» »

Kupujem procesor in plato,mnenja,cene.

Kupujem procesor in plato,mnenja,cene.

1 2
3
4 5

jest10 ::

tu maš en lep odgovor iz nemškega foruma kaj se splača:
kljub drastično nižji ceni za q6600. Pa naredite nekaj za konkurenco v prihodnje drgač bo konec...
PS: meni se ne da več postat....

Kakšen BEDAST razlog za nakup... Kupuje se tisto, kar se v danem trenutnku najbolj splača glede na potrebe. Ne pa da se dela za konkurenco. Konkurenca naj sama naredi nekaj zase in ponudi nekaj, kar bo dejansko konkurenčno in vredno nakupa.
Sicer pa kdaj boš potem TI kaj naredil za konkurenco in kupil Phenoma? Že pol leta samo nabijaš o njem, najbližje si mu pa bil, ko si ga gledal v izložbi...

P.S. Jp, naredi nam uslugo in nehaj že enkrat.

x45 ::

tu maš en lep odgovor iz nemškega foruma kaj se splača:
kljub drastično nižji ceni za q6600. Pa naredite nekaj za konkurenco v prihodnje drgač bo konec...
PS: meni se ne da več postat....

Kakšen BEDAST razlog za nakup... Kupuje se tisto, kar se v danem trenutnku najbolj splača glede na potrebe. Ne pa da se dela za konkurenco. Konkurenca naj sama naredi nekaj zase in ponudi nekaj, kar bo dejansko konkurenčno in vredno nakupa.
Sicer pa kdaj boš potem TI kaj naredil za konkurenco in kupil Phenoma? Že pol leta samo nabijaš o njem, najbližje si mu pa bil, ko si ga gledal v izložbi...

P.S. Jp, naredi nam uslugo in nehaj že enkrat.


če tebe poslušam mam občutek da govori oz. trobi Bush...

Kibby ::

Ce se gleda najboljsa cena oz. najcenejsa varjanta se naj vzame nek p2 pa je, ali pa neka stara 286ka, pa gre najceneje skoz... Jaz in vecina, upam da, gledaprice/performance, kdo pac nudi vec za denar... sicer pa skoda casa za take ki niso objektivni... meni je kratkomalo vseeno ce intel ali amd, ampak dajat denar za nekaj kar drugemu se nega do kolen pa je skoda denarja in casa... Trenutno zame Phenom ni opcija... Sicer pa x45 prej bom reko da imam oz. imamo tak obcutek pri tebi ko trobis sam amd amd amd etc...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kibby ()

DJ MartiNi ::

Kaj pravite na kombinacijo PhenomX4 9550+ in GigaByte GA-MA790X-DS4 ( AGT).
1:Phenom II X3 720BE/ASRock 970M Pro3/2x8GB G.Skill Aegis/Radeon HD2600XT
2:Athlon X2 BE-2300/Foxconn A7DA-S/2x2GB A-Data PC2-6400/Radeon HD3300

Racunalnik ::

Na asus strani ne najdem kaksen je suport za procesorje.
Tole plato gledam, ASUS M3A78-EMH HDMI
Ima ta plata ce zna kdo kje razbrat 5 napajalnih faz?
http://www.asus.com.tw/products.aspx?mo...

Da gor nabijem Phenom X4 9750 ali pa Phenom X4 9850 "Black Edition" ki je sam 20eur drazji,kaj je razlika,se splaca,100mhz hitrejsi?

Kako tudi vem ce je 125watni x4 9750 da nebom slabsega 95w dobil?

Zgodovina sprememb…

jest10 ::

Slabšega 95W?? 95W je vendar bolje.
Trenutno podpira tele procesorje. Kot vidiš, 125W procesorji tukaj NE pridejo v upoštev.(tudi 125W X2 6400+ ni podprt)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

Racunalnik ::

phenom 9750 sploh ne podpira,a ni bilo recen iz strani uporabnika x45 da podpira v prejsnih postih?

Kolkr sem prej razumu sem mislil da sta 9750 verziji 95 in 125w da odvisno na katerega naletis?

jest10 ::

X45 jemlji z veliko rezervo, ker je slepo zagledan v AMD in rine z glavo skozi zid...
Ja, 9750 sta 2 verziji. 95W bo 99% delala na tej plati, samo ni še uradno podprto-bo verjetno z novim BIOSom. 125W verzija pa odpade. Ta plata se je na nekaj testih skurila ob uporabi 125W procesorja.

