» »

nokia 6280 problem z baterijo

nokia 6280 problem z baterijo

kodsousage ::

zdravo prosil bi za pomoč.
kupil sem 8 mescev star nokia 6280. ker je bila baterija stara 2 leti in zdržala brez uporabe komaj pol dneva sem kupil novo ki zdrži če telefona ne uporabljam preveč 2-3 dni. če pa ga uporabljam se mi sprazni v 1-2 urah. verjetno največ pouri zaslon. Zanima če bi se dalo kako omejiti to porabo baterije da bi zdržala več.

Pyr0Beast ::

Izklopiti ohranjevalnik zaslona, iskanje podatkov o celici in podobne zadeve povezane z oddajanjem signala in aktivnostjo telefona. Več piše v manualu.

Sicer so pa take baterije že prepogosto kar opešane in že kar lep čas stojijo v trgovini na polici.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Azrael ::

Je nova baterija original ali kak (peresno lahek) ponaredek?

Pri ponaredkih je kapaciteta pogosto močno prenapihnjena, pa tudi sama kvaliteta izdelave ni na nivoju.

Pri mojem Samsung SGH E330, originalna baterija, čeprav eno leto ni bila v uporabi, po štirih letih še vedno drži okoi 5 do 6 dni (ne telefonarim kaj veliko), ponaredek, ki je lažji in ima obljubljeno kapaciteto večjo, pa drži komaj 3 dni. Nov.
Nekoč je bil Slo-tech.

kodsousage ::

baterija je original. Informacija celice je ze bila izkljucena in ostale zadeve tudi ohranjevalnik zaslona pa tudi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup nove baterije - 4 vprašanja

Oddelek: Strojna oprema
8894 (685) pirx
»

Amazon prodaja večinoma ponarejene baterije

Oddelek: Novice / Ostale najave
2312559 (9492) Jst
»

ASUS K73E, Ko baterija pade na cca 45% se računalnik izklopi ??

Oddelek: Pomoč in nasveti
212388 (2022) sočan
»

generična baterija za mobitel

Oddelek: Mobilne tehnologije
203635 (3318) šernk
»

"Fake" baterije za digitalne fotoaparate

Oddelek: Kaj kupiti
152982 (2095) energetik

Več podobnih tem