» »

overcloakanje graficne

overcloakanje graficne

BlazP ::

Imam Radeona 8500. Kartico sem navil tako, da sem ventilator priklopil na 17V. Zdaj se vrti na 4500 rpm, vendar ne opazim nobene razlike pri igranju igric. A bo kej pomagal, ce kupim 300W napajalnik.Zdaj imam 230W.Kaj ce stikalo na napajalniku prestavim na 110V, da dobim vecji tok? Probu sem nalozit najnovejse Detonatorje sam ni delal sploh.
Sumim tudi zvocno kartico.Nekaj skrta po zvocnikih odkar sem navil.
Procesor je celeron 667, ki dela na 1.75V

Je kdo mel kak podoben problem?

>:D :D

Pat_MaGroin ::

Hm, priporocam ti napajalnik Antec 400w za okoli 30k. Tok bo lepse tekel in posledicno tudi igrice. Ti pa svetujem, da si das gor detonatorje verzije 23.11, meni se ti obnesejo najbolje. Na 110V pa jaz ne bi prestavljal, saj lahko kaj poskodujes.

ChiefThunder ::

a se ti zajebavaš?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

chucki ::

heh klepci nevedni! z 250 napajalnikom vse dela!
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

Privatnik ::

Ma men se je isto dogajal, pol sm sfriziru napajalnik, sam sm ugotoviu da ni blo sam to. Probi zamenjat se IDE kable, jst sm si sam naredu ATA100 kabl, uzeu sm pa drot 0.5 cm^2 pa sm jih pac 80 vzporedno navezu, ka konektorje od cirkularja sm gor zmontiru na disk, pa je zacel ful noro boljs laufat, sicer pa lahk tud probas kable za strom zamenjat do ventilatorja. Mogoce so pretanki pa se pregrevajo, pa ne more tect tolk stroma skoz. Poskus z vsaj 1cm^2!!!! To bi pol mogl bit ok. Glede sound blasterja, sm pa jst voltage mod naredu, pa sm mu dvigno core napetost, zdej nc vec ne skrta.

LP;(( :) :O >:D :D :O ;)

Mamoth ::

No milsim da je verjetno stvar res v kablih. Najverjetneje bi blo treba tudi napajalnik posodobit ceprav ne verjamem da je ravno ta za 30K tapravi.

Mislim da bi ze 300W napajalnik opravil svoje delo.

Kar pa se tice soundblasterja bi pa rekel da hrescanje verjetno povzroca pregrevanje zvocnega procesorja. SLisal sem da Zalmanovi hladilniki zelo dobro hladijo vse vrste procesorjev tako da bi bilo vredno poskusiti.

Upam da sem ti pomagal do resitve.

VASkO ::

mamooth, ce ne vidis, da se vsi zafrkavajo?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj ste vse uspeli skurit z OC? (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
885804 (3553) MasterMiG
»

napajalnik mi je crknil - lepo prosim za pomoč

Oddelek: Strojna oprema
141151 (941) ajagodnik
»

POK !!! v napajalcu

Oddelek: Pomoč in nasveti
421983 (1408) Brane2
»

XP1700+ na 58° verjetn ni normaln ha?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
492352 (1375) Markoff
»

napajalnik

Oddelek: Strojna oprema
141627 (1453) OZZY

Več podobnih tem