» »

Najbolj pričakovane igre

Najbolj pričakovane igre

«
1
2 3 4

Berserker ::

Emmm katere igre najbolj pričakujete v obdobju 2008/09. Sam se kr slinim ko gledam seznam iger, sam noro pa se mi zdi da takšen dober seznam iger prihaja ravno med šolo npr. mercenaries 2 (31. avgust noro ne kdaj bom pa mel čas za igranje 8-O) in ugotavljam da letos mature nebom ugledal :D>:D za kar so kar bodo krvi dobri gejmi.

darius ::

FAR CRY2 z naskokom, Warhead, STALKER: Clear Sky.
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

jamiroq ::

v bistvu res pricakujem le dve: lock on: black shark in stalker: clear sky. uc bom mogoce vrgel se na fallout 3, spore in silent hill: homecoming.

dukenukem ::

na jesen in pred novim letom, bo spet naval iger

laught ::

Najbolj itak čakam na Fallout 3,za njim so gears of war 2, god of war 3,resident evil 5,far cry 2,left 4 dead,še za njimi so, pure ,bia hh,dead space,pa še kaj bi se najdlo..

drvo ::

Tomb raider Underworld.(november)

Dripc ::

DCS:Black Shark če bo k bo če bo :D

iLichu ::

The real question is,How can i flower bloom just over a day ???

Skyman ::

Crysis:Warhead,Far Cry2,GTA 4,Tomb Raider-underworld,pa mogoce kasen novi need for speed undercover(ce bo kej bolsega kot sta bili prejsni dve verziji:)))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

MK42 ::

spore

bajsibajsi ::

Berserker ::

Naj še jaz napišem či lih odpiram temo, za pc: stalker clear sky,c warhead, dawn of war 2, mogoče fallout 3(če bo pc za to dosti močen) pa mogoče ofp2 in arma 2( mogoče bom rajši na ps3 igral), za xbox 360: gears of war 2, pure, end of war in mogoče če pride ven splinter cell convinction al kak, za ps3: farcry 2, god of war 3, prototyp, red faction guerrila, motorstorm 2, ressistance 2, killzone in mogoče še ta nov socom. pa mogoče sem še kaj izpusto.

iLichu ::

fallout3(če bo pc dosti močen) rofl :D ti bi raj skrbel za crysis warhead,ne pa fallout3 :D

tilinho20 ::

CoD5.

laught ::

Tr33k sam res rajš skrbi za warhead..,:D sam fallout 3 bo itak boljši ko warhead ,tak da bi mene tud skrbelo bolj glede fallouta..

ahac ::

Starcraft 2
Diablo 3
Duke Nukem Forever 8-)
... če bo katera sploh izšla pred 2010.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Berserker ::

Aja cod 5 sem pozabil, na hight sem igral navadni crysis tega warheada bom igral zaradi zgodbe oz. me zanima kaj se je z psihičom dogajalo ne zaradi grrafike to sem ži dosti videl v navadnem crysisu. fallout 3 bom igral kr sn dans gameplaye gledal prvo sn mislo igrat ns ps3 sam na pc ji lahk lažje strelam zaradi miške sam ta po moje ni dosti močen za to igro (mislil sem na svoj komp) oz. ka pa te jaz vem, igra je fajn kruta mal me spominja na bioshock zaradi muzike oz. vzdušja 50. let

laught ::

Fallout 3 bo res kul, sn prvo mislo da bo bed ker bo fps in ne star način, sam se baje dobro odreže, pa še lahk boš meu v 3ji osebi pa še en pogled bo sam ne na star način, ampak podobn..

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

Berserker ::

to da se eni piz.... da nebo kot diablo način nerazumem.... fps način je veliko boljši zame kot tisto klikanje z miško ko premikaš nekega tipa tak da jaz diabla 3 ne pričakujem kr me niti nezanimajo igre z takšnim načinom igranja kot ga ma, ampak igre direktnege akcije fps pa tps.

laught ::

Diablo tud meni ni všeč, sploh nič od bllizarda..