Racunalnik ::

Kako se pa izve ce je procesor 95 ali 125 w in katero plato mi priporocas za 125w verzijo?
Mislim pac kupujem najbolje v razredu k se dobi.Pa tudi se je tok pocenil 9750 da mi je skoda 9500 kupovat.

x45 ::

Kako se pa izve ce je procesor 95 ali 125 w in katero plato mi priporocas za 125w verzijo?
Mislim pac kupujem najbolje v razredu k se dobi.Pa tudi se je tok pocenil 9750 da mi je skoda 9500 kupovat.


vzemi si asrock 780g ploščo ( če jo dobiš ) al pa ASus m3n zgoraj maš moj link za asusko na obeh delajo vsi phenomi .

oni gigabyte 790x je tud dober ma pa CF support.

DJ MartiNi ::

Med sabo jih razbereš po takoimenovanem OPN Tray (tista kolobocija: HD9...). Napisan je na samem procesorju.

AMD Phenom™ X4 Quad-Core 9550 95W HD9550WCJ4BGH
AMD Phenom™ X4 Quad-Core 9650 95W HD9650WCJ4BGH
AMD Phenom™ X4 Quad-Core 9750 95W HD9750WCJ4BGH
AMD Phenom™ X4 Quad-Core 9750 125W HD9750XAJ4BGH
AMD Phenom™ X4 Quad-Core 9850 125W HD985ZXAJ4BGH
1:Phenom II X3 720BE/ASRock 970M Pro3/2x8GB G.Skill Aegis/Radeon HD2600XT
2:Athlon X2 BE-2300/Foxconn A7DA-S/2x2GB A-Data PC2-6400/Radeon HD3300

Planetarium ::

kaj pol si se ze odlocu kaj boš vzel?

Racunalnik ::

Kako pa naj se odlocim,se nemorem.
Bom se nabiral informacije,potem pa am ban 5 podgan,ker drugega ni.

Nagibam se AMDju,navijal nebom,sistem ima dobro tehnologijo in ko se jest odlocim za phenom 9750 se pojavi nov problem stemi 125w in platami,sej vidis da ne gre in ne gre se odlocit.

Kibby ::

Na koncu pa bos se 2 leti berz kiste... Saj pa ni neka znanstvena fantastika nakup novega compa, tudi sam cakam, ampak ker moram prej prodati notebook, ker drugace ni financ...

Sicer pa, kaj je sploh tako dobrega na AMD-ju da ga favoriziras? Brainwashing? Sicer pa nemores vzet enga procesorja in platke iz kinderjajčke... logicno da nebo delal kot se sika:D:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kibby ()

Racunalnik ::

Potem mi pa predlagaj kakasno plato naj kupim ki je dobra.Plat je tolk da me kr glava zacne bolet k jih iscem.

AMDja ne favoriziram,ampak ga furam ze 10 let tko da sem pac navajen v tej smeri gledat.

x45 ::

Asus M3A vzemi pa ma x4 9750 pa maš mir pa zadovoljen boš .

Racunalnik ::

http://www.agt.si/racunalniska-oprema/m...

To je ta?PAc se z HDMI zraven,sam jest 10 je dal link do te plate za support pa nima napisanega 9750 proca!?

Racunalnik ::

ASUS M3A je najcenejsa,ima podporo za 9750 125w ampak ima cudno napisan da prvi kanal spomina dela do 1066,drugi pa sam do 800,torej ce dam 4 ploscice notr nebo delalo pravilno.

ASUS M2N-SLI Deluxe ta tudi podpira,mi pa ni vsec da ima vse te raide gor,ker tako plato ki je imela vsega boga gor sem ze imel in se je sistem zelo pocasi startal,medtem ko smo imeli se eno najcenejso asusako je pa sistem postavilo v skoraj v 30 sekundah.

Kibby ::

Platko s P35 chipsetom pa en q6600 pa nemores nic zgresiti... Kupovati AMD sam zaradi tega ker ga pac ze nevem koliko let imas je neumno/nesmiselno...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kibby ()

Planetarium ::

Ma dej vzemi q6600 ter P35 plato v cenovnem in performance rangu AMDjeve. Res da se ne spoznam toliko na vse skupaj vendar se eni drugi zihr. Poglej kolk ljudi hvali AMD kolk pa Intel. Mislim da bi ti to moglo dat vedet kaj je boljše.

