» »

mater jim banda SiOLova

mater jim banda SiOLova

nemesis ::

3 dni brez interneta - klicarjenje SiOLa, ki se zgovarja na Telekom... klicarjenje Telekoma, ki se zgovarja na Siol in na visje sile...;((

- nekam je baje usekala strela... Pa pič*** jim, a je mogoce men usekala? NE! Razumem, da se lahko kaj takega zgodi, ampak, da popravljajo 3 DNI !!!?;((

Banda pa propagira ADSL - 24 ur na dan, 400 dni na leto - my ass...;((

R0K ::

Men dela pa ADSL odkar sm ga nabavu, kt urca - torej kt more.

Sploh pa še zdej fajn, k pride konkurenca Amis.net in bo SiOL dvignu svoje ADSL linije iz 512/128 na 1024/256.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: R0K ()

webcreator ::

vsem bo to dvignu??? Al bo treba za to še doplačat? Al to sam ti predvidevaš?
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

||_^_|| ::

R0K: jst nč ne vrjamem dokler ne vidm.

R0K ::

Amm, kuker je že pisalo tut enkrat med novicami tle na Slo-Techu in še kje drugje so to nepotrejene informacije, ja.

Dvignu naj bi pa ADSL userjem (fizičnim in pravnim osebam).

Hja, upam pa, da imajo res tok šmorna v glavi, da bodo to res zgodl, ker če bodo gonl skoz isti ADSL še 20let grem raje na Amis.

||_^_|| ::

tuki ti mal več piše o cenah itd. Zaenkrat bolj beda kar se mene tiče:((

nemesis ::

ROK: a si ti 24 ur na dan gor priklopljen?

jaz namrec sem - tako da takoj vidim al kaj zmanjka al ne... in lahko povem, da se ADSL sesuje v povprecju 2x na mesec... ponavad so izpadi po pol ure, enkrat se je zgodilo da ven ruklno za en dan in se je potem "cudezno samo od sebe" cez noc popravlo... :\

kot sem rekel povsod lahko pride do tehnicnih tezav, ki pa nikakor ne smejo trajat 3 dni! ;(

R0K ::

nemesis : za te izpade so obvestila. Al na njihovem foromu alpa na strani. Ko pa pride do tistih daljši 'uploadov' oz. kaj pač delajo, pa itak mail dobiš, ane.

Noja, tko kot si rekel. izpadi seveda pridejo. Sam kaj oni morejo če je hardware kriv. Admine pa majo skor ziher dost pametne, da krivda ni na njihovi strani.

Sam a teb je to na ADSLu zmanjkal in ti že 3dni ne dela?? S kje pa si drgač?

madmitch ::

Nemesis, moram te razočarat.

To pot so bile res na delu višje sile. Prijatelj, ki dela na NLB mi je povedal, da je Telekomu v nedeljo zalilo nekaj vodov, tako, da je tudi NLB ostala brez povezav s svojimi podružnicami.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SIOL ADSL2+ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
31036493 (15900) Primoz78
»

siol smrdi do kraja (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
956670 (3280) PROTOTIP
»

Račun SiOL - reklamacija ?

Oddelek: Loža
202903 (2454) Maxtor
»

Siol bo spremenil ADSL pakete (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
27922398 (14230) MEDENA
»

Kabelski internet cenejši kot ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1049607 (7289) flipflop

Več podobnih tem