Rotaidal ::

Starcraft 2
Diablo 3
Fallout 3
Football manager live
Spore
Warhammer online
Grand Theft Auto IV

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

dronyx ::

Z naskokom Mafia 2. Potem STALKER Clear Sky, GTA IV in seveda Resident Evil 5 na PC (samo se bojim, da bo to nekje 2012).

Berserker ::

Točno RE 5 sem še pozabil, kr pozabi onyx na to igro na pc pa četudi če kdaj pride bo vrjetno tak sux kot 4 na pc kr spomnite se, sicer blagor pc jašem kr pričakujete GTA 4 jaz bi raje videl da bi prišle verzije za vse platforme letos oktobra al novembra bi še kaj dodali ne pa da morjo eni čakat na to pol leta.

ahac ::

to da se eni piz.... da nebo kot diablo način nerazumem....


Verjetno zato, ker sta Fallout 1 in 2 taki igri in bi pričakoval, da se bo tretji del podobno igral. 3d je pač in. Ampak ok... vseeno mislim, da bo super igra.
Še za Diablo 3 so pizdili, ker je rahlo bolj barvit kot 1 in 2 del. 8-O
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

darius ::

The real question is,How can i flower bloom just over a day ???


Denial :)
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

bibip ::

Čist tko mimogrede. Flatout 3 je že zunaj kar nekaj časa. Met morate pixel shader 3.0. Na nv 6600gt gre z minimalnimi detaili kot slideshow. Igra je ostala pa ista. Tako pravijo. Sem sprobal, pa brisal. Kaj čem, če ne gre. Nove grafike pa ne mislim kupovat.

laught ::

Čist tko mimogrede. Flatout 3 je že zunaj kar nekaj časa. Met morate pixel shader 3.0. Na nv 6600gt gre z minimalnimi detaili kot slideshow. Igra je ostala pa ista. Tako pravijo. Sem sprobal, pa brisal. Kaj čem, če ne gre. Nove grafike pa ne mislim kupovat.

Misliš flatout 3 al fallout 3?ker kolk jas vem še nobena od teh iger ni zunaj,flatout 3 še sploh napovedan ni..

iLichu ::

The real question is,How can i flower bloom just over a day ???


Denial :)



Denial je pravi odgovor :D

T-h-o-r ::

fallout3 , gta 4 pc, empire: total war, mafia ii...
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

bibip ::

@laught

Flatout Ultimate Carnage ni tretji v seriji? Kako sem pa tist fall v flat naredil pa ne vem... LOL. Dobr, da si me popravil. :)

Evil mind ::

GTA 4 in Wrath of the lich king za WOW.
edit: pozabu Mafijo 2 :D

Zgodovina sprememb…

laught ::

@laught

Flatout Ultimate Carnage ni tretji v seriji? Kako sem pa tist fall v flat naredil pa ne vem... LOL. Dobr, da si me popravil. :)
ultimate carnage je dodatek,tretji del pa nevem kdaj bo,če bo.

Berserker ::

Berserker ::

Zgodovina sprememb…

nejko8 ::

laught ::

ali je mogoče kakšen gameplay za empire total war?traler zgleda dobro, upam da bo tud igra,sploh ker mi je ta tematika obdobja všeč..

Berserker ::

Sej empire total war zgleda kul, Kaj se ži ve kakšna vlka mapa bo v igri nekje sem slišal da boš mel ameriko, evropo, afriko, indijo in japonsko not lahk pa sem se zmotil. upam da se bojo po ETW lotli RTW 2 sicer pa so tudi namignili da lahko grejo tudi v ww1, sam da grejo vedno bolj z časom naprej mi ni vseč raje bi videl da bi se vrnili v antiko.

laught ::

Meni bi blo boljše če bi creativa rajši naredla še kaki igro, podobno vikingi bfa,sam brez magije pa pošasti..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

nejko8 ::

Tule imaš: Total war blog
pa ti pol pod članki Empire: Total War FAQ piše vse o igri.....no kar je že znanega.

