» »

Kater hladilnik za 8800GTS

Kater hladilnik za 8800GTS

charlotte ::

LP. Zanima me kater hladilnik mi svetujete za navito 8800GTS 512MB? Imam grafo od proizvajalca XFX, samo ne morem regulirat števila vrtljajev (razen z rivatunerjem), poleg tega je vent ful preglasen ko se vrti na višjih obratih! Hvala

charlotte ::

B & O ::

Baje kr kul tist Zalmanov hladilnik, edin hlajenje naj bi blo samo za vzorc boljše od stock kulerja. Drugače ti naj pa kdo drug priporoči kej, nisem še tak expert. =)

TOP ::

Če hočeš,najbolši hladilnik za grafo kupi Artic Cooling S1 v trgovini Cool Pc ga majo stane dobreih 21e.Za te grafe,res najbolši hladilnik.Drugač pa najdi temo o grafah 8800GT,tam imajo vsi ta hladilnik in boš videl kolk boš pridobil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

B & O ::

Če kupiš tale hladilnik, potem moreš dokupit še tole za čipe? Al je to za čipe že v kompletu z VF1000?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: B & O ()

wisky ::

jaz imam 8800gt in uporablajm hladilnik Artic Cooling S1 in na njem 2X120mm ventilatorja, temperature v idle so 29 , load 36 po večurnem igranju call of duty4, priporočam hladilnik Artic Cooling S1 8-) grafo imam navito na 692/991/1730

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: wisky ()

charlotte ::

Hm tale S1 je precej velik, sploh pa najbrš še z dvema 120mm ventilatorjema :\ Jst mam navito na 750/1030/1875 in imam od 45-50 stopinj, v igrah do 10 stopinj več.

wisky ::

charlotte: jaz ti priporočam Artic Cooling S1 in 2X120mm ventilator s tem hladilnikom lahko naviješ grafo na max, res dober hladilnik 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: wisky ()

charlotte ::

wisky a ti maš ta hladilnik? Dej če maš bi te prosu za kako sliko (skupaj z 2*120mm venti), ker si ne predstavljam kako ogromno pol to izpade.

wisky ::

bom poslikal in bom prilepil sliko in boš potem videl kako je to veliko :))

Lunardi ::

Visoko zmogljiv blok za hlajenje GeForce 8800 GTS series grafičnih kartic. Jedro bloka je izdelano iz elektrolitskega bakra, pokrov pa iz kvalitetnega akrilnega stekla. Tesnjenje je izvedeno s kvalitetnim okroglim tesnilom iz gume. Aluminijasti del služi za hlajenje mosfetov 8800 GTS series grafičnih kartic. Blok pritrdimo s priloženimi M2 in M2,5 vijaki s podloškami.

Priključki so všteti v ceni.

Pipravljen za SLI pomeni da imate lahko na boku priključke obrnjene navzgor in navzdol.

Tehnične informacije:
- dimenzije bakrenega dela: 142 x 118 x 9mm
- dimenzije akrilnega pokrova: 120 x 119 x 8mm
- navoji: 4 x G1/4
- priključki: po izbiri
- teža: 690 g


Več na: http://ekwaterblocks.com/shop
Lunardi

wooted ::

evo accelero s1 na 8800GT!





vsekakor velka zadeva:D

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: sid911 ()

charlotte ::

Madonca sveta, kdaj pečemo čevape? Fascinantno! En aplavz, sm že naroču =)

wooted ::

heheheheh... pa have fun:D :D

PINki ::

WOOTED, kakšne so nove temperature?:))

wooted ::

v primerjavi z 90°C na stocku v loadu, kjer S1 ne preseže 45°C je zadeva kr poštena. je pa grafa tud kr pošteno navita. v idle pade na sobno temperaturo

charlotte ::

Ej, sicer še nisem raztavlal svoje GTS-ke, samo kako si ti odstranil tisto "mažo" k je na čipih? Kao se da s 100% alkoholom? A je to pameten, al je kej druzga boljš? Pa kje bi dobu ta 100% alkohol, sm ga najdu edin v mercatorju pa še to 1 liter =)
Kako pa glede termalne pate, a priporočaš kako custom pasto?