Racunalnik ::

Tolk kolk kdo hvali intel ali amd,je meni brezveze ker vecina folka igra igrce in navija in pac tam je intel dober.

P35 to je tko kot pri asus amd paltah 780 chipset?

x45 ::

ne ni tak...

G35 je kr dražji od 780g, pa dost šibkejši.

P35 nima integrirane grafike in ima pcie 1,0 slot 770 ima pcie 2,0 slot nekateri tud crossfire 780fx pa tud quad crossfire pcie 2,0.

jest10 ::



G35 je kr dražji od 780g, pa dost šibkejši.


Dosti šibkejši? A nam spet pripravljaš novo dozo smeha?
Aja že vem, ti imaš znova v mislih tisto "čudežno" integrirano grafiko, ki ima skoraj pol slabše zmogjivosti od HD 2400PRO:P

x45 ::

780 g Vs G35 ....:



že 10 tič za jest 10 pa še vedno laže in trobi svoje

M-XXXX ::

Lol kater fake! Veš kaj je 44FPS-jev pri DX10 pri tem špilu?:D

novinec09 ::

x45- tebe bibilo treba Bannat iz tega foruma! >:D

jest10 ::

780 g Vs G35 ....:



že 10 tič za jest 10 pa še vedno laže in trobi svoje

Kaj se lažem? A mogoče to, da je grafična v 780G švohnejša od že tako boge HD 2400PRO?
Dokaži nasprotno:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

mesoreznica ::

Tudi sam sem gledal za Phenom-om ker sem do zdaj bil vedno na AMD-ju. Ampak po vsej tej zmešnjavi za 125W proce sem odnehal. Večina ali celo vsi 9750-ke pri nas so 125W verzija. Sem povpraševal po prodajalnah.

Nisem glih navdušen nad Intelom ampak trenutno je Intel way to go. Če pa že hočeš Phenoma pa: ali kupi 9550 ki bo delal na večini plat, ali pa vloži več denarja v konkretno plato in zabij gor 9850BE, ki je boljši za navijat kot 9750. Če ti že kuri 125W naj vsaj z razlogom.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

todman74 ::

x45- tebe bibilo treba Bannat iz tega foruma! >:D


Tebe tud!

novinec09 ::

Z kakšnim razlogom že? :|

todman74 ::

x45- tebe bibilo treba Bannat iz tega foruma! >:D


novinec09

Ne seri....poznam ljudi, ki iz svojega AMD-ja "iztisnejo" precej verjetno 10x toliko kot ti iz svojega Intela in če človek hoče AMD-ja, je X45 verjetno precej kompetenten za to, da mu svetuje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: todman74 ()

novinec09 ::

Jaz sem tisto napisal nasplošno.
Malo si poglej po forumu glede njegovih postov-ne samo v tej temi.

Sicer pa, če pogledaš eno stran nazaj, sem jaz napisal tole:

"Kolega si je kupil ASUS M3A32-MVP Deluxe in AMD Phenom X4 9850+ Black Edition + Mugen, pa je navdušen nad delovanjem, navijanjem,..
Jaz osebno nebi vedel, ampak moj glas gre Intelu."

Toliko glede mojega mnenja.

wooted ::

včasih ste prav bedni s tem "nedirektnim" nabijanjem kaj je boljše. s temi fajti kar veliko tem zasmetite. najboljši odgovori na to temo so prvih 10 postov..

jest10 ::


in če človek hoče AMD-ja, je X45 verjetno precej kompententen za to, da mu svetuje.

No, s tem se pa jaz ne bi strinjal. Že če pogledaš samo to temo vidiš, da X45 predlaga plate in procesorje, ki sploh ne pašejo skupaj... Da sploh ne omenjam njegovih čudnih primerjav, izmišljotin in limanja citatov iz "AMD fanboy" strani

Planetarium ::

CORE 2 QUAD Q6600, 2.400 GHz 8MB, 1066MHz, LGA775 SLACR-G0 - 184e
Asus P5K, P35 - 95e
= 279e

AMD Phenom X4 9750 2.4Ghz BOX AM2+ QUAD CORE 125W HD9750XAGHBOX - 187e
Gigabyte-Gigabyte AM2+, MA770-DS3 - 72e
= 259e

http://www.anandtech.com/printarticle.a... - poglej malo nižje kjer so objavljeni testi.

