» »

lahko ti podarim...

lahko ti podarim...

«
1
2

Interista ::

Kaj meniš o sestrah???;((

krucymucy ::

najraj bi vse potouku k zajce! ;((

ChiefThunder ::

se ne obremenjujem z njimi, sploh... ;)
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Zheegec ::

Sestre? V redu so.

.:joco:. ::

Jah, če te tako zelo motjo, preklopi kanal ali pa ugasni radio:))
"Is science true?"
You don't get it.
Science is the process of trying to find out what's true.

||_^_|| ::

prou ql so.

Cosmo ::

Ce gledamo z glasbenega stalisca - mislim da nimajo kaj iskati na Evroviziji.

Glede njih samih pa se bom raje vzdržal vsake izjave.
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

migič ::

Jaz mislim, da so baš cool! Dan danes pičke itk več ne nosijo krilc, pol se pa pojavijo tri đeki, pa full velka panika rata! Pa še komad majo the best od vseh na Emmi! Naj mi sm kdo reče, da so bli slabi! Če ste bili med tistimi, ki ste navijali za Karmen Stavec ste pa res digeni! Kak komad je pa mela; Še in še,..... Pol se pa še zvija gor (bi se reklo poriva zrak), ne ne to ni to!>>>:D Mislim, da se je full zaman jokala!
Pa tudi ne razumem Slovenskega folka, ker se vsi tk bunijo! Mislim, da se danes več sploh ne gleda na petje ampak na videz! To me pa full moti!>>"glavno je da ma žensk postavo, lepo ritko in velke zize!"<< Sm to ni to, s tem nebomo nikamor pršli, se vi sploh zavedate! Dobro, da imamo žirijo, ki je full dobr odločla, ker so gledli na komad, ne pa na izgled!

Evrovizija:
Mislim, da vsi poznate, al ste pa že vsaj slišali za Mamo Manko (Sašo Đukič)!>> Sm se z njim pogovarjal, ker full pozna žerijo, pa je rekel takole! "Če ne bomo letos zmagali ne bomo nikoli!" Če mal pomislite na prejšne zmagovalce, ja madona saj so bli sami tranvestiti, kej ni res!:D >>>Francija,...8-O
Folk sm razmišlat je treba!>> V Evrovizijski komisijo so pa itk sami pedri!:D
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

tha_man ::

Če po pravic povem, mi njihov komad ni všeč... Ampak so pa kul :D

OldSkul ::

Men je bolj všeč karmen stavec ker bi jo ŠE IN ŠE!:D

migič ::

lol:D
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

krucymucy ::

Sej komad ni tolk zanč, sploh ni zanič ... sam sestre kot osebe, so pa tolk smotane, debilne, oz so smotani debili ... da jim ..... ;((

migič ::

krucy....., do not worry, be happy we will win!:D
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

Kaboom ::

...samo ljubezen !

aja, ne zakaj že, so smotani debili krucymucy ? jih osebno poznaš ? jaz jih ne, ampak če so za tebe smotani debili ker so se oblekli v ženske in zlomili "tabu", kaj je pa potem za tebe Madonna ? ona se v videospotih oblači v lateks, gre skorajda dokonca s soplesalci...

zakaj imate dvojna merila, ste tako ponosni da ste slovenci in ne pustite da bi dobli slabo ime zaradi njih ? umri in pusti umreti - ali nekako tako.
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

krucymucy ::

Madonna je ženska, ki se pač za spot seksastično obleče (v žensko) Ni pa nek dolgočasen debil ki se je obleku v žensko!
Una Dana International - Izrael ... ki je zmagala nekaj let nazaj na evrosongu ... tist je ta prav trnasvesit, k ma joške, pa še full žensko zgleda - bolj kot marsikatera rojena ženska :D
Proti takim nimam nič (ko bi vsaj imeli kakšnega za na evrosong) Ma ti debili, ma ku se obnašajo neumno, pa ....... ko bi vsaj mel joške, predvsem pa mal manjši nos in višji glas ....
Itaq pa so bli izbrani samo zato, ker je pač enkrat zmagal transvestit ni hudič, če nas ne bodo opazili (tokrat bo res težko ostati neopažen - vendar v negativnem smislu)

DavidJ ::

mislim, da je k zmagi botrovala njihova 'drugačnost' pa tudi petje. komad je sicer dobronapisan in uglasbljen ampak.. nekako se nelagodno pocutim ce mi 3je tranzvetisti pojejo, lahko ti podarim samo ljubezen..

ko so modeli v extra pel se je dost lepse slisalo, najbrz zato ker so vecinoma pele zenske :)
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

DJroky ::

k njihovi zmagi je botrovala Miša!!!

migič ::

Ma Miša je pa itk ena najbolj izpačeno-prfukena napovedovalka, ji je že čas da gre!! >> Pa še RES JE!
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

