» »

Najbolj pričakovane igre

Najbolj pričakovane igre

1 2
3
4

iLichu ::

Ja sam tega wolfensteina dela raven softvare, tak da bomo vidli kak bo.upam pa, da bo isto dober kot prejšnji del in pa, da bo pravo nacistično vdušje:P


ja sam ta wolfenstein izide na konzolah tud,tko da ga bodo zihr poneumil...

laught ::

Daj no morš šinfat vsako igro ko je tud na konzoli?ko verjetno sploh nisi pol špilov igral s konzol,pa vemo ,da si pravi hardcore gamer in da vse kar je na konzoli je zatebe preizi, poneumljeno ,bedno itd..če bi bil cover sistem in ostale novosti sam na pcju bi bla pa to revolucija, najbolše..in razloži mi to zakaj bi blo poneumljeno če je na konzoli??

iLichu ::

za primer uzem raibnow six vegas,do raven shield je igra bla hardcore taktika,potem so vn prsle next-gen konzole,in seevda rulja ni hardcore gamer ampak casual,in zato so igro poenostavil,fuknil not regenerating health in cover system...pa lockdown je prvo prsu na ps2,sele pol so portal na pc in smo spet fasal en jajc od igre...zaradi konzol

AnWar ::

Diablo3
R&R3
Assassin"s Creed2
Gta4
Crysis Warhead
Dead Space
[Asus ROG Strix SCAR III]

laught ::

Ma se je vlko iger na konzoli ko so jajce, sploh first person šutačine,in se lahko skrijejo pred pcjaškimi,sam vseeno je tud na konzoli dosti hardcore iger(ninja gaiden,dmc,gow1&2)in se grem stavit da pr teh igrah vas na najtežjih težavnosti večina popuši ,tud jas sam sn pr dmc 4 na 3 al 4ti stopnji,pr ninja gaiden že na 3ji (poglej mal opise v jokerju za ng pa dmc)!in dirkačine so tud bolše na konzoli sploh forza pa gt..pa na pcji so npr boss fajti v kurcu,sami bedni šefi, ki ga ubiješ tak, da sam tolčeš po njem en navadn knofodrk.takšni šefi kot so pr gow, shadow of colossus al pa mgs 3 nima nobena pc igra in zato mi tud niso več tak všeč pc igre, ker mam rad boss fajte v igri..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

iLichu ::

s tistim delom se strinjam s tabo(Ninja Gaiden,DMC serija,GOW serija),ampak mamo tud mi DMC3 na kompu pa velik ljuidi obvlada v nulo igro :) pc ma boljse dirkaske igre kot so na konzolah,npr. GTR,rFactor,Speed Live,GT in Forza se lahko skrije pred temi igrami :) sam mi je vseen GT hud spil,forze se nism igral...

laught ::

Me zanima kera od teh iger dirkaških ki si jih naštel ma not več licenc, avtov ,predelave vozil(spoilerji,..itd),ko forza??gtr je edina ki se ji približa,gt 4 pa itak pomete z njimi in dvomim da so rfactor in ostale boljše, sploh ko gledam ocene po netu in mnenja.

Berserker ::

jaz bi rad videl če bi se dalo priklopit miško na xbox 360 pa na ps3 kr bi tak lažje igral fps igre. pa tudi wii remote ni tak slab za streljanje v resident evil 4 kot v resnicnosti ko se ti roka trese ko mors merit se to pozna v igri.

T-h-o-r ::

owned

(konzole so kurac za fps)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Berserker ::

ziher bojo naredli konzolo z miško in z tipkovnico. ps3 ži ma tipkovnco za miško pa nevem.

T-h-o-r ::

perhaps, ampak potem to ne bo več konzola, ampak pc :>
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

kixs ::

Konzole so ze cool... ravno vceraj sem ene 5 ur natepaval Need for Speed Hot Pursuit 2 na Playstation 2 :D Se mi dosti bolj dopade kot PC verzija. Je ze res, da je star spil, sam je se vedno ful zabaven - kar pa v bistvu mora igra bit :P

Kar se pa tice najbolj pricakovane igre... sploh nimam pojma kaj naj bi prislo ven... verjetno bo za spilat Red Alert 3... te dni so dali zastonj download prvega dela RA (zato tudi vem, da prihajaaaa).