Sicer mi pa ni jasno kaj boš z štirijedrnim procesorjem. Nekaj časa pravič da se ti j*** za vse skupaj ker boš itak minimalno igral ter se ukvarjal z grafičnimi aplikacijami večna pa boš PC uporabljaz za brskanje po spletu. Ni mi jasno zakaj potemtakem taka panike glede teh štirijedrnikov. Vzemi dvojedrnega athlona naprimer AMD ATHLON 64 X2 5200+ BOX AM2 ali CORE 2 DUO E4600, 2.400 GHz 2MB, 800Hz, LGA775 BOX opuljeno matično v nižjem cenovnem rangu dodaj 2GB 800mhz rama ter malo boljšo grafično na PCIE vodilu pa boš čisto zadovoljen. Itak si rekel da boš čez dve leti menjal vse skupaj. Še zmerom pa ti svetujem (če hočeš nekaj močnejšega) vzemi q6600 z P5K plato. ko bo čas da kupiš nov sistem boš tega še zmerom lahko navil (kot ti je nekdo omenil v 15s, brez spreminjanja voltaže) pa boš lahko z nakupom še počakal ter dobro premislil. Takrat bo mogoče kakšne glas ter review več v prid AMDju ;] (no offence).

x45 ::

No jet tule maš demanti tvojih bednih izjav:

780 g scori v doom 3:

če dodaš novejšo grafo 3450 maš score v hibrid crossfire povečan za 51% z obema. kaj šele če naviješ 780g iz 500 mhz na 1100 mhz in več kokr gre na pravi plati.
ti si rekel da je 780g zmogljiva za !/2 HD 2400.


da ne govorim da ti zelo zmogljiv čipset 780g prihrani kakega quada pri intel sistemu za blu ray in drugo video obdelavo oz dekodiranje ipd kar se vidi tud iz zgornjih linkov - you tube - video- TUKAj JE VSE SAMO POTRJENO.... Tu boš z intelom z ene 5 x dražjim sistemom in drastično večjo porabo ker bi večino delal cpu na istem.

http://www.chip.de/artikel/Test-AMD-780...

jest10 ::

Tu boš z intelom z ene 5 x dražjim sistemom in drastično večjo porabo ker bi večino delal cpu na istem.

Ha, ha, ha, ha,... Bravo, spet si me nasmejal:P
Glede "ultra zmogljive 3200":
klik samo zate Ajde, tukaj ni glih 2400PRO ampak HD 3450, ki pa je skoraj identična 2400PRO.(prvi test v googlu pri iskanju z HD 3200 vs 3450)

x45 ::

CORE 2 QUAD Q6600, 2.400 GHz 8MB, 1066MHz, LGA775 SLACR-G0 - 184e
Asus P5K, P35 - 95e
= 279e

AMD Phenom X4 9750 2.4Ghz BOX AM2+ QUAD CORE 125W HD9750XAGHBOX - 187e
Gigabyte-Gigabyte AM2+, MA770-DS3 - 72e
= 259e

http://www.anandtech.com/printarticle.a... - poglej malo nižje kjer so objavljeni testi.

Sicer mi pa ni jasno kaj boš z štirijedrnim procesorjem. Nekaj časa pravič da se ti j*** za vse skupaj ker boš itak minimalno igral ter se ukvarjal z grafičnimi aplikacijami večna pa boš PC uporabljaz za brskanje po spletu. Ni mi jasno zakaj potemtakem taka panike glede teh štirijedrnikov. Vzemi dvojedrnega athlona naprimer AMD ATHLON 64 X2 5200+ BOX AM2 ali CORE 2 DUO E4600, 2.400 GHz 2MB, 800Hz, LGA775 BOX opuljeno matično v nižjem cenovnem rangu dodaj 2GB 800mhz rama ter malo boljšo grafično na PCIE vodilu pa boš čisto zadovoljen. Itak si rekel da boš čez dve leti menjal vse skupaj. Še zmerom pa ti svetujem (če hočeš nekaj močnejšega) vzemi q6600 z P5K plato. ko bo čas da kupiš nov sistem boš tega še zmerom lahko navil (kot ti je nekdo omenil v 15s, brez spreminjanja voltaže) pa boš lahko z nakupom še počakal ter dobro premislil. Takrat bo mogoče kakšne glas ter review več v prid AMDju ;] (no offence).