Bahula ::

Vse se je začel zarad glasovanja, zdej pa (skoraj) vsi pluvajo čez "SESTRE".
Intel C2D E6400, P5W DH Deluxe, 2x512 MB DDR2 800Mhz GOODRAM pro,
HITACHI 250 GB SATA2, GIGABYTE 7800GT, ENERMAX Liberty 620W, ...

leonius ::

Pesem od Sester ima za moje pojme fino besedilo. Besedilo, ki nekaj pove. In jaz si ga razlagam tako, da pove, da si človek ne sme zatiskati oči pred ljubeznijo, četudi ta ni v skladu s splošno uveljavljenimi načeli ljubezni, ki v naši(še vedno)konzervativni družbi veljajo. Ljubezni se ne da definirati. In tako je boljše, da namesto, da si zatiskamo oči, in da smo zafrustrirani izpustimo ljubezen da v nas zaživi...itd itd Link do besedila

McHregec ::

Ej kok se pa eni obremenjujo s tem. Pač so zmagale na EMI ja in. No sej zdej se vrtijo po radio ampak ne zaradi njih samih ampak zaradi sporočila, ki ga nosi pesem. Katero pesem bi vi podarili eni, ki vam je vseč ali nekaj podobnega.
Destroyer Of The Worlds.

migič ::

Lahko ti podarim
samo Celerona 466/581mhz,Voodoo3 3000,256,...
eno in edino upanje,
poglej mal v Atx ohišje
in lahko si brez skrbi,
vem da isto vidš tudi ti.:D
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

OmegaBlue ::

Aja glede sester pa tkole:
-Uzamem monitor ga razbijem na glavi (njim sveda)
-primem mojo ultra težko kišto jo ruknem u njih pa stovčem s tipkovnico po glavi, pa zatlačm mišku u njuhovo rit
-če slučajno preživjo uzamem še 220V napajalni kabl prklopm in vržem u Savo.

P.S.
Zelo humana smrt za take ljudi (ne mislim toplovodarje)
:D :D

That's all folks!
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

ChiefThunder ::

husler: ne se čisto raznežit. :D

tvoja interpretacija ni napačna, mogoče malce preveč idilična. nekaj podobnega so dejali tudi sami izvajalci dotične skladbe, češ, da ima pesem sporočilo o strpnosti, ljubezni... no sej si lepo povzel. sam navkljub temu, pesem ni zmagala zato, ampak zato ker folku zmankuje idej. in je pač una žirija probala "alternativo".

nejasnost okrog glasovanja je pa prima poskrbela za pomp in dobro trženje. rumeni tisk je ponorel... skratka, promocija je lepo uspela. še ena stvar, ki jo lahko na evroviziji omenijo.

ampak, roko na srce, skladba res ni nič posebnega. manjka ji dodelave. lahko bi bla boljša, mnogo boljša...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

||_^_|| ::

Primitivci (..::OmegaBlue::..m krucymucy in podobni):

A mi lahko razložite kaj je s sestrami narobe? En pametn argument za tlačenje miške v rit in takih zadev?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ||_^_|| ()

Shake ::

hm, morda se spomnis pevke/pevca Diva Internacional? preden sem zvedel kaj je sem si mislo "whoa, kaksna picka", vglavnem me ne motijo te zadeve dokler me pustijo na miru :P

Tomi ::

Motijo me zgolj kot predstavniki države, torej posledično tudi mene, ker mi gre na živce, da niso "normalni".
Drugače pa imajo za moje pojme velike možnosti, da kaj naredijo, ker pesem je kul, pa Eurosong je tako ali tako en velik golaž. Ko sem jih pa zadnjič videl v pasaži Maxija, me je pa odneslo čisto na drugo stran prehoda. V živo so že bolj grozni kot na TV.
metrodusa.blogspot.com

Tody ::

Lahko ti podarim samo ljubezen eno in edino upanje ....:D

krucymucy ::

..::OmegaBlue::.. : dejva se nekje zment, jih najdit, počakat pravo priložnost in jih fajn nalomit ... ker sva očitno edina na forumu, ki bi to najraj nardila ;((
P.S.: sej verjetno bi šla tud tipkovnica v njihovo rit :D ;((

Zgodovina sprememb…

||_^_|| ::

jes gremo enga prefukat ker je drugačen!

beda..

OmegaBlue ::

krucy: Ni problema

Ostali: mene ne motjo, da so na topli strani ampak to da pa se eni ultra grdi desci oblačjo u stevardese pol pa še neki tm glumi kolk je dobr - pa da ne omenjam njihovega petja(kaj šele videospot).

Na popstars pa pesem res lepo zapojejo in tko kot se zagre.