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

Berserker ::

jaz pa zaj gulim mercenaries 2 na ps2 namesto da bi še mal počakal da dobijo ps3 verzijo v bigabg-.

mihec87 ::

Prosim lepo tukaj je računalniški forum tema pa je igre ki jih pričakujete ne pa prepucavanje gdo ma dalšga pa konzola sux, pc rox in obratno..

T-h-o-r ::

aja, najavili so pri rockstaru, da pride bully ven za pc :D

V evropi je znan kot Canis Canem Edit
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

Berserker ::

So čudni rockstar pri tem bullyu, najprej pride za ps2 pol nardijo posebno edicijo za xbox pa za wii, komaj zdaj pa bojo dali za pc.

T-h-o-r ::

samo bo izboljšana in razširjena :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Berserker ::

Ja sam kaj zaj pomaga izboljšano in razširjeno či sn tisto osnovo preigral, mogoče se je dotaknem če bo kaj več predmetov pa fint po šoli.

T-h-o-r ::

jah, nimamo vsi ps2 doma :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Berserker ::

Pa saj ni to da bi mogli vsi met doma ps2, igro bi lahk istočasno izdali za vse platforme.

mihec87 ::

Pač na ta način se da enostavno mal dvignat prodajo konzol..

laught ::

Baje bojo pri bullyju na pcju 4je novi razredi..drugač pa jas itak nisn nič hodo k pouki ker je blo bv, rajši sn hodo po mesti pa si babe iskal pa avtomate špilau:)drugač pa je to igra v kateri lahk res dosti zanimivih stvari delaš..

Voip ::

laught ::

Kaj pa bioshock za ps3?kaj bo kaj novega not al pač sam predelava na ps3?če mogoče kdo ve..

destroyer2k ::

laught

Nekaj dodatnih stvari bo notri v ps3 verziji (nekaj novih plazem in težavnost bo še težja).

Berserker ::

ehh te pa se nesplaca igrat, jaz sem mislil da bodo dodatne misije pa zgodba ne pa tak malo stvari.

davco ::

Mafia 2 :D

iLichu ::

Mafia 2 :D


sam sele izide 2009 :( za ta cas igram mafia 1 :D se vedno odlicen spil

_Enterprise_ ::

ne zaradi grrafike to sem ži dosti videl v navadnem crysisu.
Lolololol

1. S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky
2. Dawn of War 2
3. Far Cry 2
4. Crysis Warhead

In še ogromno drugih, ki se jih mi ne da pisat, point posta je itak zgornji kvot :))

Berserker ::

Vsega se enkrat naveličaš .

laught ::

Ja sam če greš igrat crysis, nimaš videt kaj druga kot grafiko..tak da če se je naveličaš je pol tak bv vse skup..jes sn videl grafiko, pa par minut igral in sn videl tud vse, warhead bo isti, tak da se ga verjetno sploh nebom pritaknil..

_Enterprise_ ::

Grafike se naveličaš? Rajš priznej, da si fejlu, lol. Nisem vidu še nobenga špeglarja, ki bi mu ostrina sveta do***dila in bi špegle nehal nosit.

iLichu ::

Ja sam če greš igrat crysis, nimaš videt kaj druga kot grafiko..tak da če se je naveličaš je pol tak bv vse skup..jes sn videl grafiko, pa par minut igral in sn videl tud vse, warhead bo isti, tak da se ga verjetno sploh nebom pritaknil..



A ves da se slis k da nisi igral crysisa,vsak ki ga ne igra pravi da ga je sama grafika in nc drugega...

laught ::

Prišo sn mal naprej od tam ko džipa prvič furaš ,pa mi je postalo bv,pa poznam tud polno pc gemerov ko jim je crysis res bed, pa še do polovice niso prišli,in povej mi kaj še maš druga za videt v krizi razn grafike???

