobro obnesejo. Vsaj za nekaj so uporabni, če jih že za rolat ne rabim.:D
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

overlord_tm ::

Freestyle bord pa pancerji ... tried once, never again. Cuden filing :D

Looney ::

Hehehe zakaj je pa to dobro?? Greš pa raje v gojzerjih z desetimi štumfi pa so skoraj bucke.:D


Enivejs a je sploh kje še sneg? Jaz nisem letos sploh še stala na bordu.:'(
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

overlord_tm ::

Zgodi se spomnes, na ledenikih je se kej ... drugje pa revsna pomoje.

Ce je bilo sred feb v Bad Kleinkircheimu ko pomladanska smuka :D

Looney ::

Eh, če sem bila pa med novoletnimi prazniki v Ženevi. Potem pa še zbolela. Drek. Bord mi bo pa zarjavel.:\
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

overlord_tm ::

Lubadar ga bo pozru :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rekreativno smučanje - Oprema, smučišča (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
11819762 (1926) Magic1
»

Bordanje

Oddelek: Loža
244385 (2880) cikopiko
»

Začetnik: bordanje ali smučanje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5215542 (14780) c0dehunter
»

katere rolerje

Oddelek: Loža
234300 (3865) Gandalfar
»

Goggles

Oddelek: Loža
171451 (1164) boych

Več podobnih tem