» »

Yamaha RXV 363 in zvočniki JBL scs 178

Yamaha RXV 363 in zvočniki JBL scs 178

smonito ::

Pozdravljeni!

V Big Bangu sem videl zanimiv paket receiver-ja in zvočnikov. Stanujem v bloku tako da kaj preveč "močnega" ne pride v poštev. Najprej sem mislil kupiti zvočnike Logitech Z-5500 ampak, ko sem slišal ta model v živo me je presenetil. Ima mogoče že kdo to doma in kako se obnese v glasbi in filmih. Mislim da je kar zanimiva cena, sobo je velika 5x4, kaj priporočate Logitech ali ta komplet poslušalo se bo pa večino glasba in filmi.

Povezave zvočniki: http://www.jbl.com/home/products/produc...
Receiver: http://www.yamaha-uk.com/av_amps_receiv...
lp
  • spremenil: smonito ()

damirez ::

Tole je TOP! Čez polovico itak ne bo šlo in je 10x bolj kot uni zvočniki od logitecha.
Te zvočniki so tudi solidni za glasbo, medtem ko uni od logitecha niti ne.
Sam si tudi nameravam to zadevo kupit.

mesoreznica ::

Kolk denarja je to?

Jaz sem si kupil Denon stereo ojačevalec in KODA zvočnike + kabli in me je vse skupaj takrat prišlo cca 350 evrov (po polovični ceni). Zvok je svetlobna leta naprej od katerih koli zvočnikov za na računalnik, čeprav je to vstopni razred v HI-FI. Sploh ni fora v glasnosti ampak v barvi in kvaliteti zvoka.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Zgodovina sprememb…

smonito ::

Komplet Yamaha RXV 363 in zvočniki JBL scs 178 stane 400€, mislim da je to odlična cena za ta sistem.

Trancedeejay ::

HI
Nekdo je omenil KODA zvočnike, predlagam ti, da kupis(al pa magar sposodis) ene normalne zvocnike, ker KODA je srot, sele potem bos videl, da so bili najsibkejsi člen.
Tist kompletek Yamaha+JBL zgleda nekej solidnega, seveda bi s stereo varianto lahko dobil boljsi zvok, odvisno od tvojih prioritet.

www.audio-kontakt.com
Have a nice Day

Matt
Music is the key

danix1 ::

Fantje, ta komplet igra zelo solidno, filme in 5.1 glasbo tako ali tako, pa tudi stereo je svetlobna leta boljši od plastiščnih "instant" sistemov ala Sony, Philips, Panasonic ipd. za 400 €. (DVD playerje tako že vsi imate).
Prosite za demonstracijo v Big Bangu, kot sem sam. Če se bo dalo, glasbo poizkusite z "5ch Enhancer", film pa z "Sci-Fi" načinom - garantirano vas bo odpihnilo. Za 400 € redko srečaš tak 5.1 sistem.
Redna cena pri posamičnem nakupu zvočnikov in receiverja pa je 530€. Ta ponudba je torej res prvoklasna. Pa še na do 24 obrokov brez obresti ga lahko vzamete.

LP

smonito ::

Danix1 redne cene ne smeš gledati v BB, kjer imajo vse drago razen v kompletih. Drugače so zvočniki 220€ in receiver 200€. Dobra stvar pri BB je, da lahko kupiš komplet na 24 obrokov brez obresti.

bbobst ::

Brez obresti je samo na TV-je ,Garmine in belo tehniko.
Sem ravnokar domov prinesel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bbobst ()

smonito ::

Se opravičujem za napačne informacije sem mislil, da je brez obresti na vse tehnične izdelke. Bbobst, če sem te prav razumel si prinesel ta paket domov, povej malo kako "špila"

PlayTheGame ::

Jaz imam komplet yamaha z receiverjem RXV 361 (se pravi en model starejši od tega) in set yamahinih zvočnikov 5.1. Komplet je za moje pojme oz. potrebe zelo dober, sploh v filmih, morda bi bil lahko edino boljši pri poslušanju glasbe a ker imam vse skupaj povezano še na technicsove komponente z zvočniki, me to ne moti. Prepričan pa sem, da bo zadeva z JBL zvočniki precej boljša kar se tiče poslušanje glasbe, tako da za ta denar boš težko dobil kaj boljšega. ;)
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup zvočnikov (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5716022 (12156) 2f4u
»

Zvočni sistem za 500€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
628158 (5456) PlayRoom_si
»

YAMAHA MOVIE 307

Oddelek: Zvok in slika
102542 (2542) danix1
»

hišni kino

Oddelek: Zvok in slika
92647 (2254) DenIIs
»

Pomoč pri izbiri sorrund sitema oz. mnenje o izbiri lokalnega hi-fi razturača

Oddelek: Zvok in slika
103413 (3015) PeterII

Več podobnih tem