Berserker ::

Ja rušenje ne? Pa spanciranje po džungli in po space ship. Warhead bom igral sam mal dvomim v igro kr jo delajo v budimpeškem cryteku. 2 vrjetno delajo v nemčiji.

laught ::

Ja in kako rušenje lahko vidim?tiste late kaj lahko podreš,pa dreve wauu..se res da je to res odlično nareto, sam kaj je point igre podirat palme...?? tisto kaj pa baje navalijo alieni me pa še majn pritegne..

Berserker ::

Men pa bi blo boljše če bi dali čisto junglo, kot pri vseh prejšnih farcry jih, nič urbanega naselja pa sam blatne ceste in kolibe iz bambusa, mal drugačen občutek je ko v igri vidiš črpalke, glavno cesto pa pristanišče. Pa upam da se bodo navadne dreve tudi rušile.

iLichu ::

upam da dajo v crysis 2 urbano okolje :D

Berserker ::

urbano okolje sred tropskega otoka. ne bluzi ! igre tipa farcry spadajo v junglo in niso za mesto, če bi rad igral v urbanem okolju, počakaj na gta 4

iLichu ::

urbano okolje sred tropskega otoka. ne bluzi ! igre tipa farcry spadajo v junglo in niso za mesto, če bi rad igral v urbanem okolju, počakaj na gta 4



ja kaj pa če ne bo vec v tropskem okolju drugi del...mozno da nas bo zgodba popeljala kam drugam...pustimo se presenetit :)

Berserker ::

ja nevem,res se pustimo presenetit, sam se mi zdi da bojo dali mešanco jungla pa manjše vasi, tu pa tam kaj betonskih objektov sam po alien ship upam da nebomo lazli.

Volta ::

Tud jaz upam da ne bo alienov, ker jih imam poln kufer iz Far Cry 1. Sicer odličen špil z super grafiko in zgodbo ter vsem, vendar mi tisti beastiji že v prvi jami niso bili preveč všeč.

Wolfman ::

Jst far cry 2, pa cod, STALKER in upam da pride monkey island.

dronyx ::

Ne vem, če si je kdo zaželel Bioshock 2? Jaz ga ravno igram prvič (jasno prvi del, da ne bo pomote) in sem dobil občutek, da bi bila lahko zadeva igralno bistveno boljša, če bi sistem uravnotežili tako, da bi moral kot igralec še malo razmišljati. Tako pa imaš vsega preveč in vse skupaj nekako ne pride do izraza (za večino tonikov in nekaj plazmidov nisem nikdar poštudiral, čemu služijo, večino splicerjev lahko ugnobiš enostavno z elektrošokerjem in papagajkami). Upam, da bodo v drugem delu to bolje rešili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

hidetr ::

Diablo 3

Tr0n ::

Guild Wars 2

opeter ::

Diablo 3 & Star Craft II
Novi princ
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

BuBBle.D ::

Zaenkrat najbolj čakam na STALKER: Clear Sky (imam že kupljeno preko Steam-a, juhej) in Far Cry 2.
|MSI MPG Z690 EDGE|Intel Core I7-13700K|64GB Viper Steel 3600Mhz|
|Zotac Trinity 3090 OC|EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB|
|ASUS TUF Gaming GT501|Corsair AX1200W|Samsung Odyssey G7 32"|

laught ::

Ali je kdo že probal novi star wars? Meni je zadeva res dobra, sploh fizika pa vodenje predmetov, in upogibanje pločevine so res dobro narejeni. Ma mogoče kdo za wii verzijo, pa če, kak zadeva kaj tam izpade?

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

Berserker ::

Jaz jo bom za wii počasi mel oz. čez 10h. Pa ti povem mnenje, grafično bo vrjetno bolj šibka sam si veliko obetam od mečevanja z wii remote. Probal pa še bom verzijo za ps3 ko pride ven.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3045484844 (547) OutOfTheBox
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237767 (23483) Sc0ut
»

Najbolše igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
749712 (5750) jamabama007
»

Gears of war 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
986581 (4865) laught

PC proti konzole

Oddelek: Igre
462010 (1460) Mavrik

Več podobnih tem