» »

evropsko prvenstvo v nogometu 2008

evropsko prvenstvo v nogometu 2008

1 2
3
»

mavec ::

Italijanom, bi šel najbolj na roko danes neodločen rezultat, saj bi ob zmagi Francije danes v zadnjem krogu, praktično možnosti za napredovanje bile nične. Nizozemci bi najbrž dobili tisto točko, Francija pa neodločen rezultat tudi ne bi spustila zlahka iz rok.
Ob neodločenem rezultatu danes ter nujni zmagi Italije v zadnjem krogu, sem pa prepričan, da Nizozemci ne bi igrali na nič kaj drugega kot zmago v zadnjem krogu, saj bi bilo vsekakor manj kalkulacij, kot pa ob njihovi zmagi danes.

LapD ::

Makaronarji so v jebeni situaciji, ko ne odločajo več sami o sebi in to je vedno nehvaležno. Sicer bi pa jaz stavil da bodo danes zmagali nizozemci, v zadnjem kolu pa še romuni njih premagali pa grejo oboji lepo skupaj dalje. Zmaga francije danes pa vrže vse na glavo in upam da se bo prav to zgodilo;)

BlackHole ::

Neverjetno, kaj delajo (moji) nizozemci letos na tem prvenstvu. Razbili so še francoze. Sicer so ti kar nekajkrat nevarno prišli pred Edvina, ampak so bili preveč jalovi. Upam, da letos porušijo vse pred sabo in da igrajo tako do konca prvenstva. Go Oranje!

Italijani pa so bili opeharjeni za gol Tonija, vsekakor, tam ni bilo ofsajda. Ampak, naj bodo tudi oni enkrat med tistimi ki se jim godi krivica. Ponavadi so ravno na drugi strani.
LP Marko

kixs ::

Vazno, da so dobre in kvalitetne tekme z veliko gooooloooov :D

Good Guy ::

jah tut francozi so bli opeharjeni za 11 metrovko in to kr pošteno..

bog ve kako bi se tekma razvijala naprej če bi sodnik dosodu penal..
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

T-h-o-r ::

še vedno bi za 3 gole pušli
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

gruntfürmich ::

žal mi je, da še nisem portugalce in špance gledal. ker so baje kr dobri. nizozemci pa itq razturajo. ti znajo kr do konca priti.

tv3 pa je res zgodba zase. na turnškovi kabelski so zatemnili vse razen orf-a!? tv3 pa ima tako zelo zanič prenos da dol padeš, slika brejka, zvok pa tudi. je pri drugih ponudnikih tudi tako??
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

kmetek ::

sej mate HRT2 ONLINE....napište v google-u "HRT2 ONLINE" pa mate prenose...nekaj sekund zamika je.

Ejsi_Disi ::

žal mi je, da še nisem portugalce in špance gledal. ker so baje kr dobri. nizozemci pa itq razturajo. ti znajo kr do konca priti.

tv3 pa je res zgodba zase. na turnškovi kabelski so zatemnili vse razen orf-a!? tv3 pa ima tako zelo zanič prenos da dol padeš, slika brejka, zvok pa tudi. je pri drugih ponudnikih tudi tako??


Jaz imam preko Lastovke in dela TV3 odlično. Pri nogometnem klubu imamo satelitsko in pravtako dela dobro.
Rock n' roll ain't noise pollution!

mavec ::

še vedno bi za 3 gole pušli


Ta je pa bosa. :))

BlackHole ::

Tv3 preko SAT, super slika, nimam kaj pripomnit. Kaj je pa Peter včeraj ponudil turkom. Čehi si sicer letos tako niso zaslužili kaj več, škoda da nimajo vsaj Rosickega, bi bila čisto druga slika po moje.
LP Marko

Quickbeam ::

Na TV3 preko turnška slika se občasno spremeni v celozaslonski mozaik kvadratkov, zvok pa trokira kot bi gledal kak 20 let star obrabljen VHS.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Svetovno prvenstvo v nogometu, JAR 2010 (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Loža
1901212168 (172977) DarwiN
»

Liverpol - Milan

Oddelek: Loža
452604 (1882) Amare
»

OMG kaj dela Manchester... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
696774 (4636) Alexius Heristalski
»

SP v nogometu - Nemčija 2006 (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Loža
146358115 (35277) DominusSLO
»

Nogometno evropsko prvenstvo 2004 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19113942 (10048) Dr_M

Več podobnih tem