P.S.
krucy: še monitor bi mogoče šel.:D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Zgodovina sprememb…

krucymucy ::

ne zato ker so drugacni! sploh ne!
ampak ... dejte si pogledat reklamo za vega - in nagrado dobi ?.... dobiš ti ... pol pa se vsi trije oglasijo in prou nagravžno rečejo haloooo! ... jes kjera reklama - pizda mi gre kar na bruhanje!

||_^_|| ::

1. Obstaja kup hudoboljbednih reklam.

2. Če ti ne paše ne glej.

ne zato ker so drugacni! sploh ne! Res ne zato?

migič ::

Ma krucymucy ta reklama je pa baš scenska! :D Oni so zakon pač>:D zaradi tega ker so drugačni!
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

migič ::

OmegaBlue to si baš cool naredil, sm se s tem ne strinjam!;(
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

OmegaBlue ::

Like i care:P

Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Marjan ::

Admini: Dva osebka tukaj trosita okoli diskriminatorna mnenja... torej???

OmegaBlue ::

sej je tip prašu kaj mislimo o njih!
jaz samoizražam svoja mnenja:)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

krucymucy ::

Če so pa grdi dedci! Drugače pa nimam nič proti pedrom, dokler se ne zalizejo pred mano! :D

migič ::

Krucymucy ja kaj češ lepšega, kot videt dva moška skup!:D
lol>:D
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

Elemen_T ::

Zeh :O

Kdor se spravlja čez transvestite in jih obsoja je za moja merila Limited.

Zaradi takih je svet na tanki nitki pred družbeno korupcijo ali pa vsaj katastrofo ;(

||_^_|| ::

Limited ni samo tisti k se spravlja nad transvestite, ampak tudi tisti ki se spravlja nad gaye, lezbike, črnce, in ostale na kakršenkoli način drugačne osebe.

Boeing ::

ma men so pa čist kul... zakonski, če mene uprašaš... razturajo... sicer takole po radiju in TV so čist kul, v živo bi mi blo verjetno malo neprijetno z njimi, pa ok...
razbil so globoko zakoreninjen tabu in zdej to nekaterim preveč konzervativnim ( tradicionalistom) pač ni povšeči in bi se jih radi nekako znebili...
jaz pravim, naj grejo na evrovizijo in tam nekaj naredijo za slovenijo...
verjemite, več bojo nardil za promocijo slovenije kot vsa drnovškova prfuknjena politika... pa to je že druga tema...
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

sketch ::

krucymucy, omega, umirita se malo. Prvo in zadnje opozorilo.

Sicer smo eno tako temo že imeli, ampak naj bo - mogoče bo še kaj pametnega. Če bo spet kaj takšnih izgredov, kot sta jih pokazala OmegaBlue in krucymucy, bomo pa zaklenili.

Sestre?
Komad je lušten, besedilo za razliko od ostalih naših predstavnic na Eurosongu ni totalno kretensko, pa Slovenija rabi malo različnosti...
Tako da me ne motijo sploh.
V bistvu jih spoštujem, ker imajo jajca. Pa ne samo dobesedno.

lp
s.
Adapt and overcome.

ChiefThunder ::

off topic: Aleš Rod je car. :P
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

OmegaBlue ::

Nimam čisto nič proti pedrom in njihovimi drugačnimi verzijami, lezbikam(te clo obužujem:D )
samo sestre mi gredo pa resno na živce(one/oni kot osebe na sploh preveč se siljo pa delajo se kau kaj so).
komad mi je pa kar ušeč.(nikoli nisem nič rekel čez komad)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

SkIDiver ::

Pesem je dobra, izvajalci mi pa ne dišijo sploh:D

Yurko ::

ej, a ma kdo slučajno ta komad v MIDI formatu?

LP, Yurko

Tomi ::

yurko: mislim, da je na EBU-jevi strani, nisem pa prepričan.
Sicer pa, sketch, lepo da si se prebudil:D
Marjan: kot lahko vidiš, action has been taken>:D
metrodusa.blogspot.com

gorjanc ::

Moje stališče je pesem je kukr tok dobra saj za emo če še nobenden ni ugotovil je na emi samo eno sranje in nič drugega ko sem gledal lansko leto ni bilo enga dobrga komada en kup gnoja in če si kukr tok dobr glasbenik se požvižgaš na emo. Za tiste malo slabše glasbenike pa je to ena reedkih možnosti kako naj pripravi ljudi da jih poslušajo kar poglejte sestre saj jih vendar poslušaš non stop, grem nekaj dni v živila in tam si prodajalka prepeva samo ljubezen če ni to uspela promocija potem ni nič.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

EMA 2007 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11410632 (6744) Matev
»

EMA 2006 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
16412064 (8586) Utk
»

Eurosong 2005 / Omar je dobil svoj "stop" (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
936932 (4970) BigWhale
»

A bo Karmen peta nocoj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1119424 (7169) Vlady
»

Eurosong??? -->> SESTRE?!?!? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17110567 (7247) MChuk

Več podobnih tem