Zračunaj si ceno sistema z DDR3 ramom iz testa pa vse funkcije plošče primerjaj iz testa pa tole kar si dal za primerjavo.
bo zadeva bistveno drugačna..... pa intel bo menjal vse konec leta.

jest10 ::

CORE 2 QUAD Q6600, 2.400 GHz 8MB, 1066MHz, LGA775 SLACR-G0 - 184e
Asus P5K, P35 - 95e
= 279e

AMD Phenom X4 9750 2.4Ghz BOX AM2+ QUAD CORE 125W HD9750XAGHBOX - 187e
Gigabyte-Gigabyte AM2+, MA770-DS3 - 72e
= 259e

http://www.anandtech.com/printarticle.a... - poglej malo nižje kjer so objavljeni testi.

Sicer mi pa ni jasno kaj boš z štirijedrnim procesorjem. Nekaj časa pravič da se ti j*** za vse skupaj ker boš itak minimalno igral ter se ukvarjal z grafičnimi aplikacijami večna pa boš PC uporabljaz za brskanje po spletu. Ni mi jasno zakaj potemtakem taka panike glede teh štirijedrnikov. Vzemi dvojedrnega athlona naprimer AMD ATHLON 64 X2 5200+ BOX AM2 ali CORE 2 DUO E4600, 2.400 GHz 2MB, 800Hz, LGA775 BOX opuljeno matično v nižjem cenovnem rangu dodaj 2GB 800mhz rama ter malo boljšo grafično na PCIE vodilu pa boš čisto zadovoljen. Itak si rekel da boš čez dve leti menjal vse skupaj. Še zmerom pa ti svetujem (če hočeš nekaj močnejšega) vzemi q6600 z P5K plato. ko bo čas da kupiš nov sistem boš tega še zmerom lahko navil (kot ti je nekdo omenil v 15s, brez spreminjanja voltaže) pa boš lahko z nakupom še počakal ter dobro premislil. Takrat bo mogoče kakšne glas ter review več v prid AMDju ;] (no offence).


Zračunaj si ceno sistema z DDR3 ramom iz testa pa vse funkcije plošče primerjaj iz testa pa tole kar si dal za primerjavo.
bo zadeva bistveno drugačna..... pa intel bo menjal vse konec leta.

Ok, vzameš plato DDR2, izgubiš 1-2% na zmogljivosti in še vedno potolčeš Phenoma.

x45 ::

Tu boš z intelom z ene 5 x dražjim sistemom in drastično večjo porabo ker bi večino delal cpu na istem.

Ha, ha, ha, ha,... Bravo, spet si me nasmejal:P
Glede "ultra zmogljive 3200":
klik samo zate Ajde, tukaj ni glih 2400PRO ampak HD 3450, ki pa je skoraj identična 2400PRO.(prvi test v googlu pri iskanju z HD 3200 vs 3450)



glej jest meni se ne da ukvarjat s takimi otroci kot si ti sploh drugo vne veš kot FPS-i v igrah.
večina pc userjev lahko dela z 780g vse tudi igra solidno oz dobro. ti pa si na high end drugo pač ne veš ker zgleda drugega ne delaš.
glede na vsestranskost je to najboljši čip z integrirano grafiko, blizu je tud n vidida 8200 igp. Intel G35 je "boljši " samo v ceni žal.

trnvpeti ::

ko bo x45 kupil phenoma bo potem se marsikateri
prej pa brezveze govorit, ce ga nima :)

jest10 ::

Tu boš z intelom z ene 5 x dražjim sistemom in drastično večjo porabo ker bi večino delal cpu na istem.

