» »

klicanje iz ADSL

klicanje iz ADSL

tiktak ::

Ali obstaja kakšna možnost, da bi jaz iz enega PC-1 z ADSL klical na drugi PC-2, ki ima vklopljen Wakeup on dial in analogni modem. Pol pa bi prenašal file iz neta na PC2.
Tako nebi imel dodatnih stroškov interneta na PC2.

Hvala

l0wc4 ::

Ne.

ToniT ::

Možnost sicer obstaja, smisla v tem početju pa ne vidim.

jetam ::

Kaj pa strošek telefoniranja?

tiktak ::

Stvar je taka v službi imamo ADSL doma imam analogni modem in bi naprimer rad snel nekaj 10Mb iz neta zato rabim od doma veliko časa, če pa bi stvar sprožil iz službe pa me nebi stalo nič ne mene ne firmo.

Kaj je tu čudnega ne vem.

Zanima me samo če se da in kako, HVALA

TheHijacker ::

Isto počnem jaz... Pač rabiš nekaj kot je recimo PC-Anywhere in se od doma povežeš na služben računalnik, kar je pa ponavadi problem, ker so računalniki ponavadi za firewallom. Ker sem sam administrator sem sam pač odprl port, ki ga potrebujem za remote control program in vključil NAT za moj služben računalnik znotraj omrežja. Stvar deluje in ADSL je vedno 100% obremenjen ;).
http://www.google.si

ToniT ::

Mam narejeno enako, kot zgoraj....:D :D

Na začetku sem mislil, da želiš surfati na tak način (s callbackom), kar pa ni najbolj prijetno...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ToniT ()

blabla ::

Mislim, da on hoče iz adsl poklicat na modem. To se pa ne da

tiktak ::

blabla me je prav razumel.

Sicer pa ne vem zakaj bi se priklapljal na služben ADSL in od tu na net. Mislite da bi bila hitrost večja?

Hvala

TheHijacker ::

Jaz se popoldne priklopim, nafilam listo kaj naj downloada (iz FTP-jev) in zjutraj ko pridem v službo zapečem oziroma skopiram na prenosni disk... :D Get the point?
http://www.google.si

the_unborn ::

Sami McGyverji:D

jRk0 ::

Tak dela moj bratranec. Le da si je on naredo dostop do solskega serverja in gre lepo v njegovo mapo, pa naredi, kaj naj dlja, pa pol drugi dan v soli posname:)
You fuck up once, you loose two teeth.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Myths of Security

Oddelek: Informacijska varnost
161364 (940) ABX
»

Dostop domačega računalnika do računalnikov v službi.

Oddelek: Omrežja in internet
71854 (1630) jan01
»

Oddaljen dostop do ADSL routerja

Oddelek: Programska oprema
101933 (1769) hawky
»

ADSL + ststičen ip + remote desktop?

Oddelek: Omrežja in internet
182067 (1791) kuntek
»

Remote dostop do službenega računalnika od doma

Oddelek: Pomoč in nasveti
91336 (1110) SLOWWWeb.net

Več podobnih tem