» »

piskanje v grafi 9800gtx

piskanje v grafi 9800gtx

niko131 ::

ko sem začel igrat igro nfs pro street, crysis, tomb rider ... mi je v grafični začelo piskati vse dela na maksimalnih nastavitvah vse je vredu vendar se me morem znebiti nadležnega piskanja:(
a slučajno gdo ve kaj je lahk narobe?????????????

PINki ::

Verjetno prešibek napajalnik.

niko131 ::

če mam 580w hiper mislim da bi mogl nit dovol

PINki ::

Res mi ne pade na pamet kaj drugega kot pa, da je mogoče previsoka temp. in ti piska...

Si prepričan, da piski prihajajo iz grafične?

balocom ::

Zanič tuljava v stikalnem pretvorniku (v napajalcu al pa na grafični).
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: balocom ()

niko131 ::

ja zvok prihaja iz grafe in ko igram igro imam občutek da poskuša uponašati zvok iz igre in me zanima ali je na grafi kakšen zvočnik in če se ga da kako izklopit temparatura pa je okoli 55 stopinj ko sem v windowsih je čist tiha ko pa pridem v igro pa spet ta zvok grafa pa mislim da dela vredu saj sem za celoten sistem v 3d marku 06:
asus p5k, E8200, 320gb, 580w hiper, palit 9800gtx, corsair 2x1gb 800mhz dobil 12094točk

PINki ::

Probi zamenjat driverje.

Dripc ::

haha

Mobidick ::

to so grafične, za qrac komponente mečejo noter, al kaj. Tudi kolegu je recimo 8600GT piskal, pol ga je zamenjal, ker je bilo pretirano, zdaj mu tudi piska, le da tišje. Tudi moj 7600GT piska med igranjem, če prislonim glavo zraven mašine.
The future is digital!

mesoreznica ::

Dajte najprej 100% povedat ali je grafa. To če prislonite glavo zraven mašine je lahko napajalec ali grafa. To da nekaterim dve grafi zapored piskajo bolj kaže napajalnik kot grafo.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Zgodovina sprememb…

goldy80 ::

Sam imam grafo 9800gtx in mi tudi piska.To se dogaja ponavadi takrat, ko je računalnik bolj obremenjen.Naj kdo kej pametnega svetuje.

Mobidick ::

V mojem primeru in pri kolegu je bila grafična. Saj pa te odpreš mašino, pa se sliši.
The future is digital!

Baltazar-x ::

v 99% piska napajalec, če je večkanalni nap. probi prklopt drug molex konektor (drugi kanal).

niko131 ::

piski prihajajo 100% iz grafične kartice in zvok se spreminja med igranjem igre npr. ko sem v meniju za resolucijo je drugačen zvok kot v meniju za nastavitve tipkovnice in drugačen tudi v med igranjem igre pri meni je zvok kar glasen in ga ne prikrije zvok igre ali je nagrafični kakšen zvočnik ki bi se ga dalo izklopit ker mi piska tudi pri igranju igre na miniclipu prosim za pomoč ker je zvok zelo moteč pri igranju

niko131 ::

ali je možno da je vrok tudi ker imam trenutno do naslednjega tedna priključen na računalnik 17crt monitor


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

EVGA GTX 260 Core 216 Superclocked 55nm PISKA!

Oddelek: Strojna oprema
181688 (1313) mesoreznica
»

LC6550GP - Piska (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
605501 (4595) Pyr0Beast
»

Napajalnik LC 550W LC6550 oddaja periodičen visok zvok

Oddelek: Strojna oprema
221605 (1137) ZeRo_X
»

iz kje izvira ta zvok?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
232029 (2029) Veron
»

Ko nekaj časa igram Mi začne piskat v kišti

Oddelek: Strojna oprema
71435 (1345) M-XXXX

Več podobnih tem