» »

PHP + MySQL host

PHP + MySQL host

AlienRex ::

Ima kdo idejo kje se da dobiti free MYSQL + PHP host (lahko tudi za minimalno placilo)?
Dropbox: http://db.tt/Jg5BmDw
No brain - No tumors
  • spremenil: AlienRex ()

darh ::

soneski ponudnik modro nebo je dost pocen... sam kej drugega od njih ne vem.. . ma kdo kake izkusnje ?
Excuses are useless! Results are priceless!

rc-car ::

Heh, poznam enega, ki je imel izkušnje z njimi.

Sedaj je na MojStreznik-u. >:D


Drugače pa se splačata dat tistega jurja na mesec za najcenejši paket. Imaš vsaj garantirano, da bo delal, pri free hostih pa nikol ne veš kdaj bo kej dol padl..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Ales ::

Hehe, dozdeva se mi, o kom govoriš. Veselje po odhodu je čisto obojestransko :D

Drugače pa lahko vsakdo preizkusi naš strežnik za 10 dni, ne da bi tvegal kak tolar...

darh ::

Aleš: kateri pa je vaš strežnik...
nekako se tudi sam odločam za en pay-ware gostovanje.. ampak izmed te slovenske ponudbe mi nič kaj preveč ne diši...
(še vedno bi najraje mel svoj server nekje ftaknjen...)
Excuses are useless! Results are priceless!

Ales ::

xbite: verjetno maš podpise izklopljene? :) modronebo.net je moja stran. Poleg ponudbe na strani bomo verjetno kmalu nudili tudi kolokacijo strežnikov v Sloveniji, tako da je tudi to možno.

Ne vem pa, če bo lahko dosti ceneje od najema celega strežnika v ZDA - cene bandwidtha pri nas so nore.

Drugače pa imamo zdaj občasno na voljo kak strežnik v ZDA za precej nižjo ceno kot je objavljena na strani... Samo ujeti je treba trenutek.

lp, Aleš

PaJo ::

Hm... In kolko bi stala pri vas kolokacija? In v cigavem vozlisco bi se zadeva nahajala.
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Ales ::

Zaenkrat javno na forumu še raje ne bi šel v podrobnosti, ker ker smo sredi finalizacije pogodb. Je pa sigurno naš cilj biti zelo konkurenčni na tržišču, tako glede cene kot kvalitete... Bom napisal v ta thread kaj bolj konkretnega ko bom lahko.

Za kakšno podrobnost več sem dosegljiv na mail oz. na tel. 041 991 333.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

www gostovanje za "malo" denarja....

Oddelek: Omrežja in internet
191769 (1413) Gandalfar
»

mojnet.net

Oddelek: Omrežja in internet
71119 (908) Ales
»

Zakup ali koolokacija strežnika? Kje, kako?

Oddelek: Omrežja in internet
213102 (2746) Uporabnik
»

Strežniki za nadaljno prodajo ...

Oddelek: Omrežja in internet
312346 (1783) [BISI]
»

Gostovanje streznikov - kolokacija

Oddelek: Omrežja in internet
143223 (2942) Ales

Več podobnih tem