Berserker ::

Sklepam da bom v ETW vse qwnal z konjenico saj v 18. in zacetku 19. stoletja ni blo enot oz. sulicarjev ki bi ostavli napad konjenice, muškete pa tak nebojo naredle neke škode oz. podobno kot v rome in medieval.

DOOM_er ::

WoW: Wrath of the Lich King , Warhammer online, Dead Space, Starcraft 2, Diablo 3 in to je to
Robots will steal your job. But that's OK

Berserker ::

Sam kak se da enim cele dneve igrat WOW jaz ži nebi plčeval neke naročnine dosti bi blo da bi kupo igro in pol zastujn igral, se nekaj kaj pri wow lahk hodiš z WASD al morš kot diablo klikotat po ekranu. kr sem enkrat igral kal online oz. sosolci so se o tem skozi menli pa sn reko da bom mal probal ci je res tak vreji kot oni pravijo pa me je kap skoraj prijela ko sn vidu da se morš z misko premikat pa bojevat, igra se je na disku 10 min obdržala.

_Prince_ ::

hmm...far cry 2, RTCW 2, crysis: warhead, dead space, GTA 4, tomb raider: underworld, starcraft 2, STALKER: Clear Sky, gears of war 2,...pa se zihr bi se kak nasel;)

opeter ::

gears of war 2 bo samo za Xbox360...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

ahac ::

tr33k:
Da ti ne bi plačeval naročnine nas čisto nič ne briga. Mi (nas je čez 10 miljonov) jo plačujemo in točno vemo zakaj.
Diablo 3 nas bo pa tudi veliko kupil. Smo pač igral take špile, ko si ti še v kahlico kakal... in jih bomo igral dokler bodo dobre delal. To, da ni 3D sploh ni važno... takemu žanru pač bolj paše pogled od zgoraj in klikanje. Poglej si Hellgate: London od Flagship Studios. Naredil so nek futurističen 3D WASD Diablo... in zdaj si iščejo nove službe.

Btw, ja, WoW se igra z WASD. :O8-O
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Berserker ::

Men pač ni všeč način igranja klikaj in premikaj nimam pa nič proti wow in diablo fanom edino da so nekateri preveč zasvojeni z igranjem ali pa da se acounti prodajajo ponekod za 200, 300 € halo !! za tak denar že dobim novi xbox al pa rabljen ps3. v času diabla 1 in 2 sem pa igral nfs(nevem kateri), half life, carmagedon, woflenstain, metal geard in me mmorpg ni potegnil. mam pa raje stil fps, tps in strategij.

iLichu ::

Men pač ni všeč način igranja klikaj in premikaj nimam pa nič proti wow in diablo fanom edino da so nekateri preveč zasvojeni z igranjem ali pa da se acounti prodajajo ponekod za 200, 300 € halo !! za tak denar že dobim novi xbox al pa rabljen ps3. v času diabla 1 in 2 sem pa igral nfs(nevem kateri), half life, carmagedon, woflenstain, metal geard in me mmorpg ni potegnil. mam pa raje stil fps, tps in strategij.


za tak dnar dobim komplet body kit za avto :D

_Prince_ ::

Gears of War je bil prenesen na PC, a 2jka ne bo?

iLichu ::

Gears of War je bil prenesen na PC, a 2jka ne bo?


ja tko pravijo,xbox 360 eksluziva ...sam tko so pravil za prvi del,tko da njim ne verjamem :)

_Prince_ ::

Gears of War je bil prenesen na PC, a 2jka ne bo?


ja tko pravijo,xbox 360 eksluziva ...sam tko so pravil za prvi del,tko da njim ne verjamem :)


no sva ze 2;)
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3045484885 (588) OutOfTheBox
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237769 (23485) Sc0ut
»

Najbolše igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
749713 (5751) jamabama007
»

Gears of war 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
986581 (4865) laught

PC proti konzole

Oddelek: Igre
462010 (1460) Mavrik

Več podobnih tem