Ha, ha, ha, ha,... Bravo, spet si me nasmejal:P
Glede "ultra zmogljive 3200":
klik samo zate Ajde, tukaj ni glih 2400PRO ampak HD 3450, ki pa je skoraj identična 2400PRO.(prvi test v googlu pri iskanju z HD 3200 vs 3450)



glej jest meni se ne da ukvarjat s takimi otroci kot si ti sploh drugo vne veš kot FPS-i v igrah.
večina pc userjev lahko dela z 780g vse tudi igra solidno oz dobro. ti pa si na high end drugo pač ne veš ker zgleda drugega ne delaš.
glede na vsestranskost je to najboljši čip z integrirano grafiko, blizu je tud n vidida 8200 igp. Intel G35 je "boljši " samo v ceni žal.

Čakej no... En post prej se hvališ s FPSji in točkami v Doom 3, sedaj se pa ven vlečeš, da to itak ni važno:P
Kako dobro se pa igra na HD 3200 pa prav dobro vem-si lastim HD 2400PRO

M-XXXX ::

x45 zdaj te mam pa spet dost! Veš koliko je 780g zmogljiv?? Za priblžno POLOVICO 2600XT, oziroma toliko kot je zmogliv 3450 (vglavnem vse skupaj popolnoma neuporabno za kar koli resnega) tako da če gledaš na to ti mora tudi malo v glavi manjkati (če ne rabiš grafične, je čisto vsaka dobra, tako da je to že "predobra", če jo pa rabiš je pa prešvoh in neuporabno!

In ko še zdaj zagovarjaš AMD:
Intel: Q6600+P5K (SE)= 185€+90e (ali 77€ v primeru SE) kar nanese 275€ ali 262€
AMD:X4 9750+ neka matična= 185€+ recimo 80€ za matično= 265€

Te konfiguracije je približno enake cene, zdaj pa o + ih in -ih
Intel: Naviješ brez problema za 50%+ in že sam po sebi je hitrejši od AMD-ja
AMD: Se zelo slabo navija in je pri enaki frekvenci počasnejši od Intla

x45 ::

ko bo x45 kupil phenoma bo potem se marsikateri
prej pa brezveze govorit, ce ga nima :)


kaj pa ti veš kaj mam jas?

Kibby ::

haha kake komedije eni pisete... konec koncev bmk ce kdo kupi amd ali intel, njegova odlocitev, ce mu ni skoda denarja vstran vrct za slabsi "kup pleha" pa kar... #we.care :D:D

jest10 ::

x45 zdaj te mam pa spet dost! Veš koliko je 780g zmogljiv?? Za priblžno POLOVICO 2600XT, oziroma toliko kot je zmogliv 3450

No, no, ne pretiravati:P HD 3200 še nekaj manjka do HD 3450

todman74 ::

Jaz sem tisto napisal nasplošno.
Malo si poglej po forumu glede njegovih postov-ne samo v tej temi.


Pa kaj...človek je pač privrženec AMD-ja, tudi jaz sem, nekateri ste pa pač pristaši Intela, resnica je pa taka, da večina ne zna izkoristiti niti vsega potenciala, ki ga ma moj star "gepl" Sempron 2400+(če odmislimo nekaj bolj kot ne banalnih stvari).

BTW
Pravzaprav si lastim tudi enega Intela(Asus Eee).....ta je še kar dober, glede na to, da je Intel:)

trnvpeti ::

privrzenec, pa nima 9x50?
hmm :)

jest10 ::

ko bo x45 kupil phenoma bo potem se marsikateri
prej pa brezveze govorit, ce ga nima :)


kaj pa ti veš kaj mam jas?

Vemo, ker si sam priznal, da ga nimaš.
Poleg tega bi skoraj vsaka tema vsebovala min 10slik, kjer bi se hvalil s svojimi zmogljivostmi(po večini verjetno samo z dostopom do rama).
Ok, obstaja še ena možnost-da imaš Phenoma, samo si tako globoko razočaran nad njim, da si ne upaš javno priznati, kako si se zasral z njegovim nakupom.

x45 ::

Pravzaprav si lastim tudi enega Intela(Asus Eee).....ta je še kar dober, glede na to, da je Intel

:):)
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kupujem nov quad procesor, kateri (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
817484 (5505) x45
»

AMD Phenom (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Strojna oprema
133254445 (29903) Brane2
»

High-End računalnik (naveza amd/ati)!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
866641 (4693) Vuli
»

Kdaj pridejo phenomi X4 9x50? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Strojna oprema
25312638 (8855) gruntfürmich
»

kateri procesor kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
815612 (4115) PrimozR

Več podobnih tem