» »

WMP 11 ?!?!

WMP 11 ?!?!

gwertix ::

Imam en problem z wmp11 na visti. in sicer ... program se mi včasih sploh ne odpre (klikam na ikono in nič se ne zgodi) - ta problem rešim tako, da grem pod upravitelja opravil in zaključim proces "wmplayer.exe" ... potem ko mi končno odpre program mi pa seznami predvajanja ne delujejo: nove sezname sploh ni mogoče ustvariti (dejansko jih ustvari, ampak sploh jih ne prikaže in niti predvaja v programu), stare sezname predvajanja pa ki jih imam od že dalj časa na računalniku pa samo predvaja, samih pesmi, ki so v tem seznamu pa ne prikaže na sredini kot bi moralo (pesmi prikaže le če kliknem "trenutno se predvaja", ampak tu ni mogoče urejati ali spreminjati starega seznama predvajanja)
Še zadnja smešna napaka pa je ta: če med predvajanjem glasbe kliknem na križec za izklop programa se program na zaslonu zapre, ampak glasba še vedno igra dalje - tudi če wmp ni odprt

poizkusil sem že reinštalirati wmp ampak to žal ni mogoče... ali pač???
kako naj torej odpravim te težave???
hvala za pomoč

bluefish ::

za odstranitev programa si malo pomagaj z Googlom, ki na to temo vrže dovolj zadovoljivih rezultatov. Nato pa iz MS strani naloži namestitev.

gwertix ::

sem preiskal google, ampak programa se ne da izbrisati ... sem pa po dolgem iskanju le našel rešitev ...
če ima kdo podobno težavo:
http://support.microsoft.com/kb/925718

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Youtube - dodajanje glasbe videoposnetku

Oddelek: Pomoč in nasveti
61593 (1495) orson
»

predvajanje mp3 glasbe?

Oddelek: Pomoč in nasveti
152277 (2016) kumer
»

Nakup WD HD TV Player

Oddelek: Kaj kupiti
115073 (3246) Robert1
»

Računalnik in domači disko

Oddelek: Zvok in slika
111938 (1643) Korenchek
»

P2P programi in T2

Oddelek: Pomoč in nasveti
61337 (1023) dejan03

Več podobnih tem