wooted ::

se kupi prav posebno čistilo za termalno pasto (cool-pc). sicer se pa da lepo očistiti z navadnim robcem ali wc papirjem

charlotte ::

Kaj pa termalna pasta? Je ta OK http://www.mlacom.si/article.aspx?docid... ?

tilinho20 ::

Tisto kar je na grafični moraš baje z čistilnim priborom (mislim da od actic cooling).

tilinho20 ::

Ta je super, če pa je še nisi kupu potem MX-2.

wooted ::

ja čist huda:D

charlotte ::

Še eno vprašanje (ker to počnem prvič), kako si stock kuler dol dobil z tvoje grafe? Al pa če kdo ve kak se ga dobi dol z 8800GTS, a samo odviješ šraufe na spodnji strani, al je še kje kak hakeljc?

wooted ::

na GT so bli sam šraufi. edino kar je, je kratek kabel od ventilatorja pri stocku

PINki ::

charlotte ::

Hvala pinki! Garancijo najbrš zgubim ko dam kuler dol? =(

Urc ::

Ja, če boš stock kuler uniču... Drugače pa lepo zložiš use nazaj in se delaš kot da ni bilo nič. Kakega garancijskega pečata, vsaj jaz nisem opazil :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Urc ()

charlotte ::

No dans sm kupu kuler VF1000LED (je bil pač edin na zalogi) in pa posebej alu hladilnik za čipe isto od zalmana RHS88. No sedaj sem raztavil svojo XFX 8800 GTS G92 in ugotovu da se ta alu rebra ne prilegajo! In so čist zgrešeno narjena, tko da očitno pašejo samo na tastare GTS karte 8800. To sem pač dokupu ker bi se kao moglo nujno to uporablat z serijo 8800, Ker so tista priložena rebrca kao prešvoh in bi se zadeva pregrevala. Kakšna ideja kaj naj sedaj?

PINki ::

Podariš meni.:P

charlotte ::

No no kak bolj konstruktiven predlog prosim.

wooted ::

če si lepo odprl zapakeri pa nazaj pošl, pa nej ti dajo druge

charlotte ::

Ja mam še vse perfektno in nerabljeno. Kakšne pa so kej izkušnje z vračanjem pri Mlacomu (tam sem namreč kupu).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: charlotte ()

wooted ::

po zakonodaji morjo v osmih dneh od nakupa še vse sprejet. verjetno ne bojo kompliceral. poklič jih

Dr_M ::

Jest sm tut dons narocu S1, pa sm komi zdele vidu, da je zadeva res ogromna. Mal me skrbi zarad cevi, ki jih mam za vodno za cpu. Namrec grejo mimo graficne ob strani in na zadnji strani ven. Upam, da bo dovolj prostora. :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

wooted ::

uuu.. boš kšne slike od kompa gor vrgu?

Dr_M ::

Evo dubu hladilnik in ga ze zmontiru. Sam nevem kako nej dve 120ki gor zmontiram... :\ Bo treba se mal razmislit.
Sploh pa nevem kako bom nazaj dubu v maticno.
Je pa res en big ass sink tole... 8-O 8-O
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

wooted ::

se vid na slikah da je z vezicam vse skup gor namonteran

Dr_M ::

Mam mal glupe ventilatorje, so brez lukenj. Ampak sm se znajdu. Zadeva spila :)
Sm pa mogu uzet ventilator iz SB na plati... :\
Od oka ma graficna 10°C v idle mn. Ostalo bom jutr sprobu.


The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: sid911 ()

wooted ::

huda huda:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri hladilnik za 8800gt

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201849 (1232) dukenukem
»

Smiselnost nakupa 8800 GTS na slabšem sistemu?

Oddelek: Strojna oprema
452158 (1628) >>><<<
»

GeForce 8800GT Passive

Oddelek: Strojna oprema
251409 (1409) VASkO
»

Nakup PC-ja (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
864507 (3758) Xtra
»

Grafična do 140€

Oddelek: Kaj kupiti
261192 (1192) jimyboy

Več podobnih tem